Zaloguj się, aby obserwować  
BukeR

Infocenter obciazenie silnika - Agrotron K420

Polecane posty

BukeR    10

Witam.

Włąsnie ustawiłęm zegarek, instrukcja wprowadzała mnie w błąd, bo dzwignie od długich trzeba było pociągnąć 3 razy nie 2, ale nie o tym mowa. Przyglądając dalej instrukcje wyczytałem, że w górnej części wyświetlacza możę być wyświetlona informacja o obciążeniu silnika. Wie ktoś jak to ustrojstwo włączyć?


Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1985    7

kolego aby pokazywał ci obciążenie silnika, to musi ci włączyć tą opcję serwis. Tylko w wersji profiline można włączyć ręcznie z pulpitu.

No i przy każdym odłaczeniu klemy od akumulatora to się resetuje i trzeba znów uaktywnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek01    7

o tego nawet nie wiedziałem, a jak wyłącze prąd włącznikiem to tez zniknie ? bo np zapisane stacja radia giną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10
Napisano (edytowany)

No to dziwne, bo ja nie mam instrukcji do ProfiLine tylko do zwykłej wersji, a jest w niej opisana taka funkcja przy procedurze kalibracji kół i jest napisane, że da się to samemu włączyć, szkoda, że dokładnie nie opisali jak chodzic po menu.

Edytowano przez BukeR

Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1985    7

jak cos kolego , to jeszcze sprawdze na 100% jak to jest z tym infocenter

bo ja mam profiline i mam wszystko w podlokietniku

a uciebie to musze sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deutzboy    47

Ej a u was w k420 tez zegarek się resetuje po wyłączeniu masy?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10

jak cos kolego , to jeszcze sprawdze na 100% jak to jest z tym infocenter

 

 

Byłbym wdzięczny.

 

 

A zegarek resetuje się po odłączeniu zasilania.


Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kzt1736
      Witam, co wyświetla zaznaczony wyświetlacz w Deutz-Fahr Agrotron 6.30 tt30tt
    • Przez mateusz7745
      Witam po zimie próbowałem odpalić Deutz fahra agrotrona 4.90 i tutaj powstal problem ciągnik nie może odpalić, psikalem starterem zaczął zalapywac i zapalił klekoczac mocno zaraz zgasł . Dodam że rozkręcałem pompkę paliwowa ta napędzana paskiem i zmieniłem zawór zwrotny na nowy, ciągnik odpowietrzalem i nic to nie daje nie może bez plaka załapać nawet nie zadymi 
    • Przez Kamilc360pL
      Snapchat-1391671675.mp4 Witam mam problem mianowicie zatrzymałem się ciagnikiem wrzuciłem luz wyszedłem z kabiny po ponownym wejściu wbiciu biegu ciągnik nie reaguje. Wszystko inne jest sprawne. Po przelaczeniu rewers na położenie jazdy w tył nic się nie dzieje w przod też. Półbieg został w jednej pozycji i nie przełącza się. Proszę o pomoc i z góry dziękuję 
    • Przez Sqowron
      Siemka, mam mały problem co znajduje się na łączeniu pompy z blokiem jest tam oring czy uszczelka bo ciekniemi stamtąd olej... możecie podpowiedzieć mi co tam jest uszczelka czy oring? I jak to się fachowo nazywa. 

    • Przez goorall_88
      Dzień dobry, 
      Mam problem z ciagnikiem mccormick mc 135 power6. Cały czas świeci się pomarańczowa kontrolka tuż obok głównego wykrzyknika ostrzegawczego. Z francuskiej instrukcji przetłumaczyłem że to coś w rodzaju "uruchomienie na zimno". Ciągnik pracował kilka godzin i silnik raczej się zagrzał. Mrozu też brak. 
      Dodatkowo też z rurki odchodzacej od silnika z lewej strony z dołu cały czas wydastaje się dość gęsta para. Brak w niej oleju. Nie jest też to dym. Czy to może być jakoś powiązane? 
      Ciągnik posiada też zmianę biegów w przyciskach ("sekwencja" ?). Liczba na dźwigni cały czas miga. Czy to normalne? 
      Dodam że ciągnik pracuje normalnie. Nie wydaje żadnych niepokojących dźwięków. Nie brakuje mu mocy. 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj