prezes893

demontaż pompy wtryskowej

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
prezes893    0
Napisano (edytowany)

witam

 

 

chciałbym zregenerować w swojej suprze pompę wtryskową z silnika sw-400

oczywiście regeneracja u specjalisty,

 

czy ktoś może mi pomóc i opisze krok po kroku co robić i na co uważać przy demontażu?

 

 

z góry dzięki

Edytowano przez prezes893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianbizon    37

Najlepiej to oddaj ją do profesjonalnego zakładu gdzie regenerują pompy wtryskowe. Zapłacisz troche ale bedziesz miał pewność że będzie dobrze :)


Pozdrawiam wszystkich użytkowników af.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezes893    0
Napisano (edytowany)

Tak

 

Nie cytujemy poprzedniego posta

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balcerek1    92

Na przystawce jest takie pokrętło podnosisz je do góry i przekręcasz w lewo tak żeby w okienku pokazał się napis wtr o obracasz wał do momentu aż wskoczy zatrzask w swoje miejsce i już wałem nie ruszysz.Na kole od pompy masz nacięty znak który powinien zgrać się z wzornikiem kawałkiem blaszki wystającej przy kole pompy.Odkręcasz pompę i tyle.Przy zakładaniu musisz zgrać tak samo nacięcie koła z wziernikiem i potem odbezpieczyć wziernik to znaczy to pokrętło w pozycję środkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
booster12    2

Koledzy jak ja wyminieniałem olej w silniku ?? czy w pompce paliwowej musze teraz dolewać olej czy jest centralne smarowanie w Suprze>>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

I to jest bardzo złe rozwiązanie, bo w razie zużycia sekcji może brać olej co raczej jest nie możliwe albo co gorsza puszczać ropę do oleju.

Ja wymieniam tą ropę w pompie wtryskowej 2 razy na sezon, ale i po 1 dniu jest tam pewnie sama ropa, jakbym miał się bawić co dzień to by mi czasu brakło. Przecież pompy rotacyjne(np. w silnikach Perkins) są smarowane tylko paliwem i jakoś chodzą.


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez Arasowsky
      Witam! Pomogliście mi już parę razy, więc i tym razem pewnie znajdziecie rozwiązanie mojego problemu. Mam w swoim T25 tura i z tą sekcją jest wszystko ok. Jak podniesie na maksimum to nawet wajha sama odbija do położenia neutralnego. Natomiast z podnośnikiem, czyli drugą sekcją jest taki problem, że od niedawna zauważyłem jak dojdzie podnośnik do samej góry to wyrzuca olej w okolicach pompy.  Ktoś przerabiał taki problem? Co może być tego powodem?
    • Przez lukasztusin123
      Witam.
      Valtra Valmet 8150, gdzie zamontowana jest pompa, która odpowiada za ciśnienie oleju w skrzyni biegów?  Czy ta sama pompa odpowiada za skrzynię biegów, oraz za całą resztę hydrauliki w traktorze? (wspomaganie, podnośnik itd.)
    • Przez arkadian12
      Witam
      Na OLX
      https://www.olx.pl/oferta/pompa-wtryskowa-international-ihc-case-steyr-mccromick-CID757-IDscaBz.html#e922f8c6a6;promoted
      znalazłem takie ogłoszenie. Potrzebuje do mojego case 956xl z91r pompę. Akurat mam nowszy model VE i do niej nie ma części zamiennych (głowicy) tylko na specjalne zamówienie w BOSCHu.  Ta z ogłoszenia jest do wcześniejszego numeru seryjnego typ VA. Widzę, że jest sporo osób oglądających czy ktoś już może kupił tą pompę, jak się sprawuje. Czy lepiej szukać używanej. Mojej nie da się zregenerować.
    • Przez JumperTomek
      Witam, jak rozpoznać czy posiadam lewą, bądź prawą? Mtz 82 z 94r.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj