Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
johndeer6510

co myślicie o AMAZONE KE 303-170 ?

Polecane posty

siemka mam zamiar kupić zestaw uprawowo siewny amazone i nie wiem czy warto mam dość ciężkie ziemie mój ciągnik to john deere 6330 ma on 105 km i czy on nie będzie się męczył przy bronie aktywnej a może zamiast amazone polecicie jakieś innej firmy. z góry dzięki za odpowiedź.

JD1052    79

Będzie sie męczył, Amazone robi dosyc masywne zestawiki takze zdecydowanie za dużo do JD.

a jakie modele proponujecie do niego żeby był aktywne i bierne które lepsze

a jakie modele proponujecie do niego żeby był aktywne i bierne które lepsze

oglądałem internet z ogłoszeniami zestawów i ukazał mi się zestaw uprawowo siewny AGRO-MASZ SN 300 co o nim powiecie cena do przełknięcia a może polecacie inne modele

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez center
      Witam Jestem zainsteresowany taimi siewnikami tej marki ale nigdzie się nie spotkałem z opiniami o tych maszynach. Chciał bym aby tutaj użytkownicy tych maszyn opisali jak się nimi pracuje jakie maszyny posiadają ich wady zalety. Dzięki wielkie:D
    • Przez greenteamJD6430
      witam, posiada ktoś tabele wysiewu do siewnika amazone AD 303.
      Z góry dziękuję.

• Przez MrZgredy
      Witam jak myślicie waszym zdaniem który zestaw byłby lepszy do ciągnika 110km w bliższym czasie będzie możliwe że czipowany  :rolleyes:  Zastanawiamy się nad kupnem takiego zestawu jak  Kverneland NGM + Accord DA-S lub AMAZONE AD302 KE302 . Obydwa zestawy na redlicach talerzowych . Trochę ta dmuchawa w Kverku nas przeraża ale z tego co słyszałem to bardzo dokładne siewniki . Czekam i liczę na jakieś rady z waszej strony

• Przez deutzdx605
      Witam.
      Posiadam w swoim siewniku mechanizm automatycznych ścieżek i zamykają mi się co 4 raz czyli bębenek jest na 12 metrów, Chętnie wymienię się z kimś kto ma taki bębenek co zamyka ścieżki co 5 raz czyli co 15 metrów, ewentualnie odkupie jeżeli ktoś ma zbędny. Pozdrawiam
    • Przez Qba1
      AMAZONE ZA-M 1201 SPECIAL
        - maszyna fabrycznie nowa - pojemność 1200 litrów, możliwość rozbudowy do 3000 L - szerokość wysiewu 18-24 m, możliwość wyboru innej szerokości pracy - hydrauliczne otwieranie komór - talerze oraz dół rozsiewacza wykonane ze stali nierdzewnej - w komplecie wałek, sita, oświetlenie - system SBS   Promocyjna cena, ostatnia sztuka 2015!   CENA NETTO: 18 700 zł    Odbiór pod Płockiem.   Po zdjęcia i więcej informacji proszę na priv. tel. 500 401 523