Polecane posty

kaczmarek28    7

witam panowie. Nie znalazłem podobnego tematu wiec postanowiłem założyć nowy. A wiec mam takie pytanie.-Ile mogę skasować za robociznę przy wymianie szpilek ,łożysk w przyczepach autosan ( 2 6 tonowe 3 4 tonowe)? jak myslicie po 100 zł od przyczepy starczy? ztobienie jednej przyczepy to dzien roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczmarek28    7

zgodzę się ale jeśli robi się u kogoś. ale jeżeli robię u siebie to bym mógł robić jedno koło cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Cene za wykonaną prace oblicza się po pracy, skąd wiesz czy 3 szpilki pójdą a reszta palnik i posiadówa... z góry nigdy nie zakładaj bo najprostsze najszybsze roboty są najgorsze i nieobliczalne.


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANCZAK1176    43

Prawda ,niby proste ,a można cały dzień nic nie zrobić . W tej robocie przydały by się jakieś gazy spawalnicze do zdmuchnięcia nakrętek szpilek koła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Wymiana szpilek i łożysk nie stwarza większych problemów, tylko odkręcenie tych szpilek może być głównym problemem całej pracy.

 

Pytanie czy robisz to zarobkowo czy robisz to bo nie masz co robić(i zamiast siedzieć zarobić parę groszy)?

 

Ale uważam że 100 zł to troszkę mało chyba że zleceniodawca odkręci/przykręci koła i ty zajmiesz się tylko wymianą szpilek i łożysk.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczmarek28    7

Sadek. robie to bo niemam co robi,a wole komuś w czyms pomuc niż całymi dniami z d**ą przed kompem.puki co zrobiłe 2 przyczepy i jakos poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj