tobago

Praca w niedzielę

Polecane posty

RU68    1113

Oj chyba ci zagorzali doprowadzają do utraty wiary tych słabego ducha i wyprzedzam  a wątpić to rzecz normalna dla myślącego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049
2 minuty temu, PRIMO napisał:

@wiesiek63zmc znajdź mi w piśmie świętym jaki to dzień? 🤔

Ostatni raz uzupełnie twoje braki : odnajdz miejsce gdzie jest napisane o tworzeniu świata i co robił Bóg dnia siódmego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, PRIMO napisał:

@Sean a czym że jest wiara? 🤔

Skoro do tej pory nie wiesz, to już wiedział nie będziesz nigdy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402
2 minuty temu, RU68 napisał:

Oj chyba ci zagorzali doprowadzają do utraty wiary tych słabego ducha i wyprzedzam  a wątpić to rzecz normalna dla myślącego 

Dla myślącego wątpienie, to zadawanie pytań, Ale najlepsze jest poszukiwanie odpowiedzi.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113

a ciekaw jestem ilu z tych zagorzałych jest w stanie na kolędzie poruszyć drażliwy ?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049
5 minut temu, mirro napisał:

Jestem wierzący i praca w niedzielę mi nie przeszkadza.

Tz. jedno przykazanie można łamać a np. nie zabijaj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
5 minut temu, wiesiek63zmc napisał:

Ostatni raz uzupełnie twoje braki : odnajdz miejsce gdzie jest napisane o tworzeniu świata i co robił Bóg dnia siódmego

Ale jaki to dzień tygodnia? 

Odpowiedz wprost a nie jakieś uniki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049
2 minuty temu, RU68 napisał:

a ciekaw jestem ilu z tych zagorzałych jest w stanie na kolędzie poruszyć drażliwy ?

Aty się już określiłeś bo nie odpowiedziałeś mi 

2 minuty temu, PRIMO napisał:

Ale jaki to dzień tygodnia? 

Odpowiedz wprost a nie jakieś uniki. 

podałem ci Czego tu nie rozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113

wyjaśniłem dokładnie  wróć i czytaj ze zrozumieniem a nie jak klepiesz modlitwę byle skończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113

ja wam wyjaśnię ten problem to zależy który dzień uznamy za pierwszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No i niektórzy nawet mszy nie słuchają . Niedziela to pierwszy dzień tygodnia . Chrześcijanie świętują niedzielę , bo wtedy Chrystus ... A sami pomyślcie . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402
10 minut temu, wiesiek63zmc napisał:

Tz. jedno przykazanie można łamać a np. nie zabijaj 

"Pytały go tłumy: Cóż więc mamy czynić? On im odpowiadał: Kto ma dwie suknie, niech [jedną] da temu, który nie ma; a kto ma żywność, niech tak samo czyni. Przychodzili także celnicy, żeby przyjąć chrzest, i pytali go: Nauczycielu, co mamy czynić? On im odpowiadał: Nie pobierajcie nic więcej ponad to, ile wam wyznaczono. Pytali go też i żołnierze: A my, co mamy czynić? On im odpowiadał: Nad nikim się nie znęcajcie i nikogo nie uciskajcie, lecz poprzestawajcie na swoim żołdzie.

Wiesławie - oczywiście że nie zabijaj dotyczy to zabójstwa bezpośredniego i zamierzonego. (osobiście do tych starych przypadków dorzuciłbym kilka nowych)
W przypadku walki to raczej odpada bo nigdy  nie wiesz na kogo trafisz. Nie idziesz  z myślą o wyeliminowaniu konkretnego "Mańka". Natomiast jeżeli wiem że "Maniek" wieczorem wróci i zarżnie iluś bezbronnych, nie będę się wahał.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Bo za młodego porucznika byłem tam gdzie "Mańki" tak potrafiły działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oj mirro gdy tu wszyscy zaczną pisać gdzie byli i co robili to się dopiero zacznie cyrk xD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378

Mam wrażenie że większość chrześcjan tu piszących nie czytała swej świętej książki , a szkoda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 godzin temu, greg1985 napisał:

A ja latem czasem robiłem  siano w niedzielę. Rano na 9 do kościoła A później do pracy . Ale to  tylko  latem

pewnie dlatego że zimą słabiej schnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049
10 godzin temu, zetorki12 napisał:

No i niektórzy nawet mszy nie słuchają . Niedziela to pierwszy dzień tygodnia . Chrześcijanie świętują niedzielę , bo wtedy Chrystus ... A sami pomyślcie . :D

bo wtedy Chrystus  zmartwychstał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378

A może , nie chce poddać się próbie której poddaje go jego bóg , wątpi w to że najdoskonalszy wie co robi i dlatego poprawia plan swego wybawiciela i pracuje w niedzielę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Podejrzewam że plan Najwyższego jest dużo szerszy niż zakaz pracy w niedzielę. Poza tablicami Mojżesza ( co i tak piznął nimi o ziemię) reszta to wolne wnioski człowieka. Bezkolizyjne przejście od dnia szabatu do niedzieli jaką znamy, też świadczy o ewolucji. Przejście od pogańskich ( starosłowiańskich) zwyczajów i świąt na rzecz chrześcijaństwa ( albo jak wolą nasi miłościwie panujący judeo-chrześcijaństwa) świadczy o jakimś kierunku.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378

Kierunku to chyba nie ma , religia dostosowuje się do zmieniającej się sytuacji ( co ją w moim rozumieniu pogrąża ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez LubieTosty
      witam mam 25lat szukam dorywczej pracy na gospodarstwie okolice Włoszczowy świętokrzyskie  posiadam prawo jazdy B, B+E, T mam duże doświadczenie prowadzeniu maszyn rolniczych prac dorywcza na codzien pracuje ale po pracy mogę przyjechać na gospodarstwo  pracuje po 8H
      proszę pisać w prywatnych wiadomościach lub na
      email Damianskoda2@gmail.com
    • Przez Shiroic
      Dzień dobry
      Jestem studentką trzeciego roku na UP w lublinie na kierunku ZiIP i byłabym bardzo wdzięczna za wypełnienie poniższej ankiety potrzebnej mi do napisania pracy inżynierskiej.
      https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScjWknil8NkPIaEzWJBqfPwa6OYgeDiOvLFyY12w7_f0RA0sw/viewform?usp=sf_link
       
    • Przez rolnikk70
      Witam chciałbym podjąć się pracy jako traktorzysta i operator maszyn rolniczych. Posiadam prawo jazdy B, B+E, T. Uprawnienia na kombajn zbożowy i slecjalistyczy, sieczkarnie, ładowarki teleskopowe i widlaki. Doświadczenie posiadam ponieważ posiadam gospodarstwo i skończone technikum rolnicze. Chciałbym się dowiedzieć jakie są stosowane stawki godzinowe na te stanowiska. Jeśli ktoś szuka bądź zna kogoś kto potrzebuje takiego pracownika prosze pisać. Pozdrawiam :)
    • Przez MartiuszTymon
      Witam. Prasa krone Comprima. Ktos wie w czym jest problem?


    • Przez lukasz2207
      Mam problem z john deerem 1065 kombajn jest słaby brak mu mocy nierówno pracuje a po odpaleniu nawet dymka nie pusci sprawdzona została pompa paliwowa, pompka zasilająca jest nowa, pompka elektryczna działa, przewody zostały sprawdzone sa drożne, filter paliwowy jest nowy, ten zbiorniczek który odpowiada za przelew działa prawidłowo bo na przelew idzie paliwo chociaż według mnie bardzo mało tego paliwa idzie przelewem ma ktoś  jakiś pomysł jeszcze dlaczego dostaje za mało paliwa? PS wiem ze były podobne tematy ale tam nie ma odpowiedzi na mój problem 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj