Skocz do zawartości
Agrotron155

[50 ha] Jaki nowy kombajn?

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

kris14    259

Hmm, u nas taki jeden kupił DF'a, jak narazie go chwali, bo jest nowy, ale nie wiadomo co będzie później ;)

W tym roku miał poważną awarię- złapał kamień czy coś i całe bębny miał do wymiany [tak słyszałem] i że musiał ze swojej ręki wyłożyć ponad 20 tys. zł ;)

kris14    259

Hmm, tego Ci nie powiem, ale szacuję że nieco większy od pięści, bo większy by nie przeszedł przez ślimak w hederze, a potem przez przenośnik pochyły ;)

Agrotron155    23

właśnie jelonek nie wchodzi w grę bo znajomy się skarrzy na taki sam model jaki opisałeś i raz go musiał zciągac z pola traktorem

MarcinPykuS    62
właśnie jelonek nie wchodzi w grę bo znajomy się skarrzy na taki sam model jaki opisałeś i raz go musiał zciągac z pola traktorem

Nie każdy jest awaryjny...pogadaj z robertbara, mateo12, JarekWLKP, zresztą możesz zajrzeć pod zdjęcia tych kombajnów, nikt na nie nie narzeka, są chwalony przez swoich właścicieli... ;) ;)

kris14    259

Hmm, może ma jeszcze tą pierwszą serię?

Bo chyba jakoś w 2007r. wyszła wersja drugia rzekomo pozbawiona tych błędów ;) , ale jeśli chcesz wiedzieć coś więcej to popytaj samych właścicieli ;)

Piochu    7

Ja zaproponoawłbym Ci New Hollanda TC54.

A propo kombajnów Deutz-Fahr, u nas SKR ma DF M36, z 1991r. i są z niego zadowoleni, narazie niemieli poważnych awarii, poza kilkoma pękniętymi pasami. Kombajnista mi powiedział że rocznie kosi nim około 200ha.

To już mój 50 post ;)

MarcinPykuS    62

Ja bym Ci radził Claasa, jest bardziej sprawdzony, wielu użytkowników na AF ma kombajny tej marki, więc możesz sobie z nimi pogadać, a DF chyba dopiero się rozkręca, nie wiadomo jak się sprawują, mało kto ma te kombajny jak na razie... ;) ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się