tobago

Praca w niedzielę

Polecane posty

peugeot    378

Popraw to , ( kwestionujesz że to co piszę jest wyssane z palca?) bo jeszcze twój Bóg to przeczyta

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka1    255

ale to się   tyczy ciebie No idz spać bo zawalisz robotę i bedziesz musiał  nadrabiac w niedzielę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Cytat

Popraw to , ( kwestionujesz że to co piszę jest wyssane z palca?) bo jeszcze twój Bóg to przeczyta

Nie ma tu nic do poprawiania.

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taa jasne . :D

Sie udał z tą mądrością . :D

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeden wielki 👍 dla @Sean za całokształt wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, Anetka1 napisał:

ale to się   tyczy ciebie No idz spać bo zawalisz robotę i bedziesz musiał  nadrabiac w niedzielę

Ja o miodzie, a ty ciągle o  tej wodzie.   :P   :D

2 minuty temu, zetorki12 napisał:

Taa jasne . :D

Sie udał z tą mądrością . :D

Toż daj kontrargumenty cwaniaczku, bo jakoś nic modrego jeszcze nie napisałeś.    xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, Sean napisał:

Toż daj kontrargumenty cwaniaczku, bo jakoś nic modrego jeszcze nie napisałeś. 

Przeczytaj co napisałeś . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No tobie radzę, bo coś cienko u ciebie z wiedzą.     :P  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dalej brnie . Kilka osób mówi że bełkot napisałeś  , a ty nawet pojąć nie potrafisz i atakować próbujesz . Idź się wyśpij może ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514
42 minuty temu, Anetka1 napisał:

Ale macie problema jak ktos chce pracować niech pracuje jego sprawa a co niektórym nic do tego

Wątpię byś chciała faceta który jest zaprogramowańcem,wiele osób woli miło spędzić wiosenny czy letni weekend a nie słuchać łomot łakomca za miedzą.Powszechne przyzwolenie będzie skutkowało tym że za dekadę będziesz miała wylaną gnojówkę nawet tego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kolega dobrze napisał, trzeba się określić. Skoro jestem katolikiem, to nie pracuję w niedzielę. W dodatku kiedyś trzeba zrobić sobie przerywnik, więc niedziela jest też dla odpoczynku. A jeśli ktoś jest niewierzący, to ok, pracuje sobie w niedzielę i dobrze mu z tym. Nie oceniam. Ale jak twierdzi, że jest katolikiem, a pracuje w niedzielę, to nie oznacza, że jest złym człowiekiem. Po prostu nieświadomie lub świadomie popełnia grzech, występuje przeciw przykazaniu 'pamiętaj, abyś dzień święty święcił'. Nie jest złym człowiekiem, jest tylko słabym katolikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, zetorki12 napisał:

Dalej brnie . Kilka osób mówi że bełkot napisałeś  , a ty nawet pojąć nie potrafisz i atakować próbujesz . Idź się wyśpij może ? :D

Mówisz o tych kilku osobach którzy zinterpretowali sobie po swojemu zasady wiary?  xD  szanował bym ich bardziej gdyby otwarcie napisali że za boga mają pracę lub mamonę.    xD  ale są za ciency by się przyznać  :P   Nie można służyć dwom bogom, zapamiętaj to sobie.     :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, Alamo napisał:

Wątpię byś chciała faceta który jest zaprogramowańcem,wiele osób woli miło spędzić wiosenny czy letni weekend a nie słuchać łomot łakomca za miedzą.Powszechne przyzwolenie będzie skutkowało tym że za dekadę będziesz miała wylaną gnojówkę nawet tego dnia

Akurat tej pannie by to nie przeszkadzało.     :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113

O trafiłem  temat konik że tak powiem .I tak w mojej karierze lub jak kto woli nędznej tułaczce wiele razy żałowałem że nie zrobiłem czegoś w niedzielę co było w miarę uzasadnione .1-żniwa rzecz oczywista  2- siewy w przypadku niesprzyjającej pogody również oczywiste 3 Nawet suszenie kukurydzy z uwagi na czasochłonność to dla mnie uzasadnione działanie .4 Nawet opryski jeśli pogoda nie pewna wykonuję jeśli idealne warunki . Co do wiary to każda jedna wiara która pozwala nam być lepszym dla siebie i innych jest dobra i dobrze jest wierzyć bo daje to pewne wytchnienie sobie i otoczeniu .Wiara często jest wytłumaczeniem na cos czego nie pojmujemy i nie możemy zrozumieć dlaczego jest tak jak jest . Chrześcijanie w swej historii wierzyli że Bóg błogosławi i odpuszcza tym którzy w jego imię mordują innowierców palili na stosach znęcali się torturowali miliony innych ludzi tymczasem  w większości pobudki były materialne  wiec czym jest wyjazd w pole w niedzielę . Razi to tylko tych którzy udają katolików a w życiu codziennym dosłownie i w przenośni bandyci i terroryści tak w domu jak i otoczeniu . Jeżli Bóg jest chociaż w połowie tak miłosierny jak mówi pismo to niedzielną pracę można traktować jako usprawiedliwioną bo w gruncie czynimy dobro . Miałbym raczej pytanie do większości księży czy wierzą w Boga bo z ich postępowania wynika co innego . Ba zapytałbym biskupów którzy ukrywali pedofili w imię czego tak postępowali -dla dobra kościoła czy kasy ,w mojej ocenie są gorsi od tych którym coś się w głowie przewróciło i tak postąpili .

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
38 minut temu, Sean napisał:

kwestionujesz że to co piszę jest wyssane z palca?  

Ja prd. O tym napisałem .

image.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co mnie obchodzi twój cielak ?   xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3035
46 minut temu, Sean napisał:

Praniem mózgu uważasz łamanie Bożego Przykazania - "Pamiętaj abyś Dzień Święty święcił".   :)

to naprawde pranie mozgu-bo tak naprawde chodzilo o sobote i to do zachodu slonca-jak u zydow czy swiadkow jehowy, niedziela to wynalazek greckich zydow -zeby sie od swoich braci odroznic.

nie pracuje w niedziele,procz zniw,sianokosow[bardzo rzadko] -wolno mi-co komu do tego ?? jak sie napracuje caly bozy dzien przez 6 dni w tygodniu to ostatnia rzecza o ktorej mysle to jeszcze jeden dzien harowki....................


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, RU68 napisał:

O trafiłem  temat konik że tak powiem .I tak w mojej karierze lub jak kto woli nędznej tułaczce wiele razy żałowałem że nie zrobiłem czegoś w niedzielę co było w miarę uzasadnione .1-żniwa rzecz oczywista  2- siewy w przypadku niesprzyjającej pogody również oczywiste 3 Nawet suszenie kukurydzy z uwagi na czasochłonność to dla mnie uzasadnione działanie .4 Nawet opryski jeśli pogoda nie pewna wykonuję jeśli idealne warunki . Co do wiary to każda jedna wiara która pozwala nam być lepszym dla siebie i innych jest dobra i dobrze jest wierzyć bo daje to pewne wytchnienie sobie i otoczeniu .Wiara często jest wytłumaczeniem na cos czego nie pojmujemy i nie możemy zrozumieć dlaczego jest tak jak jest . Chrześcijanie w swej historii wierzyli że Bóg błogosławi i odpuszcza tym którzy w jego imię mordują innowierców palili na stosach znęcali się torturowali miliony innych ludzi tymczasem  w większości pobudki były materialne  wiec czym jest wyjazd w pole w niedzielę . Razi to tylko tych którzy udają katolików a w życiu codziennym dosłownie i w przenośni bandyci i terroryści tak w domu jak i otoczeniu . Jeżli Bóg jest chociaż w połowie tak miłosierny jak mówi pismo to niedzielną pracę można traktować jako usprawiedliwioną bo w gruncie czynimy dobro . Miałbym raczej pytanie do większości księży czy wierzą w Boga bo z ich postępowania wynika co innego . Ba zapytałbym biskupów którzy ukrywali pedofili w imię czego tak postępowali -dla dobra kościoła czy kasy ,w mojej ocenie są gorsi od tych którym coś się w głowie przewróciło i tak postąpili .

Bardzo słaby post. Wiesz dlaczego? Bo już oceniasz -

1."Razi to tylko tych którzy udają katolików a w życiu codziennym dosłownie i w przenośni bandyci i terroryści tak w domu jak i otoczeniu". Typowe dla większości ludzi, którzy chcą się usprawiedliwić. Ja dobry, produkuję żywność. Zrozum, jest przykazanie Boże, które powinieneś szanować, jeśli uważasz się za katolika. Albo nim jesteś, albo nie, zrozum to, nie ma półśrodków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113

Więc uzasadnij mi pracę w szpitalach restauracjach kinach policja wojsko 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

TomiAgroKujawy

  Nic dodać nic ująć. 

1 minutę temu, RU68 napisał:

Więc uzasadnij mi pracę w szpitalach restauracjach kinach policja wojsko 

Bo muszą, taka praca, a rolnik nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez LubieTosty
      witam mam 25lat szukam dorywczej pracy na gospodarstwie okolice Włoszczowy świętokrzyskie  posiadam prawo jazdy B, B+E, T mam duże doświadczenie prowadzeniu maszyn rolniczych prac dorywcza na codzien pracuje ale po pracy mogę przyjechać na gospodarstwo  pracuje po 8H
      proszę pisać w prywatnych wiadomościach lub na
      email Damianskoda2@gmail.com
    • Przez Shiroic
      Dzień dobry
      Jestem studentką trzeciego roku na UP w lublinie na kierunku ZiIP i byłabym bardzo wdzięczna za wypełnienie poniższej ankiety potrzebnej mi do napisania pracy inżynierskiej.
      https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScjWknil8NkPIaEzWJBqfPwa6OYgeDiOvLFyY12w7_f0RA0sw/viewform?usp=sf_link
       
    • Przez rolnikk70
      Witam chciałbym podjąć się pracy jako traktorzysta i operator maszyn rolniczych. Posiadam prawo jazdy B, B+E, T. Uprawnienia na kombajn zbożowy i slecjalistyczy, sieczkarnie, ładowarki teleskopowe i widlaki. Doświadczenie posiadam ponieważ posiadam gospodarstwo i skończone technikum rolnicze. Chciałbym się dowiedzieć jakie są stosowane stawki godzinowe na te stanowiska. Jeśli ktoś szuka bądź zna kogoś kto potrzebuje takiego pracownika prosze pisać. Pozdrawiam :)
    • Przez MartiuszTymon
      Witam. Prasa krone Comprima. Ktos wie w czym jest problem?


    • Przez lukasz2207
      Mam problem z john deerem 1065 kombajn jest słaby brak mu mocy nierówno pracuje a po odpaleniu nawet dymka nie pusci sprawdzona została pompa paliwowa, pompka zasilająca jest nowa, pompka elektryczna działa, przewody zostały sprawdzone sa drożne, filter paliwowy jest nowy, ten zbiorniczek który odpowiada za przelew działa prawidłowo bo na przelew idzie paliwo chociaż według mnie bardzo mało tego paliwa idzie przelewem ma ktoś  jakiś pomysł jeszcze dlaczego dostaje za mało paliwa? PS wiem ze były podobne tematy ale tam nie ma odpowiedzi na mój problem 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj