Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Niuch99

Co sądzicie o ciągniku Lamborghini ?

Polecane posty

MrMetkaJD    0

Powiedz kolego jaka jest jego cena sądze że lepszy jest John Deere 5100m za 203tyś brutto

Post nie na temat +1 punkt ostrzeżeń

Edytowano przez MAT912

First    4

@up

ty to chyba jesteś jasnowidzem, kolega w temacie nie podał nawet modelu Lamborghini, ani tym bardziej wyposażenia, a ty już uważasz, że JD będzie lepszy - coś mi się zdaje, że ktoś tu jest fanboyem John Deera ;)

Wracając do tematu to jaki model masz na myśli? R3 evo 100, R4 evo 100, czy jeszcze coś innego?

Wiadomość z agroFakt.pl

michalbili    1

mądre słowa kolego a z reszta john deere pali bardzo dużo

Post nie na temat +1 punkt ostrzeżeń

Edytowano przez MAT912

PiotrekNHts    14

części do lamborghini również są bardzo drogę dla porównania rozrusznik do lambo R5 130 kosztuję 6 tyś zł, ale podaj o jaki dokładnie chodzi ci model ciągnika

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No właśnie model rok itp są nam potrzebne bo może chodzi o lambo z 80 lat :P

Niuch99    0

@up

ty to chyba jesteś jasnowidzem, kolega w temacie nie podał nawet modelu Lamborghini, ani tym bardziej wyposażenia, a ty już uważasz, że JD będzie lepszy - coś mi się zdaje, że ktoś tu jest fanboyem John Deera ;)

Wracając do tematu to jaki model masz na myśli? R3 evo 100, R4 evo 100, czy jeszcze coś innego?

@up

Chodzi mi o serii r3 evo 100

No właśnie model rok itp są nam potrzebne bo może chodzi o lambo z 80 lat :P

nie, nowy, seria r3 evo 100

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kolejny niski poziomem i nic nie wnoszący w forum temat.

Też tak uważam, jeżeli dalej będą tego typu odpowiedzi byle tylko nabijać posty, to temat będzie zamknięty.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez pierniczek
      Witam,

Chciałbym kupić ciągnik o mocy 80 KM, max 90KM. Niestety kwota jaką w chwili obecnej dysponuję to 40 - 50 tys. Za te pieniążki można znaleźć ciągnik o tej mocy, ale nie można też wybierać za bardzo.

W związku z tym proszę was o pomoc w podjęciu decyzji jakiej maszyny szukać? Można za taką kwotę kupić MTZę, albo jakiś zagraniczny ciągnik np. MF - choć będzie dużo starszy.

Zakupiony ciągnik będzie pracował głownie przy gnieceniu pryzmy z kukurydzy, transporcie, być może przy sianokiszonce po założeniu ładowacza czołowego.

Pozdrawiam
    • Przez Piotrus89
      Ludzie, opiszcze co wiecie na jego temat, ile pali, na co trzeba zwrócic uwagę podczas eksploatacji, czy awaryjne są i komfort pracy. Pozdro !!
    • Przez pawel03
      witam.
      mam problem z moim lamborghini z 93 roku. posiadam go od niedawna i nie moge znalezc zadnego korka do wlewu oleju hydraulicznego i tak samo do spuszczenia azeby go wymienic. nie trzyma mi cisnienia. kiedy jest zimny mam 4 bary (co i tak wedlug mnie jest malo bo powinno byc 6) a jak sie rozgrzeje do spada nawet do 2 i trzeba go trzymac na obrotach zeby dalo sie normalnie skrecac i obracac plug czy podnosic... mam pewne przypuszczenie ze ten korek znajduje sie nad walkiem. jest tam jakis korek ale nie mam pojęcia czy to jest to. z gory dziekuje za podpowiedzi.
    • Przez KrzychuM
      co to za traktor ile ma koni??? jezeli jest podobny temat to przepraszam i prosze o wyrozumiałość???
    • Przez look9023
      Czy do prac na łąkach lepiej wybrać r2 86, czy r3 100?