tobago

Praca w niedzielę

Polecane posty

Alamo    1514

Żeby tylko się ubrać;p dla łakomca tego nie wytłumaczysz ,on będzie zmarnowany a będzie gonił bo inni gonią,i się nie podda,bedzie ciągał jedną nogę a będzie walczył,między łakomcami trwa nieformalny wyścig o coraz nowsze trendy, traktorki i coraz większe maszynki, i mimo że ona ma skracać pracę to dla łakomca tygodnia nie wystarcza, ot paradoks,musi gonić.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
14 minut temu, PRIMO napisał:

Kolego, dzięki modlitwie ludzie dostawali nie takie rzeczy jak deszcz.

Poważnie ? A co dostali Ci którzy modlili się o życie w komorach gazowych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka1    255

Ale macie problema jak ktos chce pracować niech pracuje jego sprawa a co niektórym nic do tego

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, zetorki12 napisał:

Poważnie ? A co dostali Ci którzy modlili się o życie w komorach gazowych ?

Być może życie wieczne, a to mało? czymże jest życie tu na ziemi, krótką chwilą.   :)

2 minuty temu, Anetka1 napisał:

Ale macie problema jak ktos chce pracować niech pracuje jego sprawa a co niektórym nic do tego

Pewnie że nic do tego, tylko po co sobie wmawiać że jesteś katolikiem, a nie faryzeuszem.   :P   :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jasne . Wystarczy moich mądrości w tym temacie .

Róbta co chceta , ale dajta innym też żyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
2 godziny temu, TomiAgroKujawy napisał:

😊Kolego, dzięki modlitwie ludzie dostawali nie takie rzeczy jak deszcz. U mnie też są tacy, co w poniedziałek siedzą w domu, a w niedzielę od rana orzą. A najlepiej jak słyszę, że w tygodniu pracuję, to zostaje mi niedziela. Gdybym miał obrabiać pole w niedzielę, to wolałbym po pracy odpocząć, a ziemię wydzierżawić.

@zetorki12 

9 minut temu, zetorki12 napisał:

Poważnie ? A co dostali Ci którzy modlili się o życie w komorach gazowych ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Cytat

Róbta co chceta , ale dajta innym też żyć .

Dajemy, tylko zwracamy uwagę - bracia i siostry, nie idźcie tą drogą, to droga do piekła.   :P  

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378
staszek131415 napisał:

1 godzinę temu, peugeot napisał:

A gdybym ja chciał mieć spokój w czwartek , to co

A gdybym ja chciał w niedzielę coś w Urzędzie załatwić to nie powinni tam dyżurować Twoim zdaniem? Sobota i niedziela to dla urzędów dni wolne od pracy i jakoś nikt z nich nie musi się stawiać w robocie by godnie żyć a płaczą że zarabiają za mało

W sobotę i niedzielę nie pracują bo założyliśmy że pracujemy 5 dni w tygodniu, tak karze niektórym tradycja innym Bóg , a inni poprostu dostosowują się do większości , by nie robić zamętu . A sobota bo w skrócie jest przed niedzielą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrp88    172
2 godziny temu, staszek131415 napisał:

Nie pracuję w niedzielę i uwierz biedy nie mam nikt głodny spać nie idzie gospodarstwo rozwijam lepiej jak Ci co tyrają świątek piątek i plony mam nie gorsze więc ten jeden dzień niewiele im daje

Ja chcę mieć w niedzielę spokój i jak byś mi pyrkał traktorem pod oknem tozaraz wzywam policję

Chyba żartujesz. Ja chcę spokój we wtorek, tak nakazuje mi moja religia. I co teraz ma zrobić policja? Czyja religia ważniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Pracuj  uczciwie   sześć  dni w tygodniu  to w niedzielę  nie będziesz musiał  pracować  ani  chciał....... a nie jak niektóry   tydzień przebimba   a w niedziele   pracuś wielki    wyrobić   się   nie może.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, Anetka1 napisał:

Są  jednak fanatycy religjini wśród katolików

Ale dlaczego nie powiesz wprost - ja jestem niewierząca i robię co chcę.    :P  Ja to uszanuję.   :)

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Praniem mózgu uważasz łamanie Bożego Przykazania - "Pamiętaj abyś Dzień Święty święcił".   :)

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378
Sean napisał:

Cytat

Róbta co chceta , ale dajta innym też żyć .

Dajemy, tylko zwracamy uwagę - bracia i siostry, nie idźcie tą drogą, to droga do piekła.   :P  

Wyobraź sobie że Twoja prosta droga do nieba jest dla innych prostą drogą do piekła (no może trochę innego ) a dla jeszcze innych to nic nie znaczy . Ktoś tu założył że wszyscy to wierżący i w dodatku w jednego i tego samego Boga ( słowo Bóg napisałem z dużej litery przez wzgląd na uczucia innych osób )

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

SEAN ,  czemu tu podpuchę stosujesz ? Od serca coś napisz , a nie po to by z innych mieć ubaw . Wcale nie jesteś taki jak ci się wydaje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, Anetka1 napisał:

i na tace chojnie rzucił

Wiara w Boga, a w księdza to dwie zupełnie inne sprawy, Anetko, to równie dobrze łammy inne Przykazania    :)  np, "Nie cudzołóż"        :P    :D

4 minuty temu, zetorki12 napisał:

SEAN ,  czemu tu podpuchę stosujesz ? Od serca coś napisz , a nie po to by z innych mieć ubaw . Wcale nie jesteś taki jak ci się wydaje .

Jaką podpuchę? kwestionujesz że to co piszę jest wyssane z palca?   :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale proszę kontruj jak potrafisz.   :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, Sean napisał:

Jaką podpuchę? kwestionujesz że to co piszę jest wyssane z palca?

Nie . Nie kwestionuję . :D

Głąb . Bym ci napisał skąd wyssałeś ale wy się znowu obrazi . :D Papatki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No ty już nie raz udowodniłeś że jesteś tym głąbem.    xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez LubieTosty
      witam mam 25lat szukam dorywczej pracy na gospodarstwie okolice Włoszczowy świętokrzyskie  posiadam prawo jazdy B, B+E, T mam duże doświadczenie prowadzeniu maszyn rolniczych prac dorywcza na codzien pracuje ale po pracy mogę przyjechać na gospodarstwo  pracuje po 8H
      proszę pisać w prywatnych wiadomościach lub na
      email Damianskoda2@gmail.com
    • Przez Shiroic
      Dzień dobry
      Jestem studentką trzeciego roku na UP w lublinie na kierunku ZiIP i byłabym bardzo wdzięczna za wypełnienie poniższej ankiety potrzebnej mi do napisania pracy inżynierskiej.
      https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScjWknil8NkPIaEzWJBqfPwa6OYgeDiOvLFyY12w7_f0RA0sw/viewform?usp=sf_link
       
    • Przez rolnikk70
      Witam chciałbym podjąć się pracy jako traktorzysta i operator maszyn rolniczych. Posiadam prawo jazdy B, B+E, T. Uprawnienia na kombajn zbożowy i slecjalistyczy, sieczkarnie, ładowarki teleskopowe i widlaki. Doświadczenie posiadam ponieważ posiadam gospodarstwo i skończone technikum rolnicze. Chciałbym się dowiedzieć jakie są stosowane stawki godzinowe na te stanowiska. Jeśli ktoś szuka bądź zna kogoś kto potrzebuje takiego pracownika prosze pisać. Pozdrawiam :)
    • Przez MartiuszTymon
      Witam. Prasa krone Comprima. Ktos wie w czym jest problem?


    • Przez lukasz2207
      Mam problem z john deerem 1065 kombajn jest słaby brak mu mocy nierówno pracuje a po odpaleniu nawet dymka nie pusci sprawdzona została pompa paliwowa, pompka zasilająca jest nowa, pompka elektryczna działa, przewody zostały sprawdzone sa drożne, filter paliwowy jest nowy, ten zbiorniczek który odpowiada za przelew działa prawidłowo bo na przelew idzie paliwo chociaż według mnie bardzo mało tego paliwa idzie przelewem ma ktoś  jakiś pomysł jeszcze dlaczego dostaje za mało paliwa? PS wiem ze były podobne tematy ale tam nie ma odpowiedzi na mój problem 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj