tobago

Praca w niedzielę

Polecane posty

Gość   
Gość

A kto tu obrzuca błotem ? Zadałem pytanie... Jak nie znasz odpowiedzi to po co się wyrywasz z chamskim tekstem ?... Po co miałem kapowac, widocznie czyta temat ? 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
42 minuty temu, ogarek napisał:

 Jarecki.... Jesteś taki biegły to powiedz jak było z tym... v przykazaniem  "Nie zabijaj".... Było ono tak zapisane  w Dekalogu i wszyscy się mieli stosować do niego ? Tak tu polecasz lekture to rozumiem że poczytałes tłumaczenia przekłady itp... To się wypowiedź jako ten mądrzejszy... 

ja nie jestem własciwą osobą do odpowiedzi i najlepiej było by poczytać co na ten temat sądzą biblisci  , moja wypowiedz była by pewnie ukierunkowana i łatwa do podważenia tylko czy można interpretować jedno zdanie z bibli bez znajomosci całosci . ja się nie odważę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

gdyby zestawic chorobe tego dziecka [od czego zaczela sie dyskusja] z waszymi komentarzami.........................................

lepiej wypijcie flaszke i jebnijcie sie w czaszke,jestem swiezo po andrzejkach,wiec nie chce mi sie tego komentowac- wiekszosc komentarza automat by i tak wycial.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Już Andrzejki zacząłeś ? Wcześnie odrobinę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

gdy daja darmoche to sie nie patrzy w kalendarz😛, fachowo to sie  nazywa firmowa impreza integracyjna- w sumie to jadlem i pilem na koszt kazdego z was- koszty poszly na firme i zostana odliczone od podatku 😊,ponad 200 osob do bialego rana[o5 mgla troche zrzedla] w drogim lokalu -praktycznie jak wesele, przynajmniej 150 od osoby....


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378
jarecki napisał:

42 minuty temu, ogarek napisał:

 Jarecki.... Jesteś taki biegły to powiedz jak było z tym... v przykazaniem  "Nie zabijaj".... Było ono tak zapisane  w Dekalogu i wszyscy się mieli stosować do niego ? Tak tu polecasz lekture to rozumiem że poczytałes tłumaczenia przekłady itp... To się wypowiedź jako ten mądrzejszy... 

ja nie jestem własciwą osobą do odpowiedzi i najlepiej było by poczytać co na ten temat sądzą biblisci  , moja wypowiedz była by pewnie ukierunkowana i łatwa do podważenia tylko czy można interpretować jedno zdanie z bibli bez znajomosci całosci . ja się nie odważę .

Zdajesz sobie sprawę z tego że jak już podważysz wszystkie "dowody" , to biblista i tak wypowie to magiczne twierdzenie którego użyłeś . A na samym końcu postraszy cię wieczną torturą i postawi ultimatum albo wierzysz albo ..... ..... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010
52 minuty temu, jacus napisał:

gdy daja darmoche to sie nie patrzy w kalendarz😛, fachowo to sie  nazywa firmowa impreza integracyjna- w sumie to jadlem i pilem na koszt kazdego z was- koszty poszly na firme i zostana odliczone od podatku 😊,ponad 200 osob do bialego rana[o5 mgla troche zrzedla] w drogim lokalu -praktycznie jak wesele, przynajmniej 150 od osoby....

Zapomniałeś dodać że jadłeś i piłeś także na swój koszt . Chyba że jesteś pracownikiem tej firmy to wtedy rzeczywiście na koszt ludzi którzy robią w niej zakupy .


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Niech ktoś zmieni temat o pracy w niedzielę na "dysputy teologiczne" i zostawi do dalszego rozwoju. Zobaczymy co z tego wyniknie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049
52 minuty temu, jacus napisał:

gdy daja darmoche to sie nie patrzy w kalendarz😛, fachowo to sie  nazywa firmowa impreza integracyjna- w sumie to jadlem i pilem na koszt kazdego z was- koszty poszly na firme i zostana odliczone od podatku 😊,ponad 200 osob do bialego rana[o5 mgla troche zrzedla] w drogim lokalu -praktycznie jak wesele, przynajmniej 150 od osoby....

Jak ty będziesz z tym mógł żyć że tak nas wszystkich obżarłeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nibyateiści kontra Kościół , też by pasował tytuł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Udawani ateiści? Toć to się żadnej logiki nie trzyma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak jak nawalanie na Kościół i bieganie w potrzebie do niego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378
zetorki12 napisał:

Nibyateiści kontra Kościół , też by pasował tytuł .

A może ateiści kontra niby teiści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378

Jestem człowiekiem którego nikt nie przekonał do stwierdzenia " Bóg istnieje".Nie dzielę ludzi na wierzących i niewierzących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
32 minuty temu, zetorki12 napisał:

Nibyateiści kontra Kościół , też by pasował tytuł .

Idąc tym tokiem jesteś niby katolikiem skoro nie czytałeś świętych ksiąg....i znowu wylazl  niby polonista. 😁😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bardzo kolegę przepraszam , ale nie będę wchodził na pana poziom dyskusji . Ze ścianą se pogadaj , :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No rozumiem.... jak zwykle nie masz nic do powiedzenia bo nie czytałeś i byki dziś walisz więc spoko lepiej darować i przerwać kompromitacje..... 

Jarecki to bardzo trafe stwierdzenie że to wyrwane dwa słowa ...  a dowodzą temu inne cytaty z tej samej księgi gdzie jest przyzwolone zabijać i karać zabijaniem co było czynione... 

Widzę że ogarnales to bardzo szybko i nie wypowiesz  się bo to bardzo nie wygodne.... 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274
24 minuty temu, peugeot napisał:

Jestem człowiekiem którego nikt nie przekonał do stwierdzenia " Bóg istnieje".Nie dzielę ludzi na wierzących i niewierzących.

Bez żadnych złośliwości ,rodzice Cię ochrzcili ,byłeś u pierwszej komunii ?

45 minut temu, Adrian_K_90 napisał:

Niech ktoś zmieni temat o pracy w niedzielę na "dysputy teologiczne" i zostawi do dalszego rozwoju. Zobaczymy co z tego wyniknie.  

Wojny religijne :).

Z tego co zauważyłem są osoby których drogi z kościołem z pewnych względów się rozeszły ale nie nawalają na niego. I są osoby którym kościół przeszkadza ,tylko dla czego ?

Praca w niedzielę. W sezonie czyli sianokosy, żniwa ksiądz z ambony mówi aby wykonać prace pilne ,które musimy zrobić. Raczej nie tyczy się to orki czy wożenia gnoju. Odpocząć też trzeba a nie tylko zapierd..ać.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
36 minut temu, ogarek napisał:

Jarecki to bardzo trafe stwierdzenie że to wyrwane dwa słowa ...  a dowodzą temu inne cytaty z tej samej księgi gdzie jest przyzwolone zabijać i karać zabijaniem co było czynione... 

Widzę że ogarnales to bardzo szybko i nie wypowiesz  się bo to bardzo nie wygodne.... 

po prostu dyskusja nie ma sensu , tak jak z niewolnictwem jak nie zapłaciłesz np. czynszu to mogłeś dobrowolnie w zamian zostać osoby której zalegałeś z kasą niewolnikiem , dziś idziesz do wiezienia i trzeba dodatkowo dopłacić . a co cytatów o zabijaniu to nie czytałem bibli wiec  nie wypowiem sie o czymś czego nie znam . tak samo swiadkowie jechowi inaczej rozumieją bibli i może z nimi dyskutować i każdy ma swój argument tak samo konstytucja dla jednych łamana dla innych nie , dalej homoseksualizm dla jednych choroba dla innych normalne zachowanie także , ja zrezygnuje z dalszej dyskusji bo nie ma sensu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378

A co ma chrzest i pierwsza komunia do świadomej wiary ? Moim zdaniem to nic . Z tego co wiem to wiekszość niewolników pochodziło z łapanek , wojen , itp . Nawet gdy ktoś oddał się "dobrowolnie" w niewolę to i tak zgodnie z dzisiejszymi zasadami to barbarzyństwo , takie moje zdanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez LubieTosty
      witam mam 25lat szukam dorywczej pracy na gospodarstwie okolice Włoszczowy świętokrzyskie  posiadam prawo jazdy B, B+E, T mam duże doświadczenie prowadzeniu maszyn rolniczych prac dorywcza na codzien pracuje ale po pracy mogę przyjechać na gospodarstwo  pracuje po 8H
      proszę pisać w prywatnych wiadomościach lub na
      email Damianskoda2@gmail.com
    • Przez Shiroic
      Dzień dobry
      Jestem studentką trzeciego roku na UP w lublinie na kierunku ZiIP i byłabym bardzo wdzięczna za wypełnienie poniższej ankiety potrzebnej mi do napisania pracy inżynierskiej.
      https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScjWknil8NkPIaEzWJBqfPwa6OYgeDiOvLFyY12w7_f0RA0sw/viewform?usp=sf_link
       
    • Przez rolnikk70
      Witam chciałbym podjąć się pracy jako traktorzysta i operator maszyn rolniczych. Posiadam prawo jazdy B, B+E, T. Uprawnienia na kombajn zbożowy i slecjalistyczy, sieczkarnie, ładowarki teleskopowe i widlaki. Doświadczenie posiadam ponieważ posiadam gospodarstwo i skończone technikum rolnicze. Chciałbym się dowiedzieć jakie są stosowane stawki godzinowe na te stanowiska. Jeśli ktoś szuka bądź zna kogoś kto potrzebuje takiego pracownika prosze pisać. Pozdrawiam :)
    • Przez MartiuszTymon
      Witam. Prasa krone Comprima. Ktos wie w czym jest problem?


    • Przez lukasz2207
      Mam problem z john deerem 1065 kombajn jest słaby brak mu mocy nierówno pracuje a po odpaleniu nawet dymka nie pusci sprawdzona została pompa paliwowa, pompka zasilająca jest nowa, pompka elektryczna działa, przewody zostały sprawdzone sa drożne, filter paliwowy jest nowy, ten zbiorniczek który odpowiada za przelew działa prawidłowo bo na przelew idzie paliwo chociaż według mnie bardzo mało tego paliwa idzie przelewem ma ktoś  jakiś pomysł jeszcze dlaczego dostaje za mało paliwa? PS wiem ze były podobne tematy ale tam nie ma odpowiedzi na mój problem 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj