tobago

Praca w niedzielę

Polecane posty

wilhelm    408

Woleli zalać mordy, niż zabrać się za zbieranie siana.. bo niedziela, to robić nie bedziemy... Jutro.. To wieczorem zaczęło padać i lało całą noc. a sianko w niedziele jak najbardziej nadawało się do prasowania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709

i to jest grzech największy-zmarnować swoją pracę

Tak mi powiedział mój proboszcz jak w niedzielę wyjeżdżałem kosić a On podjeżdżał na mszę-mieszkam 40-50m od kościoła i gdziekolwiek chcę wyjechać to muszę przejeżdżać koło Świątyni Bożej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czytam, i dochodzę do wniosku, że niektórzy nie pojmują terminu "powstrzymać się od prac niekoniecznych". Wiadomo, że raczej nikt normalny nie zaczyna wozić obornika w niedzielę(chyba że specjalnie, by coś udowodnić) ale jak siano jest do zboru, to się zbiera. Jak się pryzmy nie zdążyło okryć w sobotę to się okrywa. Jak krowy przerwą ogrodzenie, to się naprawia itd, itd. Jak zaś nie musisz czegoś robić, to jeden dzień odpoczynku dobrze zrobi. Nie ma tu nic związanego z religią. Przedsiębiorcy i ich pracownicy najczęściej nie pracują 7 dni w tygodniu. Czy rolnik musi? Zgłupieć by można było. Szczególnie, że przy zwierzętach i tak pełnego dnia wolnego nie będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

W niedzieli robi sie to co jest konieczne.Tylko niektorzy uwazaja,ze w niedziele nadrobia zaległości calego tygodnia.Sa jednak regiony w Polsce,ze niedziela nie jest dla nich świętem.Tak samo jak powstrzymywanie sie w piatek od jedzenia miesa,też juz to gdzies zanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak nie wiesz czemu , to znaczy że ty możesz . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrp88    175

Mhm czemu miałbym nie jeść mięsa w piątek?

Pytałeś już swojego proboszcza, czy nie należysz to tego klubu?

Edytowano przez piotrp88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mówisz że każdy piątek u Ciebie jest bez mięsa?

 

Nie , nie mówię , ale wiem dlaczego powinien być bez . B) Strasznie lubisz czytać coś czego nie napisałem . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

według mnie praca w niedzielę powinna być katrana chłostą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pisanie takich postów też .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

A jak tam wasze zarobki od nowego roku?  Pensja minimalna poszła w górę - to prawda że sprzątaczki dostają 13zł na godz ale dzierżawią od pracodawcy mop-a za 8zł/h i nadal zarabiają 5zł/h? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Jak nie wiesz czemu , to znaczy że ty możesz . B)

Najlepsze wytłumaczenie sprawy jakie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I one tak same idą w ten rzepak ? :o  Powiedz im że w niedzielę to nie wypada , niech pójdą w poniedziałek . :huh:

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

praca w niedzielę jest dozwolona jeśli się nie jest się katolikiem a z własnych obserwacji wizę iż katolików w tym kraju jest mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale nadal więcej niż was . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

zetorki zluzuj. Nie powinno być nas/was. Jesteśmy całe szczęście wolnymi ludźmi i każdy robi jak mu pasuje.

 

Pauje mi w niedzielę , robię w niedzielę . Chcę mieć wolne w czwartek to mam w czwartek. Nie każdy jest barankiem prowadzanym na krótkim sznurku .

 

Przecież ty tego nie robisz i pójdziesz do nieba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To po co na siłę pokazujesz jaki to niby luzak jesteś ? Jak dla Mnie to możesz orać i w Wielkanoc , ale z jakiego powodu musisz się tym chwalić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

tak sami jak ty się chwalisz że jesteś gorliwym nie pracującym i nie robiącym zakupy w niedzielę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gdzie tak napisałem ? Robię jak Mi pasuje , ale nie chwalę się jak nie ma czym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka1    255

jeszcze trochę jak kościoł sprowadzi do polski uchodźców to niedziela nie będzie dniem świetyn a na przykład jakims dnień święty u fundamentalistów iślamskich

Edytowano przez Anetka1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez LubieTosty
      witam mam 25lat szukam dorywczej pracy na gospodarstwie okolice Włoszczowy świętokrzyskie  posiadam prawo jazdy B, B+E, T mam duże doświadczenie prowadzeniu maszyn rolniczych prac dorywcza na codzien pracuje ale po pracy mogę przyjechać na gospodarstwo  pracuje po 8H
      proszę pisać w prywatnych wiadomościach lub na
      email Damianskoda2@gmail.com
    • Przez Shiroic
      Dzień dobry
      Jestem studentką trzeciego roku na UP w lublinie na kierunku ZiIP i byłabym bardzo wdzięczna za wypełnienie poniższej ankiety potrzebnej mi do napisania pracy inżynierskiej.
      https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScjWknil8NkPIaEzWJBqfPwa6OYgeDiOvLFyY12w7_f0RA0sw/viewform?usp=sf_link
       
    • Przez rolnikk70
      Witam chciałbym podjąć się pracy jako traktorzysta i operator maszyn rolniczych. Posiadam prawo jazdy B, B+E, T. Uprawnienia na kombajn zbożowy i slecjalistyczy, sieczkarnie, ładowarki teleskopowe i widlaki. Doświadczenie posiadam ponieważ posiadam gospodarstwo i skończone technikum rolnicze. Chciałbym się dowiedzieć jakie są stosowane stawki godzinowe na te stanowiska. Jeśli ktoś szuka bądź zna kogoś kto potrzebuje takiego pracownika prosze pisać. Pozdrawiam :)
    • Przez MartiuszTymon
      Witam. Prasa krone Comprima. Ktos wie w czym jest problem?


    • Przez lukasz2207
      Mam problem z john deerem 1065 kombajn jest słaby brak mu mocy nierówno pracuje a po odpaleniu nawet dymka nie pusci sprawdzona została pompa paliwowa, pompka zasilająca jest nowa, pompka elektryczna działa, przewody zostały sprawdzone sa drożne, filter paliwowy jest nowy, ten zbiorniczek który odpowiada za przelew działa prawidłowo bo na przelew idzie paliwo chociaż według mnie bardzo mało tego paliwa idzie przelewem ma ktoś  jakiś pomysł jeszcze dlaczego dostaje za mało paliwa? PS wiem ze były podobne tematy ale tam nie ma odpowiedzi na mój problem 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj