Zaloguj się, aby obserwować  
jakubczyk

jd 6830 pomoc w doborze grubera z manamu i innych firm

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jakubczyk    15

witam wszystkich agrofotowiczów poszukuje agragatu ścierniskowego do jd 6830 w gre wchodzą tylko nowe agregaty myślałem nad gruberem z mandamu był to chyba mandam top 4 metry hydraulicznie składany czy mój jd6830 da sobie rade z nim??

 

Z góry dziękiu za odp :D

Edytowano przez Marcin91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MKrajes    132

Kverneland Lemken lub Horsch sprzęt bardzo porządny mandam itp przy nich to nie porównanie fakt cena zakupu wysoka ale warte sa swojej ceny. Ja użytkuję Kvernelanda CLD 3m szerokości z JD 6430 daję radę spokojnie a efekt o niebo lepszy niż przy użyciu mandamu unii itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Ziel
      Ostatnio się nudziłem i zacząłem kombinować z ustawieniami zegarka itp. Po pewnym czasie załapałem jak to zrobić. Do menu ustawień wchodzimy: naduś środkowy przycisk przy wyświetlaczu i go trzymać równocześnie przekręcając kluczyk w stacyjce w lewą stronę. Pojawi sie na wyświetlaczu cyferka. Jest ich 6, kolejno od 1 do 6, pod każdą z nich przypisana jest jedna funkacja. Aby wybrać jedną z funkcji (cyferek) naduszamy środkowy i prawy przycisk przy wyświetlaczu równocześnie i czekamy 2 sec. Po czym zmieniamy ustawienia środkowym lub prawym przyciskiem w zależności co i jak chcemy ustawić. Aby wrócić do menu przytrzymujemy również środkowy i prawy przycisk równocześnie. Co prawda podałem tylko jak dostać sie do 6 opcji, a Bodajże jest ich 12 tylko zapomniałem jak to zrobić dodatkowo trzeba coś z przyciskami pokombinować.
      Nieraz ciężko nadusić 2 przyciski równocześnie bo nie łączą albo jeden wdusisz ułamek sekundy później.
      Napisałem to tutaj bo wiem że duże grono użytkowników tych ciągników nie wie jak to zrobić.
    • Przez hellokitty90210
      posiadamy ciągnik nh td 5030 ogólnie jesteśmy zadowoleni tylko ze te ciągniki są trochę mułowate poniżej 1500 obr/min . więc tak ma turbo ,intercooler a więc i 100 metrów ze tak powiem rur którymi wpada powietrze do głowicy . a gdyby tak podłączyć turbosprężarkę prosto do kolektora dolotowego ?? i ominąć intercooler który stwarza przecież opory w przepływie powietrza a kilometry rur obniżają tylko ciśnienie . w końcu wszędzie montuje się turbosprężarki jak najbliżej tego kolektora . jaki to może mieć wpływ na prace silnika ?? i dynamikę ?? ciągnik euro 3 , egr-u nie posiada . z góry dziękuje za odpowiedz
    • Przez johniy861
      Witam
      Mam problem ze swoim johnym 6830 premium. Jego bolączka to turbina. Jakiś czas temu zaczął się wyświetlać kod ecu 641.12 który zdiagnozowano jako błąd turbo. Dodatkowo turbina wiesza sie przez co traktor,, dudni,,. Oczywiście turbina została oddana do regeneracji i założona przez serwisanta, jednak podczas dzisiejszej orki znów pojawił się ten sam kod. Przerabiał już ktoś ten temat? Bo jeśli nie turbo to pozostaje akutator do wymiany ale to koszt około 3,5 tyś zł. A druga opcja to oddanie na gwarancję zregenerowaną turbine. Może ktoś coś wie na temat?

      Z góry dzięki za pomoc
    • Przez KarolGo
      Sprzedam grubera Mandam kus 2,6m zabezpieczenie sprężynowe pierwszy właściciel, maszyna sprawna nowe elementy robocze, nie malowany, nie spawany bez luzów. cena 8800pln do negocjacji. zainteresowanych proszę o kontakt  prywatną wiadomością.  https://sprzedajemy.pl/gruber-mandam-kus-2-6m-lemken-wawelno-e30984-nr54745716

    • Przez kotek22kotek
      Chciałem się poradzić jaki agregat podorywkowy wybrać do ciągnika 80km -chodzi mi konkretnie o firmę  euromasz- czy model ap 22 -szerokość robocza 2,1m na ramie 80 na 80mm jest gorszy znacznie od tego samego modelu ale na ramie 100 na 100mm.
      Jeden ze sprzedawców mówił mi że model o ramie 100 na 100 jest wyższy -lepiej robi przy takim ciągniku i cięższy --który wybrać ??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj