tobago

Praca w niedzielę

Polecane posty

Gość   
Gość

A kiedy ma sprowadzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka1    255

Bo potrzebuje nowych wyznawców bo ludzie w polscę chodza do centrów handlowych a nie do kościoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak na razie to kilka organizacji chciało sprowadzić chrześcijańskich uchodźców z Syrii. Muzułmańskich to rządy przyjmowały i przyjmują z Czeczenii. Tak aby zrobić na złość Rosji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wyznawców islamu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

a ja to w niedziele nie pracuje bo natyram się od poniedziałku do niedzieli i w niedzielę nie mam sił więc ja regenderuję by od poniedziałku znów do kieratu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Nie macie Panowie wrażenia ,że Korwin-Mikke miał dużo racji w swojej ostatniej wypowiedzi na temat kobiet ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049

Nie macie Panowie wrażenia ,że Korwin-Mikke miał dużo racji w swojej ostatniej wypowiedzi na temat kobiet ;).

Gdyby ta mniejsza i słabsza kobieta ( pani poseł Grodzka) trzasneła by pana europosła Korwina to jego szanse na przeżycie są niewielkie

Co do niedzieli to należy ją traktować jako dzień wolny od pracy oczywiscie z wyjątkami bo dojenie czy karmienie zwierząt nie poczeka Są dwa powody świetowania ze wzglendu  na religie albo dla zwykłego odpoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U mnie jutro nawozy w rzepak idą. 

 

Jak nie dajesz rady to co zrobić :P :P  nie każdy może byćPanem muszą być i dziady ;)

To po co na siłę pokazujesz jaki to niby luzak jesteś ? Jak dla Mnie to możesz orać i w Wielkanoc , ale z jakiego powodu musisz się tym chwalić ?

 

Bo on to taki prowokator jak Palikot B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Jak nie dajesz rady to co zrobić :P :P  nie każdy może byćPanem muszą być i dziady ;)

 

 

No dobra , niech już będę ;). Dzisiaj rzuciłem N na ponad 50ha rzepaku. Jak przestanie wiać popołudniu to lecę dalej bo mi jeszcze 70ha zostało do zrobienia. Całe szczęście wszystko to jeden kawałek.

W gruncie rzeczy mogłem pracownikowi powiedzieć że ma przyjść dzisiaj do pracy i to zrobić - a tak sami z synem działamy ;).

 

Ale ja jak mówi staszek jestem dziadem i wolałem to zrobić sam.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

No dobra , niech już będę ;). Dzisiaj rzuciłem N na ponad 50ha rzepaku. Jak przestanie wiać popołudniu to lecę dalej bo mi jeszcze 70ha zostało do zrobienia. Całe szczęście wszystko to jeden kawałek.

W gruncie rzeczy mogłem pracownikowi powiedzieć że ma przyjść dzisiaj do pracy i to zrobić - a tak sami z synem działamy ;).

 

Ale ja jak mówi staszek jestem dziadem i wolałem to zrobić sam.

 

Masz 120 ha  w jednym kawałku? Jak  to nawet nie  widziałem  takiego dużego  kawałka  :D

W profilu nie podajesz ani wieku , ani lokalizacji , ani nic o  sprzęcie  , żadnych  zdjęć .

Może  jest tak ze masz po prostu bujna  wyobraźnię  i juz  się  trochę gubisz  :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Nie 120 a 70 w kawałku. 50 tez bylo w jednym. Mam ciekawsze zajęcia niż bieganie z aparatem po placu. A lokalizacja proszę bardzo : lubelskie/podkarpackie.Baza w lubelskiem a ja mieszkam w Lublinie. Wiek Chrystusowy przekroczony 7 lat temu. 

 

Jak jesteś z okolic to może będziesz mnie kojarzył bo nie tak dawno sprzedałem kilka hektarów w Motyczu pod budowlankę.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

To ode mnie  dość  daleko  - nie kojarzę , jestem  z powiatu Chełm .

Nie  chodzi żebyś mi  tu teraz pisał te  informacje  , po prostu  w profilu podaj więcej danych 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mocnyfend    22

Praca w niedzielę ,decyzja czy będzie pracować powinna należeć do właściciela gospodarstwa ,sklepu czy firmy i kropka , księża i religia doprowadzili do tego że niecałe 30% ludzi chodzi do kościoła , jak właścicielowi opłaca się robić w niedzielę a wolne ma w sobotę czy poniedziałek jego sprawa ,rolnik musi nie kiedy patrzeć na pogodę i w niedzielę trza zapieprzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

@mariuszd93 , nie wszyscy znajdują upodobanie w ekshibicjoniźmie. ;)  W profilu można  wpisac wiele rzeczy co nie zmienia faktu że nie muszą być prawdziwe, a nawet jesli będą, to wielu nie uwierzy więc jeśli nie ma potrzeby lepiej nie pisać nic.

Co do pracy w niedzielę - jak trzeba to się robi i kropka.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Praca w niedzielę ,decyzja czy będzie pracować powinna należeć do właściciela gospodarstwa ,sklepu czy firmy i kropka , księża i religia doprowadzili do tego że niecałe 30% ludzi chodzi do kościoła , jak właścicielowi opłaca się robić w niedzielę a wolne ma w sobotę czy poniedziałek jego sprawa ,rolnik musi nie kiedy patrzeć na pogodę i w niedzielę trza zapieprzać

 

30 % DO kościoła a reszta gdzie? Do marketu :P :P  jak ktoś sobie nie potrafi roboty zorganizować to i niedziela mało ;)

Nabiorą sobie pola w dziesięciu wsiach a wtedy wyrobić się nie mogą a bank po swoje puka B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Kolego widzę w swojej okolicy to nie jest sprawa że ktoś ma dużo i się nie wyrabia, problem jest raczej w toku rozumowania społeczeństwa jak i organizacji pracy.

 

Koledzy w dzisiejszych czasach naprawdę dużo można zrobić przez cały dzień pracy, ale jeżeli ktoś przy każdym brzegu stoi z sąsiadem to w niedzielę idzie mu robota najlepiej bo jest sam na polach.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

Gdyby ta mniejsza i słabsza kobieta ( pani poseł Grodzka) trzasneła by pana europosła Korwina to jego szanse na przeżycie są niewielkie

Co do niedzieli to należy ją traktować jako dzień wolny od pracy oczywiscie z wyjątkami bo dojenie czy karmienie zwierząt nie poczeka Są dwa powody świetowania ze wzglendu  na religie albo dla zwykłego

analfabeci do nieba nie wejdą.  Co to jest to wzglendu ?


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1134

Temat durny jak kilo gwoździ, tylko w pieprzonym polskim zaścianku wszyscy wszystkim doopę obrabiają. Co to kogo obłazi co ja robię u siebie, jak chcę to pracuję, jak chcę to mam na głowie irokeza albo dziaram się od stóp do głów albo alkoholizuję się do nieprzytomności i jeżeli wszystko jest w granicach porządku prawnego to huk co komu do tego.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159

Tacy co w niedziele lecą pierwsi pod kościół i jeszcze nawet do niego nie wejdą albo w połowie mszy bo wcześniej obgadują pod to najgorsze k... mi nie pasuje w sobotę  to sieje w niedzielę różnie  w życiu bywa choroba, studia, pilna sprawa do załatwienia, nie ma chyba nikogo kto w sobotę leży z ch...m bo zrobi w niedzielę ma zawsze uzasadniony powód. Mnie to zresztą nie obchodzi. Ja Ferdynand mówił Żadna Praca Nie Hańbi  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    587

Jasne , każdy ma prawo do decydowaniu o sobie. Można pracować w dni świąteczne,zamiast świętować , ale często ci co pracują w święta(a nie muszą) ,i tak nigdy czasu nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez LubieTosty
      witam mam 25lat szukam dorywczej pracy na gospodarstwie okolice Włoszczowy świętokrzyskie  posiadam prawo jazdy B, B+E, T mam duże doświadczenie prowadzeniu maszyn rolniczych prac dorywcza na codzien pracuje ale po pracy mogę przyjechać na gospodarstwo  pracuje po 8H
      proszę pisać w prywatnych wiadomościach lub na
      email Damianskoda2@gmail.com
    • Przez Shiroic
      Dzień dobry
      Jestem studentką trzeciego roku na UP w lublinie na kierunku ZiIP i byłabym bardzo wdzięczna za wypełnienie poniższej ankiety potrzebnej mi do napisania pracy inżynierskiej.
      https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScjWknil8NkPIaEzWJBqfPwa6OYgeDiOvLFyY12w7_f0RA0sw/viewform?usp=sf_link
       
    • Przez rolnikk70
      Witam chciałbym podjąć się pracy jako traktorzysta i operator maszyn rolniczych. Posiadam prawo jazdy B, B+E, T. Uprawnienia na kombajn zbożowy i slecjalistyczy, sieczkarnie, ładowarki teleskopowe i widlaki. Doświadczenie posiadam ponieważ posiadam gospodarstwo i skończone technikum rolnicze. Chciałbym się dowiedzieć jakie są stosowane stawki godzinowe na te stanowiska. Jeśli ktoś szuka bądź zna kogoś kto potrzebuje takiego pracownika prosze pisać. Pozdrawiam :)
    • Przez MartiuszTymon
      Witam. Prasa krone Comprima. Ktos wie w czym jest problem?


    • Przez lukasz2207
      Mam problem z john deerem 1065 kombajn jest słaby brak mu mocy nierówno pracuje a po odpaleniu nawet dymka nie pusci sprawdzona została pompa paliwowa, pompka zasilająca jest nowa, pompka elektryczna działa, przewody zostały sprawdzone sa drożne, filter paliwowy jest nowy, ten zbiorniczek który odpowiada za przelew działa prawidłowo bo na przelew idzie paliwo chociaż według mnie bardzo mało tego paliwa idzie przelewem ma ktoś  jakiś pomysł jeszcze dlaczego dostaje za mało paliwa? PS wiem ze były podobne tematy ale tam nie ma odpowiedzi na mój problem 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj