Skocz do zawartości
tobago

Praca w niedzielę

Polecane posty

B3Agro    85

zetorki zluzuj. Nie powinno być nas/was. Jesteśmy całe szczęście wolnymi ludźmi i każdy robi jak mu pasuje.

Pauje mi w niedzielę , robię w niedzielę . Chcę mieć wolne w czwartek to mam w czwartek. Nie każdy jest barankiem prowadzanym na krótkim sznurku .

Przecież ty tego nie robisz i pójdziesz do nieba ;)

zetorki12    1932

To po co na siłę pokazujesz jaki to niby luzak jesteś ? Jak dla Mnie to możesz orać i w Wielkanoc , ale z jakiego powodu musisz się tym chwalić ?

icek1    178

tak sami jak ty się chwalisz że jesteś gorliwym nie pracującym i nie robiącym zakupy w niedzielę

Wiadomość z agroFakt.pl

zetorki12    1932

Gdzie tak napisałem ? Robię jak Mi pasuje , ale nie chwalę się jak nie ma czym .

Anetka1    67
Napisano (edytowany)

jeszcze trochę jak kościoł sprowadzi do polski uchodźców to niedziela nie będzie dniem świetyn a na przykład jakims dnień święty u fundamentalistów iślamskich

Edytowano przez Anetka1

Anetka1    67

Bo potrzebuje nowych wyznawców bo ludzie w polscę chodza do centrów handlowych a nie do kościoła

Adrian_K_90    59

Jak na razie to kilka organizacji chciało sprowadzić chrześcijańskich uchodźców z Syrii. Muzułmańskich to rządy przyjmowały i przyjmują z Czeczenii. Tak aby zrobić na złość Rosji. 

Anetka1    67

tak tak czeczeni to islamscy terroryści/zabili dzieci w szkole /

AleksanderX    104

a ja to w niedziele nie pracuje bo natyram się od poniedziałku do niedzieli i w niedzielę nie mam sił więc ja regenderuję by od poniedziałku znów do kieratu

B3Agro    85

Nie macie Panowie wrażenia ,że Korwin-Mikke miał dużo racji w swojej ostatniej wypowiedzi na temat kobiet ;).

wiesiek63zmc    24

Nie macie Panowie wrażenia ,że Korwin-Mikke miał dużo racji w swojej ostatniej wypowiedzi na temat kobiet ;).

Gdyby ta mniejsza i słabsza kobieta ( pani poseł Grodzka) trzasneła by pana europosła Korwina to jego szanse na przeżycie są niewielkie

Co do niedzieli to należy ją traktować jako dzień wolny od pracy oczywiscie z wyjątkami bo dojenie czy karmienie zwierząt nie poczeka Są dwa powody świetowania ze wzglendu  na religie albo dla zwykłego odpoczynku

staszek131415    2020

U mnie jutro nawozy w rzepak idą. 

Jak nie dajesz rady to co zrobić :P :P  nie każdy może byćPanem muszą być i dziady ;)

To po co na siłę pokazujesz jaki to niby luzak jesteś ? Jak dla Mnie to możesz orać i w Wielkanoc , ale z jakiego powodu musisz się tym chwalić ?

Bo on to taki prowokator jak Palikot B)

witejus    111

PANI poseł Grodzka ha ha spadłem z krzesła ze śmiechu

B3Agro    85

Jak nie dajesz rady to co zrobić :P :P  nie każdy może byćPanem muszą być i dziady ;)

No dobra , niech już będę ;). Dzisiaj rzuciłem N na ponad 50ha rzepaku. Jak przestanie wiać popołudniu to lecę dalej bo mi jeszcze 70ha zostało do zrobienia. Całe szczęście wszystko to jeden kawałek.

W gruncie rzeczy mogłem pracownikowi powiedzieć że ma przyjść dzisiaj do pracy i to zrobić - a tak sami z synem działamy ;).

Ale ja jak mówi staszek jestem dziadem i wolałem to zrobić sam.

B3Agro    85

Z naczelnika państwa biorę przykład ;)

mariuszd93    489

No dobra , niech już będę ;). Dzisiaj rzuciłem N na ponad 50ha rzepaku. Jak przestanie wiać popołudniu to lecę dalej bo mi jeszcze 70ha zostało do zrobienia. Całe szczęście wszystko to jeden kawałek.

W gruncie rzeczy mogłem pracownikowi powiedzieć że ma przyjść dzisiaj do pracy i to zrobić - a tak sami z synem działamy ;).

Ale ja jak mówi staszek jestem dziadem i wolałem to zrobić sam.

Masz 120 ha  w jednym kawałku? Jak  to nawet nie  widziałem  takiego dużego  kawałka  :D

W profilu nie podajesz ani wieku , ani lokalizacji , ani nic o  sprzęcie  , żadnych  zdjęć .

Może  jest tak ze masz po prostu bujna  wyobraźnię  i juz  się  trochę gubisz  :P

B3Agro    85

Nie 120 a 70 w kawałku. 50 tez bylo w jednym. Mam ciekawsze zajęcia niż bieganie z aparatem po placu. A lokalizacja proszę bardzo : lubelskie/podkarpackie.Baza w lubelskiem a ja mieszkam w Lublinie. Wiek Chrystusowy przekroczony 7 lat temu. 

Jak jesteś z okolic to może będziesz mnie kojarzył bo nie tak dawno sprzedałem kilka hektarów w Motyczu pod budowlankę.

mariuszd93    489

To ode mnie  dość  daleko  - nie kojarzę , jestem  z powiatu Chełm .

Nie  chodzi żebyś mi  tu teraz pisał te  informacje  , po prostu  w profilu podaj więcej danych 

Mocnyfend    22

Praca w niedzielę ,decyzja czy będzie pracować powinna należeć do właściciela gospodarstwa ,sklepu czy firmy i kropka , księża i religia doprowadzili do tego że niecałe 30% ludzi chodzi do kościoła , jak właścicielowi opłaca się robić w niedzielę a wolne ma w sobotę czy poniedziałek jego sprawa ,rolnik musi nie kiedy patrzeć na pogodę i w niedzielę trza zapieprzać

Ulman    275

@mariuszd93 , nie wszyscy znajdują upodobanie w ekshibicjoniźmie. ;)  W profilu można  wpisac wiele rzeczy co nie zmienia faktu że nie muszą być prawdziwe, a nawet jesli będą, to wielu nie uwierzy więc jeśli nie ma potrzeby lepiej nie pisać nic.

Co do pracy w niedzielę - jak trzeba to się robi i kropka.

staszek131415    2020

Praca w niedzielę ,decyzja czy będzie pracować powinna należeć do właściciela gospodarstwa ,sklepu czy firmy i kropka , księża i religia doprowadzili do tego że niecałe 30% ludzi chodzi do kościoła , jak właścicielowi opłaca się robić w niedzielę a wolne ma w sobotę czy poniedziałek jego sprawa ,rolnik musi nie kiedy patrzeć na pogodę i w niedzielę trza zapieprzać

30 % DO kościoła a reszta gdzie? Do marketu :P :P  jak ktoś sobie nie potrafi roboty zorganizować to i niedziela mało ;)

Nabiorą sobie pola w dziesięciu wsiach a wtedy wyrobić się nie mogą a bank po swoje puka B)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.