Zaloguj się, aby obserwować  
konrad451

palący sie bezpiecznik kierunkowskazów

Polecane posty

konrad451    3

witam, posiadam case jx80 i od paru dni zaczal palic mi sie bezpiecznik od kierunkowskazow i swiatel awaryjnych, co wymienie bezpiecznik to za kawalek znowu jest do wymiany, moze pomozecie mi jakos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Może gdzieś wody zaciekło. Zdarza sie że kable nie są w 100% szczelnie zaizolowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad451    3

wszystko sprawdzilem i wszystko wydaje sie byc ok, wlozylem mocniejszy bezpiecznik i na razie jest ok, ciekawe jak dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad451    3

witam ponownie, sprawdzilem wszystko i niestety problem z bezpiecznikiem mam dalej i nie wiem co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

Skoro na mocniejszym bezpieczniku działało dłużej to nie zwarcie! tylko za duże obciążenie i po chwili go pali, zobacz czy masz kierunki podłączone przez przekażnik jeśli tak to go wymień a jak nie ma to załóż nowy i bedzie ok.


:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez solek01
      Poszukuję uniwersalnego przełącznika kierunkowskazów do kierownicy? coś jak w aucie.
      Kiedyś ojciec miał 330 którą sam składał z części i mieliśmy taki przy kierownicy ale nie
      wiem z czego to był. Bo w Masseyu 690 mam taki mały i się trzeba lekko schylać.
      Jeszcze potrzebuję gniazdo elektryczne takie do maski przedniej do oświetlenia,
      kiedyś to widziałem w jakimś sklepie internetowym ale teraz nie mogę tego namierzyć.
    • Przez Ev3r
      Witam wszystkich, mam problem z moim T25 (wersja z dmuchawą kabiny, lampką i wycieraczką) a mianowicie przestała mi działać lampka oświetlenia kabiny więc rozebrałem wyłącznik itd. Przez przypadek dotknąłem dwóch kabli przy włączniku i spowodowałem zwarcie. Teraz nie działa ani dmuchawa ani wycieraczka ani lampka. (Brak prądu na kablach). Ze schematu wyczytałem że te elementy są podłączone do "bezpiecznik termobimetaliczny PRZ10", nie mam pojęcia co to jest i gdzie się znajduje oraz czy można go naprawić czy trzeba wymienić. Zna się ktoś na tym? Proszę o pomoc
    • Przez Danielson21
      Witam. Wpadłem na pomysł aby podpiąć drugiego koguta. I problem jest taki żeby nie rozkręcać całej kabiny to podłączyłem się pod pierwszy kogut (kable wychodzące z kabiny do uchwytu ). I gdy łączę się z drugim kogutem  pali bezpiecznik 5A. Ponieważ fabrycznie traktor ma rozdzielenie na dwa bezpieczniki ale chciałem pokombinować i na próbę wstawiłem bezpiecznik 7.5A i wszystko ładnie śmiga i chciałbym się zapytać czy nie dojdzie do spalenia kabli w instalacji ? Albo innych komplikacji.
    • Przez shanatho
      Witam. Problem jest taki jak w tytule, bezpieczniki wszystkie są całe, awaryjne działają, nowy przerywacz, nie ma prądu w kablu w przełączniku kierunkowskazów. Jakieś pomysły? 
    • Przez caros2
      Jak podłączyć przełącznik kierunkowskazów w 3512?Załączone zdjęcie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj