tobago

Praca w niedzielę

Polecane posty

Gość   
Gość

SEAN Skąd wiesz która prawda jest prawdziwa ?

Bez podtekstów .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mówimy o kwestionowaniu czy po swojemu interpretowaniu dziesięciu przykazań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No skąd wiesz która interpretacja poprawna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 minut temu, zetorki12 napisał:

SEAN Skąd wiesz która prawda jest prawdziwa ?

Bez podtekstów .

Nikt tego nie wie która, ale jak ktoś mówi że jest wierzący, to jakiś zasad się należy trzymać, i powtarzam nikt nikogo do wiary nie zmusza, tylko wystarczy powiedzieć, jestem niewierzący i robię co chce.

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113

Oczekuję odpowiedzi na rozbieżności wiary i  fizycznych dowodów naukowych Jak Darwin dinozaury no i wreszcie bezkres kosmosu . Na pewno wygodnie i dużo prościej jest wierzyć w opis stworzenia opisanego w piśmie  niż spróbować chociażby przeanalizować dowody naukowe . 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, Sean napisał:

to jakiś zasad się należy trzymać

Właśnie . Większość te zasady pod siebie interpretuje .

A jeszcze jedynie z ciekawości . Nie masz ochoty to nie odpowiadaj . Nie chrzciłeś dzieci ? Masz ślub ? Pochowałeś bliskich z mszą , czy jakoś inaczej ?

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Cieszę się że w końcu załapałeś.    :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, Sean napisał:

Cieszę się że w końcu załapałeś.    :P

Nie w tym rzecz . Zdanie z tym wyssanym z palca źle złożyłeś , a tego nie załapałeś .9_9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113
1 minutę temu, Sean napisał:

Nikt tego nie wie która, ale jak ktoś mówi że jest wierzący, to jakiś zasad się należy trzymać, i powtarzam nikt nikogo do wiary nie zmusza, tylko wystarczy powiedzieć, jestem nie wierzący i robię co chce.

Jak to robię co chcę ? mamy prócz wiary jeszcze moralność i to jest coś czego przestrzegamy bez jakiejkolwiek obietnicy nagrody bo katolicy oczekują nagrody w zamian za dobre życie i wiarę  więc znów handel

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378

A jak ktoś nie powie że jest nie wierzący to co ... , to musi robić to co każą mu inni . Ja nie mam potrzeby uświadamiania innych o tym czy wierzę w coś czy nie .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, RU68 napisał:

Więc uzasadnij mi pracę w szpitalach restauracjach kinach policja wojsko 

jak by w szpitalach nie pracowali w niedzielę to byś cierpiał albo pierd... w kalendarz  do poniedziałku

knajpy , kina byś nie miał gdzie świętować

bez policji by cie okradli albo by ci wpierd.... co w sumie by ci nie zaszkodziło haha 

wojsko wiadomo służba na okrągło

a zasiać albo opryskać to możesz jak nie w poniedziałek to wtorek albo za tydzień  kotas... 😁😁 jak sam nie świętujesz to nie przeszkadzaj  innym

niektórzy mają podobny areał i na etat chodzą bo się im nudzi ty znowu się wyrobić w powszednie dni nie możesz !!! a jak nogi wyciągniesz to bez twojej precyzji świat się zawali ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, peugeot napisał:

A jak ktoś nie powie że jest nie wierzący to co ... , to musi robić to co każą mu inni . Ja nie mam potrzeby uświadamiania innych o tym czy wierzę w coś czy nie .

No pewnie że nie musi mówić, jednak jak mam inne zasady od innych i ich bronię, to czemu mam się ich wstydzić? chyba uczciwiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378
Sean napisał:

3 minuty temu, peugeot napisał:

A jak ktoś nie powie że jest nie wierzący to co ... , to musi robić to co każą mu inni . Ja nie mam potrzeby uświadamiania innych o tym czy wierzę w coś czy nie .

No pewnie że nie musi mówić, jednak jak mam inne zasady od innych i ich bronię, to czemu mam się ich wstydzić? chyba uczciwiej?

A kto tu się wstydzi własnych zasad ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113
5 minut temu, ordynator napisał:

jak by w szpitalach nie pracowali w niedzielę to byś cierpiał albo pierd... w kalendarz  do poniedziałku

knajpy , kina byś nie miał gdzie świętować

bez policji by cie okradli albo by ci wpierd.... co w sumie by ci nie zaszkodziło haha 

wojsko wiadomo służba na okrągło

a zasiać albo opryskać to możesz jak nie w poniedziałek to wtorek albo za tydzień  kotas... 😁😁 jak sam nie świętujesz to nie przeszkadzaj  innym

niektórzy mają podobny areał i na etat chodzą bo się im nudzi ty znowu się wyrobić w powszednie dni nie możesz !!! a jak nogi wyciągniesz to bez twojej precyzji świat się zawali ?????

Mając podobny areał i do pracy ? po co z nudów nazywających się chciwość i nie mają wyników ani na polu ani w pracy . A nie jadę w pole gdy mi się chce ale gdy są ku temu warunki pomimo że mam pracy na 60 -90 dniówek ani mi na myśli szukanie pracy chyba że intratne usługi za np 1300 zł na h 

17 minut temu, ordynator napisał:

jak by w szpitalach nie pracowali w niedzielę to byś cierpiał albo pierd... w kalendarz  do poniedziałku

knajpy , kina byś nie miał gdzie świętować

bez policji by cie okradli albo by ci wpierd.... co w sumie by ci nie zaszkodziło haha 

wojsko wiadomo służba na okrągło

a zasiać albo opryskać to możesz jak nie w poniedziałek to wtorek albo za tydzień  kotas... 😁😁 jak sam nie świętujesz to nie przeszkadzaj  innym

niektórzy mają podobny areał i na etat chodzą bo się im nudzi ty znowu się wyrobić w powszednie dni nie możesz !!! a jak nogi wyciągniesz to bez twojej precyzji świat się zawali ?????

Gdybyś miał pojęcie np o omacnicy czy zabiegach doglebowych to wiedział byś że są miesiące w których jest kilka godzin na wykonanie oprysku 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek321    129

Przeczytałem Wasze wypowiedzi i myślę, że co niektórym marzy się średniowieczna inkwizycja, a wszyscy mówią że Polska jest demokratycznym, wolnym krajem.

Edytowano przez Jurek321
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taaaa . Jest . Weź zetnij drzewo na własnym podwórku bez papierka , to się dowiesz jak demokracja u nas . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682
11 godzin temu, TomiAgroKujawy napisał:

'dzięki perfekcji jestem gdzie jestem na 60 ha'... Kolego, za kilka lat będziesz na 2 metrach kwadratowych... To uprawiaj pole za Bóg zapłać, nie rozumiesz, że utrzymanie kościoła jako budynku kosztuje potężne pieniądze, że cmentarz, na którym leży ktoś z Twojej rodziny, trzeba utrzymać, wywieźć śmieci, że jeden kontener zapełnia się starymi zniczami w tydzień, a koszt wywiezienia to 500-700 złotych???? Jesteś poważny??? Od biskupów trzeba wymagać... Proponuję zacząć od siebie... Tu nie chodzi, że jesteś lepszy czy gorszy, jeśli jesteś katolikiem, to przestrzegasz Przykazań. Odpowiem za Ciebie, albo jesteś ateistą, albo słabym katolikiem, który płynie z nurtem, dziękuję,dobranoc...

A wiesz, gdzie idzie kasa za msze i sakramenty? Bo na pewno nie na to, co napisałeś.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514
1 godzinę temu, zetorki12 napisał:

Taaaa . Jest . Weź zetnij drzewo na własnym podwórku bez papierka , to się dowiesz jak demokracja u nas . :D

Dwa lata temu miałeś swoje 5 minut.Proceder ten przybrał charakter totalnej masakry. Wycinane były "jak leci" tysiące wielkich i pięknych, zupełnie zdrowych drzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chłopie bredzisz zobacz przez okno czy horyzont widzisz jak taka masakra była

13 godzin temu, RU68 napisał:

Nie" ja dobry produkuję "ale  pracą  nikogo nie krzywdzę i nikogo nie zmuszam .Nie jestem lepszy ale na pewno nie gorszy . A już idąc na przyjęcie komunijne przyczyniasz się do tego że ktoś musi dla ciebie pracować i znajdź mi uzasadnienie

Ale nikomu tym nie przeszkadzam. wyobraż sobie przyjedzie do mnie rodzina na wekend bo cholera wie po co ten wekend mają wolny przecież moglby iść do pracy no ale jak przyjechali zrobimy sobie grila bo słoneczko świeci a tu sąsiad z opryskiwaczem śmiga za płotem przyjemnie by Ci było/? Na zachodzie nawet trwnika w wekendy kosić nie wolno i nikt jakoś nie narzeka

12 godzin temu, RU68 napisał:

Widzisz ktoś obyty wie że kontener zmieszanych odpadów to 300-400 zł księża podają zwykle raz tyle Węgiel do ogrzewania dla kowalskiego 800 dla kościoła 1300 prąd zużywany w ciągu kilku mszy to rocznie tak jakby tam chodziły non stop śrutowniki do zboża . I są dwie możliwości albo wszyscy okradają parafie bo wszyscy i nikt nie ma kontroli albo proboszcowie mają wiernych za niepiśmiennych idiotów . A powiedz  mi jaki masz punkt widzenia na ewolucję Darwina czy wierzysz w dzieje człowieczeństwa jak opisuje stary testament te kilkadziesiąt pokoleń jak to opisano ten synem tego itd około 2500 lat przed Chrystusem  . Jak się zapatrujesz na brak opisu np dinozaurów w piśmie Św chyba nie zaprzeczasz ich istnieniu . I możemy tak miesiącami pisać po prostu do każdego czasu przypisano jakieś wyobrażenie i wymyślano hipotezy które z czas]asem  stały się obowiązującą wiedzą 

Dziś ludzie zbłądzili znoszą na cmentarz sterty śmieci do czego zmarłym te znicze potrzebne? Kiedyś paliły się tylko w Święto zmarłych dziś jadąc przy cmentarzu mam wrażenie że Święto zmarłych trwa cały rok pytam po raz kolejny gdzie PismoŚwięte mówi że do zbawienia potrzebujemy zniczy nie lepiej te pieniądze przekazać na dzieci chore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
12 godzin temu, RU68 napisał:

 

Gdybyś miał pojęcie np o omacnicy czy zabiegach doglebowych to wiedział byś że są miesiące w których jest kilka godzin na wykonanie oprysku 

I dodaj że termin przypada akurat w niedzielę.    :P   Śmieszne te twoje kontrargumenty.   :D

Takim tłumaczeniem można się praktycznie z każdego grzechu samemu rozgrzeszyć.    :P

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113
7 godzin temu, jacek1296 napisał:

A wiesz, gdzie idzie kasa za msze i sakramenty? Bo na pewno nie na to, co napisałeś.

Oczywiście że wiem część na pewno idzie na kościelny fundusz alimentacyjny część na odszkodowania dla ofiar księży pedofili których dziesiątki lat ukrywali biskupi część na zakup dzieł sztuki  imprezy itd  itd ( to mi nie bardzo pasuje bo jeśli ksiądz ma dzieci to powinien je sam utrzymywać ) no i wreszcie skromna część na pomoc dla bliźnich  .A miałeś na myśli inne wydatki?

8 godzin temu, zetorki12 napisał:

Taaaa . Jest . Weź zetnij drzewo na własnym podwórku bez papierka , to się dowiesz jak demokracja u nas . :D

Na ja u nos na ślonsku buła demokracja za Adolfa kożdy ścinoł co chcioł  ale to dołwne casy a tera ni huhu 

6 godzin temu, Sean napisał:

I dodaj że termin przypada akurat w niedzielę.    :P   Śmieszne te twoje kontrargumenty.   :D

Takim tłumaczeniem można się praktycznie z każdego grzechu samemu rozgrzeszyć.    :P

nie dni ale godziny się liczą 

7 godzin temu, staszek131415 napisał:

 

Ale nikomu tym nie przeszkadzam. wyobraż sobie przyjedzie do mnie rodzina na wekend bo cholera wie po co ten wekend mają wolny przecież moglby iść do pracy no ale jak przyjechali zrobimy sobie grila bo słoneczko świeci a tu sąsiad z opryskiwaczem śmiga za płotem przyjemnie by Ci było/? Na zachodzie nawet trwnika w wekendy kosić nie wolno i nikt jakoś nie narzeka

 

Nie rozumiem jak w niedzielę można pracować przy grilu następnie obżerać się i jeszcze wciągać w to gości to już trzy grzechy i to na granicy ciężkiego a możecie iść na nieszpory później cały różaniec i masz rodzinę z głowy na 10 lat  A dziwny ten zachód bo tam akurat dwuzawodowcy prawie  tylko w weekend obrabiają pola 

Edytowano przez RU68

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113
9 godzin temu, Jurek321 napisał:

Przeczytałem Wasze wypowiedzi i myślę, że co niektórym marzy się średniowieczna inkwizycja, a wszyscy mówią że Polska jest demokratycznym, wolnym krajem.

A z tą inkwizycją to było dobre rozwiązanie dla LGBT i pederastów chociaż ci pierwsi mają prawo do życia a ci drudzy nie potrafią sobie poradzić z seksualnością (może to choroba )ale to chwalenie się homoseksualizmem to lekka przesada - mają prawo do życia ale trochę skromności .A według badań to właśnie na przestrzeni wieków kościół był i jest   BEZPIECZNĄ ostoją dla homoseksualistów chociaż z drugiej strony to ludzie ponoć bardziej wrażliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez LubieTosty
      witam mam 25lat szukam dorywczej pracy na gospodarstwie okolice Włoszczowy świętokrzyskie  posiadam prawo jazdy B, B+E, T mam duże doświadczenie prowadzeniu maszyn rolniczych prac dorywcza na codzien pracuje ale po pracy mogę przyjechać na gospodarstwo  pracuje po 8H
      proszę pisać w prywatnych wiadomościach lub na
      email Damianskoda2@gmail.com
    • Przez Shiroic
      Dzień dobry
      Jestem studentką trzeciego roku na UP w lublinie na kierunku ZiIP i byłabym bardzo wdzięczna za wypełnienie poniższej ankiety potrzebnej mi do napisania pracy inżynierskiej.
      https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScjWknil8NkPIaEzWJBqfPwa6OYgeDiOvLFyY12w7_f0RA0sw/viewform?usp=sf_link
       
    • Przez rolnikk70
      Witam chciałbym podjąć się pracy jako traktorzysta i operator maszyn rolniczych. Posiadam prawo jazdy B, B+E, T. Uprawnienia na kombajn zbożowy i slecjalistyczy, sieczkarnie, ładowarki teleskopowe i widlaki. Doświadczenie posiadam ponieważ posiadam gospodarstwo i skończone technikum rolnicze. Chciałbym się dowiedzieć jakie są stosowane stawki godzinowe na te stanowiska. Jeśli ktoś szuka bądź zna kogoś kto potrzebuje takiego pracownika prosze pisać. Pozdrawiam :)
    • Przez MartiuszTymon
      Witam. Prasa krone Comprima. Ktos wie w czym jest problem?


    • Przez lukasz2207
      Mam problem z john deerem 1065 kombajn jest słaby brak mu mocy nierówno pracuje a po odpaleniu nawet dymka nie pusci sprawdzona została pompa paliwowa, pompka zasilająca jest nowa, pompka elektryczna działa, przewody zostały sprawdzone sa drożne, filter paliwowy jest nowy, ten zbiorniczek który odpowiada za przelew działa prawidłowo bo na przelew idzie paliwo chociaż według mnie bardzo mało tego paliwa idzie przelewem ma ktoś  jakiś pomysł jeszcze dlaczego dostaje za mało paliwa? PS wiem ze były podobne tematy ale tam nie ma odpowiedzi na mój problem 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj