Zaloguj się, aby obserwować  
Daniel1234

jakim kombajnem kopiecie buraki cukrowe?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Daniel1234    0

Witam szanownych plantatorów buraka cukrowego.Chodzi mi jakimi kombajnami (kombajny jednorzędowe) kopiecie i ajki kombajn polecacie na 4 ha.Jaki cukier macie po kombajnie jednorzędowym? Czy samemu sie opłaca kopać4 ha (usługa 1000-1100zł za 1 ha)Jakie spalanie jest w kombajnie na 1 ha i czy polecacie kleine 5500 automatic bo to jest chyba najnowszy model.Czekam na wasze odpowiedzi pozdrawiam wszystkich plantatorów buraka cukrowego :) :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalP    60

co ma cukier do tego jaki kombajn?

Jeśli już to jakie macie zanieczyszczenia.

A czy się opłaca, to zależy jaki ciągnik, jaka ziemia itp a i za ile kupisz ten kombajn i po jakim czasie Ci się zwróci. Więc wątpię żeby ktoś się podjął odpowiedzi na twoje pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Przy wyborze kombajnu szukał bym aktywnego wyorywacza, następnie co z liśćmi jak na przyoranie czy do zbioru. Niedawno kupiłem stolla v202 i jestem pod wrażeniem jego pracy tzn; dobrze ogławia, bardzo delikatnie obchodzi się z korzeniami ( bez porównania lepiej do posejdona ), bardzo dobrze wyoruje ( nie obrywa korzeni) i nie gubi wcale buraków ( doczyszczarka wzdłużna nie poprzeczna ).Są też stoll v100 jednorzędowe, ta sama zasada działania, sterowania co v202, zbiornik ok. 3 ton i c 360 daje radę. Po niżej 10 k spokojnie kupisz ,polecam te maszyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez wojtek8244
      Jestem z woj. lubelskiego i szukam do kupienia kombajn do buraków marki stoll v50 ale w internecie nie ma ogłoszeń tego kombajnu zależy mi także na liściach więc powinien być zbiornik na liście i w dobrym stanie technicznym
       
      Jeśli by ktoś miał taki kombajn na sprzedaż to proszę o informacje :-)
    • Przez wojtek8244
      Witam. Interesuje mnie kupno kombajnu, a dokładnie coś jednorzędowego i myślałem nad Kleine 3000. I tu pytanie. Czym się ten model różni od modelu 5000? Który waszym zdaniem jest lepszy? Bardzo proszę o odpowiedzi.
    • Przez Kamilek1
      Witam, kupilem siewnik kleine multi corn taki jak na foto nizej, potrzebuje do niego tabele wysiewu nasion poniewaz sie nie zachowala. Nawozową mam. Z gory dziekuje za pomoc, prosilbym o jakies foto itp moge nawet zaplacic za taka informacje Pozdr

    • Przez damian123141
      kupię rame siewnika kleine maxicorn taką jak na zdjęciu , prosze o pomoc gdzie mógł bym taką kupić 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj