Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Daniel1234

jakim kombajnem kopiecie buraki cukrowe?

Polecane posty

Daniel1234    0

Witam szanownych plantatorów buraka cukrowego.Chodzi mi jakimi kombajnami (kombajny jednorzędowe) kopiecie i ajki kombajn polecacie na 4 ha.Jaki cukier macie po kombajnie jednorzędowym? Czy samemu sie opłaca kopać4 ha (usługa 1000-1100zł za 1 ha)Jakie spalanie jest w kombajnie na 1 ha i czy polecacie kleine 5500 automatic bo to jest chyba najnowszy model.Czekam na wasze odpowiedzi pozdrawiam wszystkich plantatorów buraka cukrowego :) :mellow:

MichalP    12

co ma cukier do tego jaki kombajn?

Jeśli już to jakie macie zanieczyszczenia.

A czy się opłaca, to zależy jaki ciągnik, jaka ziemia itp a i za ile kupisz ten kombajn i po jakim czasie Ci się zwróci. Więc wątpię żeby ktoś się podjął odpowiedzi na twoje pytania.

Wiadomość z agroFakt.pl

ptaszyna    125

Przy wyborze kombajnu szukał bym aktywnego wyorywacza, następnie co z liśćmi jak na przyoranie czy do zbioru. Niedawno kupiłem stolla v202 i jestem pod wrażeniem jego pracy tzn; dobrze ogławia, bardzo delikatnie obchodzi się z korzeniami ( bez porównania lepiej do posejdona ), bardzo dobrze wyoruje ( nie obrywa korzeni) i nie gubi wcale buraków ( doczyszczarka wzdłużna nie poprzeczna ).Są też stoll v100 jednorzędowe, ta sama zasada działania, sterowania co v202, zbiornik ok. 3 ton i c 360 daje radę. Po niżej 10 k spokojnie kupisz ,polecam te maszyny.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować