case-jxu-95

Nowy Case Farmall a

Polecane posty

case-jxu-95    12

Witam.Czy może ma ktoś u siebie nowego farmalla a i może podzielić się opinią na jego temat.Osobiście interesuje mnie model 65 konny,silnik 3gary pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case-jxu-95    12

Również jestem zainteresowany opinią użytkowników

Widocznie mało jeszcze się tych traktorów sprzedało,mój zamówiony we wrześniu czeka na odbiór i pewnie poczeka do żniw rzepaczanych wolę poczekać jeszcze te dwa miesiące niż pchać się w kredyt .POM-FARMASZ Farmall 65 ful wypas 99tys złnetto to dobra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patyk86    0

Myślę, że cena ok, mnie interesuje Farmalla A 85 lub 95. Jakie wrażenie na Tobie zrobił ten traktor, jeżeli już zamówiłeś to prawdopodobnie był przez Ciebie testowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case-jxu-95    12

Myślę, że cena ok, mnie interesuje Farmalla A 85 lub 95. Jakie wrażenie na Tobie zrobił ten traktor, jeżeli już zamówiłeś to prawdopodobnie był przez Ciebie testowany?

Szczerze jeszcze go nie widziałem i nie testowałem to jeden z pierwszych traktorów tego modelu ,który zjechał do farmaszu jak się obrobię to skoczę go obejrzeć.Zaufałem marce mój 4 letni jxu śmiga aż miło ,myślę że i z małym nie powinno być problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patyk86    0

Również go nie widziałem, dealer z mojej okolicy miał otrzymać ten model końcem kwietnia. Czyli jesteś zadowolony z tej marki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case-jxu-95    12

Również go nie widziałem, dealer z mojej okolicy miał otrzymać ten model końcem kwietnia. Czyli jesteś zadowolony z tej marki...

Moje zdanie jest takie że każdy traktor można łatwo uszkodzić,dobrym przykładem jest mój sąsiad który do 2 letniego jonn deere wlał olej przekładniowy w bańki po środkach do mycia dojarki przewodowej .Po wlaniu zawartości tych baniek do prawie nowego traktora staneły wszystkie sprzęgła w skrzyni chodz jonh to traktor z górnej półki tego nie wytrzymał chwila nieuwagi drogo kosztowała.A co do case jak będziesz dbał tak będziesz miał mój 1600mh i zero problemów pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patyk86    0

W takim razie czekam na pierwsze opinie. Mamy zamiar kupić ten traktor na PROW, ale zapewne jakiś czas jeszcze poczekam. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o-sensei    0

Sam jestem na etapie zakupu właśnie CASE Farmall A 95. Mój dealer już dzwonił kilka tygodni temu, że ciągniki dotarły na plac i są gotowe do odebrania. Bardzo mało informacji można znaleźć na ich temat, ale sprawiają wrażenie porządnych maszyn. Jak się uda to do końca tego tygodnia lub na początku następnego taki właśnie ciągnik będzie już stał na moim podwórku i będę mógł napisać nieco więcej na jego temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vril    1

Ja właśnie sobie u dilera pojeździłem nim :)

Opinia : Hmm........ nie dla mnie ,za niska kabina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case-jxu-95    12

Witam.Farmall a 65 jest u mnie od piątku do dzisiaj zrobiłem na nim 10mh ,głównie chodzil z opryskiwaczem zawieszanym 1000l.Zadowolony jestem ze spalania a denerwuje dzwignia od wom,ręka zachacza o fotelik,i przełącznik kierunkowzkazu mógłby być bliżej po za tym jest ok :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

JAk z wyciszeniem kabiny? Praca skrzyni? Rewers brałeś EH czy mechaniczny? Jak mechaniczny to lekko chodzi? Będę wdzięczny za odp. Bo też nad takim modelem rozmyślam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case-jxu-95    12

JAk z wyciszeniem kabiny? Praca skrzyni? Rewers brałeś EH czy mechaniczny? Jak mechaniczny to lekko chodzi? Będę wdzięczny za odp. Bo też nad takim modelem rozmyślam.

W kabinie cicho porównywalnie z jxu,skrzwnia pracuje lekko,rewers model 65 i 75 tylko mechaniczny do obsługi można szybko się przyzwyczajć więcej będziemy pisać w jak go bardziej poznam mam tylko nadzieję że traktor wyprodukowany w turcij nie okaże się gorszy od tego z włoch a tego na tą chwilę nie wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

A czasem nie jest tak jak z JX ze kabina z turcji a składany we włoszech? może to mylić bo turcja też składa całe ciągniki ale nie na nasz region. Mnie irytuje w JX że często o kierunek zachaczam rękom i się włącza bez potrzeby ale to może tylko ja tak macham rękoma. może tu już coś poprawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Farmall a 65 jest u mnie od piątku do dzisiaj zrobiłem na nim 10mh ,głównie chodzil z opryskiwaczem zawieszanym 1000l.Zadowolony jestem ze spalania a denerwuje dzwignia od wom,ręka zachacza o fotelik,i przełącznik kierunkowzkazu mógłby być bliżej po za tym jest ok :mellow:

 

 

taki mały skrzat a beczke 1000l podnosi ciekawe

 

farmal 65 jest odpowiednikiem jx60? czy ma on może zmodernizowany wzmocniony podnośnik w porównaniu z jx

 

dominiku jaka jest szerokosc belki w twoim opryskiwaczu?? case jest stabilny nie podrywa mu przodu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case-jxu-95    12

 

 

taki mały skrzat a beczke 1000l podnosi ciekawe

 

farmal 65 jest odpowiednikiem jx60? czy ma on może zmodernizowany wzmocniony podnośnik w porównaniu z jx

 

dominiku jaka jest szerokosc belki w twoim opryskiwaczu?? case jest stabilny nie podrywa mu przodu??

Witam.Skrzat daje sobie bardzo dobrze radę z moim opryskiwaczem belka ma 15m a co do podnośnika to niewiem czy coś tu zmienili w porównaniu z jx a co do stabilności to jest optymalny ciężar z większym mogłby mieć problem .A jak ma się sprawa z zakupem 4512 mój szwagier użytkuje taki model od nowości i z tego co wiem to narzeka na brak wspomagania ipodnośnik jak co to mogę podać tobie numer tel to sobie pogadacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

4512 raczej odada ciagnik ma pracowac w komunalce z maszynami napedzanymi silnikami hydraulicznymi a z tego co sie dowiedziałem ursus nie daje rady i ta wajcha od przełączenia podnośnik hydraulika porażka hehe i do tego wolna skrzynia

jesli sie trafi cekawy NH TD lub case jx60 to kto wie może sie skusimy

 

opryskiwacze mamy podobne- proximia daje rade po górach ciekawe jak by sobie poradził węższy i lekki case

Edytowano przez PROXIMAMICHAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case-jxu-95    12

Mój farmall na 10mh podczas pracy z opryskiwaczem 1000l spalił 22l oleju napędowego opryskałem 19ha .Myślę że to dobry wynik,jak myśliciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

kurcze jak ty zrobiłeś 10 motogodzin przy pryskaniu 20 ha ??

ja mam jxa 60 i chodzi z opryskiwaczem 800 l do którego lekko mieści się 1000 litrów, do tego sam sprzęt warzy prawie 500 kg i daje sobie radę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case-jxu-95    12

Jak nie wierzysz jak to zrobiłem to zapraszam do siebie na dalsze pryskanie ,muszę tylko poczekać za poprawą pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case-jxu-95    12

Wczoraj serwis wykonał pierwszy przegląd koszt 1200zł .Puki co jestem bardzo zadowolony z tego traktorka, :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edgar78    0

posiadam od dwóch miesięcy case farmal 75 A. jak na razie jestem zadowolony ale ma dopiero niecałe 50 mth, i przy drobnych pracach spalił niewiele ale zobaczymy jak pójdzie w cięższą robotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case-jxu-95    12

A u mnie zawiodła klima w serwisie okazało się że na linii produkcyjnej napakowali za dużo czynnika co było powodem ślizganiem się paska było 1400 a powinno być ok 700 a swoją drogą ten mały traktorek śmiało radził sobie z prasą sipma 276/1 na obrotach wom 750

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o-sensei    0

Jako, że dawno mnie tu nie było, a mój Farmall naklepał już około 140 mth to nieco mogę już o nim powiedzieć.

Farmall 95 A. Rewersik elektrohydrauliczny to super sprawa, po całym dniu pracy wsiadam do swojego samochodu i szukam wajchy od rewersu żeby wycofać z garażu heh :)

Jak do tej pory spaliły się 2 bezpieczniki, ale okazało się że była to wina niedokręconego przewodu masowego od akumulatora i od tamtej pory jest cisza (odpukać).

Wczoraj mój padre zapiął do niego pług 4skibowy Kvernelanda i poleciał z nim na głęboką. Ziemia ciężka z dużą ilością gliny. Teren pochyły. Farmall poradził sobie bez najmniejszego problemu. Pod górkę na 2jce, a z górki na trzecim biegu i ogień. Nawet z nudy filmik nagrałem, więc jak ktoś ma ochotę to mogę wrzucić.

 

Podsumowując:

-pracował już z prasą metalfachu, siewnikiem zbożowym 3m, pługiem 4roskibowym, bronami 8 polowymi i trochę się naciągał przyczep w tym sezonie

-kabina wg mnie jest bardzo dobrze wyciszona

-klima daje radę nawet w bardzo upalne dni

-apetyt na paliwo wg mnie jest mały (biorąc pod uwagę stosunek mocy do pracy wykonywanych oraz wielkości sprzętu z jakim pracował)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

Wczoraj serwis wykonał pierwszy przegląd koszt 1200zł .Puki co jestem bardzo zadowolony z tego traktorka, :rolleyes:

co wymieniali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj