tobago

Praca w niedzielę

Polecane posty

jan34533    26

analfabeci do nieba nie wejdą.  Co to jest to wzglendu ?

 

polonista się znalazł, a jaki kształcony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

jak się ktoś opierdala cały tydzień to w niedziele musi robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mari82    275

dla mnie temat totalne bagno,nie chodzi,że ktoś opierdziela sie czy śpi,ale rolnictwo to loteria i czasem w niedziele trzeba w pole wjechać,ja np.wczoraj siałem nawóz na jęczmień,zajęło mi to ok 3godzin i co dzisiaj leje i tak ma być tydzień i dopiero za dwa wjechałbym.
Od początku roku odpoczywałem w niedziele ale w tą musiałem,więc proste trzeba to trzeba i moja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368

Gdzieś człowiek bardziej rozłamany po całoniedzielnym leżeniu niż po tygodniu szwędania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hopper5    85

Ja też wczoraj nawóz rozsiewałem po pszenicy bo w tygodniu do pracy więc nie dało rady. Dwie godzinki później ukojeniem dla mego serca był dźwięk deszczu stukającego o parapet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrp88    175

W realu też tak się spinacie jak przyłapiecie sąsiada na robocie w niedzielę?

A z chodzenia do kościoła też rozliczacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Każdy robi jak mu pasuje , ale po co się tym "chwalić" skoro nie ma czym ? To tak samo jak gejowskie parady - muszą wszyscy wiedzieć i wdzieć że  jeden lubi d*pę drugiego . Niech tam maja , ale czy Mi musi się to podobać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58

Unikam pracy w niedzielę ,ostatnio jak wyjechałem w pole (jedyne okno pogodowe na wykonanie jesiennego oprysku) zgubiłem tablice rejestracyjna i za trzy godziny spadł nie prognozowany deszcz. Uważam że przy areale 30 ha idzie się wyrobić w tygodniu. Duże gospodarstwa to inna sprawa.


Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja osobiście nie widzę w tym nic złego , czasami sytuacja zmusza . Ale specjalne pokazywanie że ma się czyjeś uczucia religijne gdzieś , po przez chwalenie się że na złość innym będę robił , kiedy inni się modlą , to już w porządku nie jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Widać kolego że o rolnictwie nie masz bladego pojęcia bo o robocie w polu nie decyduje religia tylko pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1586

Jeśli chodzi o pogodę to tak ,ale tylko sianokosy i żniwa to jest jakieś wytłumaczenie ,a nie orac,pryskac czy siać jak się nie da w poniedziałek to zrobię w środę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus1986    1

jak dla mnie to każdy powinien robić co uważa w niedzielę. Kto chce pracować niech pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368

Niedzielami nawozy sieją, a potem płaczą że susza, ale nie mają pojęcia że to kara Boża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adatur93    0

Jak nie ma kiedy siać, to i niedziela dobra. Wiele razy zdarzyło mi się pracowac w polu w niedzielę, bo akurat były na to najlepsze warunki. Pogoda zmienną jest i trzeba się niestety do niej dopasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widać kolego że o rolnictwie nie masz bladego pojęcia bo o robocie w polu nie decyduje religia tylko pogoda

 

U mnie jeden sadził w niedzielę ziemniaki piękne porosły niestety nie wykopał ich nawet w niedzielę więc jednak nie do końca tak jest kto nie umie organizować pracy zasuwA W NIEDZIELĘ TAKA PRAWDA

jak dla mnie to każdy powinien robić co uważa w niedzielę. Kto chce pracować niech pracuje

 

http://www.eporady24.pl/zaklucanie_ciszy_i_spokoju_w_niedziele,pytania,4,195,7085.html jeśli zakłó

casz w ten sposób komuś spokuj możesz zostać ukarany B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Ja też jestem tego zdania że w Niedzielę nie powinno się pracować ale nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić więc ludzie przestańcie takich krytykować bo nie wiadomo co przyniesie przyszłość i ci świętoszkowi nie będą zasuwać w Niedzielę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Staszek a u nas w parafii jest odwrotnie, 30 metrów od kościoła są bloki mieszkalne, w lato są na zewnątrz kościoła zainstalowane głośniki dla wiernych na zewnątrz - ludzie spać nie mogą w niedzielę rano i skargi piszą gdzie się da, bez skutku  :) Kto ruszy proboszcza w małej mieścinie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A kto cały dzień mszę odprawia? ;)  No i chyba się przy tym nie kurzy :P :P i zapachy nie rozchodzą ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Jeśli chodzi o pogodę to tak ,ale tylko sianokosy i żniwa to jest jakieś wytłumaczenie ,a nie orac,pryskac czy siać jak się nie da w poniedziałek to zrobię w środę .

Jak się ma "pińć" hektarów to tak można,  tylko  potem marudzenie że "bida" i "nic się Panie nie opłaca"

 

Niedzielami nawozy sieją, a potem płaczą że susza, ale nie mają pojęcia że to kara Boża.

Tez to zaobserwowałem. Sąsiad siał w niedzielę i miał suszę 3 miesiące  a u mnie przez miedzę raz w tygodniu deszcz padał  :D  :D  :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1134

A kto cały dzień mszę odprawia? ;)  No i chyba się przy tym nie kurzy :P :P i zapachy nie rozchodzą ;) ?

Przeczytaj jeszcze raz co kolega napisał, z tym że oprócz poskładania liter postaraj się coś jeszcze zrozumieć, Jeżeli nadal nie będziesz wiedział o co mu biega to Ci wyjaśnię: tak jak tobie przeszkadza kurz z pola tak jemu i pewnie paru innym normalnym osobom przeszkadza tłum ludzi drący japę przez głośniki o 7 rano w dzień wolny kiedy chciałby pokimać dłużej niż zwykle.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Jest powiedziane by "Dzień święty, święcić" ale nic o pracy tam nie ma.

Niech się ortodoksi wypowiedzą ;)


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przeczytaj jeszcze raz co kolega napisał, z tym że oprócz poskładania liter postaraj się coś jeszcze zrozumieć, Jeżeli nadal nie będziesz wiedział o co mu biega to Ci wyjaśnię: tak jak tobie przeszkadza kurz z pola tak jemu i pewnie paru innym normalnym osobom przeszkadza tłum ludzi drący japę przez głośniki o 7 rano w dzień wolny kiedy chciałby pokimać dłużej niż zwykle.

 

Pewnie w życiu w kościele nie byłeś bo takie brednie wypisujesz B) więc idz z ciekawości chociaż nikt Cię tam nie pogoni acha i wstęp jest bezpłatny nie musisz za wstęp płacić jakbyś nie wiedział  :P  :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2254

Wstęp bezpłatny? Haha nie jesteś tego świadom kiedy płacisz za ten wstęp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Jak ktoś pracował całą noc to nie wiem czy jest mu do śmiechu, wstawiłeś linka o ciszy a teraz jak zwykle masz pełno wymówek że można hałasować bo się nie kurzy itp. W odwecie jakiś cudak puszcza disco polo przez okno na full dopóki policja nie wpadnie 

Edytowano przez pawel885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez LubieTosty
      witam mam 25lat szukam dorywczej pracy na gospodarstwie okolice Włoszczowy świętokrzyskie  posiadam prawo jazdy B, B+E, T mam duże doświadczenie prowadzeniu maszyn rolniczych prac dorywcza na codzien pracuje ale po pracy mogę przyjechać na gospodarstwo  pracuje po 8H
      proszę pisać w prywatnych wiadomościach lub na
      email Damianskoda2@gmail.com
    • Przez Shiroic
      Dzień dobry
      Jestem studentką trzeciego roku na UP w lublinie na kierunku ZiIP i byłabym bardzo wdzięczna za wypełnienie poniższej ankiety potrzebnej mi do napisania pracy inżynierskiej.
      https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScjWknil8NkPIaEzWJBqfPwa6OYgeDiOvLFyY12w7_f0RA0sw/viewform?usp=sf_link
       
    • Przez rolnikk70
      Witam chciałbym podjąć się pracy jako traktorzysta i operator maszyn rolniczych. Posiadam prawo jazdy B, B+E, T. Uprawnienia na kombajn zbożowy i slecjalistyczy, sieczkarnie, ładowarki teleskopowe i widlaki. Doświadczenie posiadam ponieważ posiadam gospodarstwo i skończone technikum rolnicze. Chciałbym się dowiedzieć jakie są stosowane stawki godzinowe na te stanowiska. Jeśli ktoś szuka bądź zna kogoś kto potrzebuje takiego pracownika prosze pisać. Pozdrawiam :)
    • Przez MartiuszTymon
      Witam. Prasa krone Comprima. Ktos wie w czym jest problem?


    • Przez lukasz2207
      Mam problem z john deerem 1065 kombajn jest słaby brak mu mocy nierówno pracuje a po odpaleniu nawet dymka nie pusci sprawdzona została pompa paliwowa, pompka zasilająca jest nowa, pompka elektryczna działa, przewody zostały sprawdzone sa drożne, filter paliwowy jest nowy, ten zbiorniczek który odpowiada za przelew działa prawidłowo bo na przelew idzie paliwo chociaż według mnie bardzo mało tego paliwa idzie przelewem ma ktoś  jakiś pomysł jeszcze dlaczego dostaje za mało paliwa? PS wiem ze były podobne tematy ale tam nie ma odpowiedzi na mój problem 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj