Zaloguj się, aby obserwować  
pawel9898

Osłona na szyby w ciągniku

Polecane posty

pawel9898    101

witam, wczoraj wieczorem przeglądając rożne czasopisma i gazety rolnicze na trafiłem na artykuł gdzie opisane są osłony na szyby w ciągniku z plexi, pleksi, pleksy, jak zwał tak zwał

Otóż jest ona wycięta na kształt szyby i doczepiona do niej przyssawkami ze śruba w środku i gwintem. co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel9898    101

Dobre pytanie, miałoby to zabezpieczać szyby przed uderzeniami kamieni z kosiarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalP    60

no to w top agrar było ładnie opisane do czego to jest.

Ale może przypomnę, osłona na szyby podczas koszenia traw. Proste żeby nie zbić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel9898    101

Tak

 

No właśnie, może wiecie gdzie kupić takie przyssawki z sroba?

 

 

No właśnie, może wiecie gdzie kupić takie przyssawki z sroba?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzechu13    36

Ja zrobiłem coś takiego, przyssawki dostałem w AGD (wieszaki na ręczniki). Pleksi nie polecam bo pęka przy uderzeniu kamyków spod kosiarki. Jak mi się zniszczy to poszukam poliwęglanu. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartollini    1

U mnie zakładamy siatkę na ramce, W kabinie wkręcone są szpilki na które zakłada się ramkę i przykręca nakrętkami. Siatka najlepsza jest zgrzewana, u mnie z braku laku jest taka jak od płotu tylko drobniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzechu13    36

Siatki na ramkach miałem założone w Ursusie. Ale tam było do czego przykręcić a w nowych ciągnikach są same szyby i chyba przyssawki to najlepsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez maseey
      kupiłem kosiarkę dyskową samasz białystok ktd 240 no i boję sie nią kosić mf 3635 bo szyby są do niego bardzo drogie nie wiecie czy ona wyrzuca kamienie ?
    • Przez farmerNH
      Witam.
      Chcialbym zalozyc do NH CB radio presidenta.
      Ktore wybrac harry czy johny?
      Ile powinnem dac, zeby nie przeplacic?
      Jaka antena? Za ile?
       
      Czy moge cb podlaczyc pod radio w nh?
    • Przez wskpiotrus125
      witam chcę załorzyć klimatyzacje do ciagnika case mam w nim nagrzewnice czy mógł bym podłaczyć klimatyzacje do tej nagrzewnicy czy musiłbym oprócz (sprężarki ,parowkina, skraplacza) kupić rownież wentylator czy uda się to podlącyć pod tą nagrzewnice ?
    • Przez Ziomek1994
      Mam problem z kierunkowskazami.Oto chodzi ze jak wlacze zeby migal w lewo to w ogole nie mryga dopiera jak mocniej nacisniesz to zacznie ale bardzo slabo mryga.CO moze byc powodem usterki?
    • Przez corrado
      Wiecie może jaki to model uszczelki ? Nie mogę jej dostać pochodzi od szyby w drzwiach Deutz-e DX 120 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj