Skocz do zawartości
News
SWITCHER

Opryskiwacz RAU SPRIDOTRAIN GV 25 (2700 l/24m) + Quantotronik TS 2

Polecane posty

SWITCHER    0

Witam kolegów :)

Zakupiłem ostatnio opryskiwacz RAU SPRIDOTRAIN GV 25 (2700 l/24m) + komputer Quantotronik TS 2(menu w języku francuskim/niemieckim) i poszukuje do tego instrukcji zarówno do opryskiwacza jak i do sterownika jakby ktoś takową posiadał to prosiłbym o udostępnienie jej na maila tatara16@wp.pl bądź na forum.

Jesli ktoś takowy posiada chętnie porozmawiam na temat ustawień i kalibrowania podzespołów.

Przeszukałem Google i nic ciekawego niestety nie znalazłem.

Dodatkowo zamieszczam zdjęcia komputerka i osprzetu opryskiwacza.

post-68444-0-50328200-1367174274_thumb.jpg

post-68444-0-08477400-1367174290_thumb.jpg

post-68444-0-23048200-1367174304_thumb.jpg

post-68444-0-73566800-1367174319_thumb.jpg

-bandi-    0

Witam, kupiłem ten sam opryskiwacz z tym samym komputerem i również nie potrafię go poprawnie ustawić

SWITCHER jeśli zdobyłeś gdzieś owe instrukcje bardzo Cię proszę o ich udostępnienie.

Wiadomość z agroFakt.pl

SWITCHER    0

Witam, kupiłem ten sam opryskiwacz z tym samym komputerem i również nie potrafię go poprawnie ustawić

SWITCHER jeśli zdobyłeś gdzieś owe instrukcje bardzo Cię proszę o ich udostępnienie.

Witam

Kolego prawie wszystko juz sam ogarnąłem. Co dokładnie cie interesuje?

Instrukcji niestety nie zdobyłem.

Pozdrawiam

Madato    0

Nie wiem o co chodzi, ale instrukcje powinien dać producent lub dealer w języku polskim. Zwróć się do sprzedawcy.

JanuszGr    1

Koledzy/Koleżanki ja również proszę o instrukcję do quantotronik ts2  (lub podobny), oraz opryskiwacz RAU SV-PRO.

Z góry dziekuję, pozdrawiam   januszgrob@wp.pl

Hubertuslb    0

Witam

Ktoś cos w tym temacie ogarną ??ten sam problem brak instrukcji do Quantotronik ts II HElP!!. quantotron różni sie delikatnie i nie moge wejść w ustawienia sekcji . 

Z Góry dzieki.  Hubertuslbn@wp.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez johndeere975
      Witam. Zakładam nowy temat ponieważ nie mogę nigdzie znaleźć informacji na temat pompy umieszczonej na zdjęciach. Muszę w niej wymienić czaszę która ma ok. 130mm średnicy, a nie mogę jej nigdzie znaleźć w sklepach. Przez internet znajdę jak będę wiedział co to za pompa. Nie mam na niej żadnej tabliczki. Może ktoś z forumowiczów taką posiada. Z góry dziękuję.

• Przez Sylwek123
      Witam niedawno kupilem opryskiwacz berthoud bez komputera z napedem od kola . Wie.ktos moze na jak to dziala i jak ustawic dawke oprysku?? Zdjecie ponizej jest tylko podgladowe moj opryskiwacz jest taki sam 

• Przez leszek1981
      Zakładam ten temat bo robie opryskiwacz ciągany 2000 l. Chce zrobić zaczep kopiujący ślady ciągnika i mam pytanie do posiadających takie zaczepy - czy u was opryskiwacz  trafia dokładnie w ślad ciagnika . Czy odległość osi opryskiwacza do osi skretu jest równa odległości  osi skretu do tylnej osi ciagnika .
    • Przez PiotrekRolPL
      Witam serdecznie. Zastanawiam się nad zakupem opryskiwacza ciąganego 1200 litrów. Przeglądałem kilka  możliwości i zastanawiam się nad firmą agrofart, promar i biardzki, brandi. Co myślicie o tych  firmach. Jakie macie opinie? Proszę o pomoc.
    • Przez Maruda47
      Witam, 
      Kupiłem opryskiwacz Pilmet termit 317. Mam problem z wężem który wychodzi z dna zbiornika i ma na końcu kawałek urwanego plastiku. Nie wiem do czego on jest. Do pompy idzie waż z środka zbiornika i z pompy idzie na rozdzielacz.  

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.