MFrolnik26

Pokazy maszyn Rolniczych Biała Podlaska 5.05.2013

Polecane posty

MFrolnik26    214
Napisano (edytowany)

Z opisu wynika że nie tylko ;) będą też mniejsze maszyny. Pogoda nie za bardzo dopisuje i zastanawiam się czy warto jechać sporo kilometrów żeby patrzeć jak babrają się w błocie

Edytowano przez MFrolnik26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rekin19k
      Witam,
       
       
    • Przez didu70
      Witam chciałem zapytac czy ktos z was wie u jakiego dealera w małopolskim lub podkarpackim lub w swietokrzyskim mozna kupic sprzet rolniczy na zasadzie faktury z terminem płatnosci 90 dni wpłatą zaliczki i odbiorze sprzetu po wpłacie zaliczki.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
    • Przez Papina
      Z upływem lat i coraz szerzej rozprzestrzeniającą się cyfryzacją naszego kraju pojawiło się wiele sklepów internetowych oferujących części do maszyn rolniczych. Kiedyś chłop musiał kombinować, czekać tygodniami, sam coś majstrować, a teraz wystarczy kilka kliknięć i na drugi dzień kurier już jest u nas. Wiele osób ma dylemat gdzie zamawiać(gdzie będzie dobrze i tanio) ? Piszcie tutaj i podpinajcie linki gdzie najczęściej się zaopatrujecie i jaka jest Wasza opinia o danym e-sklepie. 
    • Przez lolq1660
      hej poszukuje jakiegoś dobrego uzasadnienia zakupu przyczepy skorupowej o ład. 8t i wału posiewnego o szer. 5m na areał 23ha, może jest jakiś "specjalny" język który oni akceptują? Zależy mi na czasie więc jeżeli ktoś byłby skłonny mi pomóc byłbym bardzo wdzięczny, a jeżeli owe uzasadnienia przejdą jestem w stanie za to zapłacić 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj