tobago

Praca w niedzielę

Polecane posty

Gość lukejro   
Gość lukejro

A mi żal tych ludzi co zapieprzają od świtu do zmroku przez 7 dni w tygodniu.... Co to za życie żeby nie mieć chociaż jednego dnia dla swoich bliskich i na odpoczynek.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 A są tacy ? Może odpoczywają co 8 dni B) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Chyba co 365 dni.... hhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ja w kościele nie byłem. Ale uszanuję Wasze uczucia religijne,będę sobie po cichutku kosił trawę wokół domu.

 

Ooo , jak miło z Twojej strony B) . Kosiarka pewnie spalinowa 64dB ? :P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w niedzielę robię tylko w żniwa i siano. Dzisiaj święto duże ale nie wiem czy nie pojadę łąki przewrócić pająkiem pogoda jest ale planuję jutro zebrać 1.5ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Runder    16

Ja podobnie w Niedzielę tylko żniwa ;) I to dopiero po sumie  :rolleyes:


Sprzedam opryskiwacz polskiej produkcji pojemność 400 litrów......Sprzedam pług khun master 103..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

do kościoła to wy na pewno jeździcie autami a co to za roznica jak pojeżdzicie w niedziele ciągnikiem po łące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

No niby nie niedziela więc lecę pryskać pszenicę...plan na dzisiaj - 3 x 2500L ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A jutro pewnie do banku :o;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A gdzie tam - Jutro mu opryskiwacz licytują i jak dzisiaj nie opryska to już później nie będzie czym :) :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek3773    230

jak mówili dziadkowie ,, niedzielna praca w g... się obraca>> no chyba że siła wyższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19680

Nie  sądźcie a nie  będziecie  sądzeni 

Pilnujcie  swojej d*py  , a nie  zazdrościcie innym że  mają dużo  ha i nie  mogą  sie  obrobić .

Ktoś  chce  robic - to niech  robi  , inny chce leżeć- to niech leży .

Człowiek ma  wolną  wolę , kim  jesteście żeby  mu  ją  odbierać   :P

Święta racja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakobek    4

Wystarczy zaplanować sobie tak tydzień aby nie pracować w niedziele wyjątkiem mogą być żniwa, pewnego razu myłem auto ojcu w niedziele był upał tato się uparł to umyłem gdy zobaczyłem pękniętą przednią szybe powodem była użyta zimna woda. Od tego czasu wyleczyłem się z prac niekoniecznych w niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

2 x 2500L zrobione w pszenicy i plan nie wykonany do końca bo rosa. Czasami są takie sytuacje że nie da się czekać. Terminy , zaplanowane inne prace , większe areały , konieczność oprysków w nocy....można by wymieniać jeszcze długo. A takie ocenianie innych jest co najmniej dziecinne. Nie robicie zakupów w niedzielę , nie chodzicie do kina,restauracji....? Tam też ludzie racują w niedzielę.

 

widzę że z tymi aureolami to większość z was może się w bramy niebiańskie nie zmieścić :).


A gdzie tam - Jutro mu opryskiwacz licytują i jak dzisiaj nie opryska to już później nie będzie czym :) :rolleyes:

 ;)    o mnie i mój opryskiwacz się nie martw. Ale widze że chyba coś cię musi boleć. No nic , jakoś trzeba z tym żyć.....


A jutro pewnie do banku :o;)

Jutro do banku? Nie bardzo rozumiem żart....ale faktycznie jutro muszę konto sprawdzić bo przelewy powinny wejść na konto:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Się nie martwię ,tylko współczuć mogę . B)  No boli Mnie - lewy bok od leżenia dzisiaj , chyba przekręcę się na prawy . B)  Za jakiś czas zrozumiesz że na koniec i tak po podobnym kawałku ziemi dostaniemy :rolleyes: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Aha...to Ciebie martwi to że Ty leżysz a ja musze robić...Nie ma strachu , rano zrobiłem grykę później świętowałem z rodziną - tzn zabrałem rodzinę na obiad do restauracji i spędziliśmy wspólnie czas a wieczorem prysnąłem część pszenicy. Jutro i w sobotę dokończę a w niedzielę jadę na tydzień do Sopotu - wtedy sobie odpocznę.

 

 

Każdy ma inny sposób - ja sobie nie wyobrażam przeleżenia całej niedzieli czy innego święta....rowery,motor,rodzina,restauracja,znajomi... - ja tak wolę spędzać czas a nie leżeć odłogiem. Inna sprawa że w ciągu tygodnia też miewam dzień wolny jak nie mam zajęcia w gospodarstwie - teraz rzadziej ale już zima to kilkumiesięczny urlop spędzony z dzieckiem i na gotowaniu "obiadków" żonie ;). Taki urok bycia rolnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Litości , bo z zazdrości pęknę :P:D . Ale jaja . :lol:  A Ja wolę wolne w święta , i jak żona Mi gotuje , a bara -bara spontanicznie  , a  nie według napiętego harmonogramu :P:D . Nie imponujesz Mi jakoś :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrp88    172

Ooo , jak miło z Twojej strony B) . Kosiarka pewnie spalinowa 64dB ? :P

 

Nie do końca, ale Bóg chciał żebym skosił to zielsko.

Wystarczy zaplanować sobie tak tydzień aby nie pracować w niedziele wyjątkiem mogą być żniwa, pewnego razu myłem auto ojcu w niedziele był upał tato się uparł to umyłem gdy zobaczyłem pękniętą przednią szybe powodem była użyta zimna woda. Od tego czasu wyleczyłem się z prac niekoniecznych w niedziele.

To powodem pęknięcia była zimna woda czy praca w niedzielę?

A gdybyś tak umył w piątek 13?

A gdybyś oplótł samochód czerwoną wstążką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i tak jak mówiłem przewróciłem siano jutro jak nie będzie padać prasuję jak zajechałem na łąki to oprócz mnie 5 osób przewracało. Tyle roboty na dzisiaj wiadomo obrządek swoją drogą samo się nie zrobi czy to balota przywieźć czy TMR mieszać. A reszta dnia święto a to w telewizorze obejrzeć wyjść na spacer do zboża zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Litości , bo z zazdrości pęknę :P:D . Ale jaja . :lol:  A Ja wolę wolne w święta , i jak żona Mi gotuje , a bara -bara spontanicznie  , a  nie według napiętego harmonogramu :P:D . Nie imponujesz Mi jakoś :( .

No może nie pękaj bo nie ma czego zazdrościć ale chodzi o to że każdy ma inny plan na życie. Jeden lubi leżeć a drugi nie. Jeden świętuje kiedy ktoś mu każe a drugi robi sobie święto wtedy kiedy chce i może. 

 

 

Ja też mam takich w sąsiedztwie co niemal jadem plują jak widzą że maszyny w niedzielę wyciągam , ale sami nie widzą że ich świętowanie najczęściej kończy się nachlaniem z kolegami pod sklepem. Zaiste , chwalmy Pana.

 

 

A wracając do tematu : co mam być zrobione ma być zrobione i nie ważne czy to piątek czy niedziela. Czytam że kolega trawę kosił - no i bardzo dobrze skoro mu to pasowało - 100 razy wolałbym żeby ktoś kosił w niedzielę po południu niż jak trafi się jakiś dureń koszący na tygodniu o 6 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Kosił , to se kosił , ale Ty się tym ewidentnie szczycisz i chwalisz , próbujesz sugerować że stąd pochodzi źródło Twojego bogactwa . Ja tak przynajmniej to odebrałem . Zwykła kultura wymaga Moim zdaniem  tego , że jak większość narodu świętuje to inni mogli by zbyt mocno w tym nie przeszkadzać .

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakobek    4

Piotrp88 przyczyną była zimna woda użyta podczas upału ponieważ zawsze myje auto zimną. A co do piątku 13 to w tym dniu mój dobry kolega, sąsiad z którym razem się wychowałem miał poważny wypadek po czym zmarł. Nikogo nie zmuszam do swoich racji ale w te dni wstrzymuje się od prac niekoniecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plagrafi    23

taka propozycja skasujcie ten temat i po problemie bo jak widze te Wasze pierdoly jeden sie chwali ze jest bogaty drugi pisze ze w niedziele trzeba lezec z d*pa na kanapie nastepny ze ma pecha w niedziele, a w normalny dzien to problemow i wypadkow nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sam sie skasuj . O różnych zdaniach na dany temat słyszałeś ? :rolleyes:  Temat nie odpowiada ? - nie czytaj :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco82    35

Wczoraj szykowaliśmy kalafiory, 3 tyś sztuk do południa zeszło a potem cała reszta dnia w trasie ponad 200 km dostarczyć w jedną stronę, przez te procesje się przemieszczać było ciężko bo blokady przez straże i policje  ale dostarczone.  A potem grill ze znajomymi i biba do 3 w nocy. tak że czwartek jak najbardziej udany niby święto duże a nawet koło żywca na autostradzie kładli asfalt na drogę pracowali pełną parą przed długim weekendem. wiec sami widzicie że pewne prace muszą być zrobione w czasie inaczej idzie się w straty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez LubieTosty
      witam mam 25lat szukam dorywczej pracy na gospodarstwie okolice Włoszczowy świętokrzyskie  posiadam prawo jazdy B, B+E, T mam duże doświadczenie prowadzeniu maszyn rolniczych prac dorywcza na codzien pracuje ale po pracy mogę przyjechać na gospodarstwo  pracuje po 8H
      proszę pisać w prywatnych wiadomościach lub na
      email Damianskoda2@gmail.com
    • Przez Shiroic
      Dzień dobry
      Jestem studentką trzeciego roku na UP w lublinie na kierunku ZiIP i byłabym bardzo wdzięczna za wypełnienie poniższej ankiety potrzebnej mi do napisania pracy inżynierskiej.
      https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScjWknil8NkPIaEzWJBqfPwa6OYgeDiOvLFyY12w7_f0RA0sw/viewform?usp=sf_link
       
    • Przez rolnikk70
      Witam chciałbym podjąć się pracy jako traktorzysta i operator maszyn rolniczych. Posiadam prawo jazdy B, B+E, T. Uprawnienia na kombajn zbożowy i slecjalistyczy, sieczkarnie, ładowarki teleskopowe i widlaki. Doświadczenie posiadam ponieważ posiadam gospodarstwo i skończone technikum rolnicze. Chciałbym się dowiedzieć jakie są stosowane stawki godzinowe na te stanowiska. Jeśli ktoś szuka bądź zna kogoś kto potrzebuje takiego pracownika prosze pisać. Pozdrawiam :)
    • Przez MartiuszTymon
      Witam. Prasa krone Comprima. Ktos wie w czym jest problem?


    • Przez lukasz2207
      Mam problem z john deerem 1065 kombajn jest słaby brak mu mocy nierówno pracuje a po odpaleniu nawet dymka nie pusci sprawdzona została pompa paliwowa, pompka zasilająca jest nowa, pompka elektryczna działa, przewody zostały sprawdzone sa drożne, filter paliwowy jest nowy, ten zbiorniczek który odpowiada za przelew działa prawidłowo bo na przelew idzie paliwo chociaż według mnie bardzo mało tego paliwa idzie przelewem ma ktoś  jakiś pomysł jeszcze dlaczego dostaje za mało paliwa? PS wiem ze były podobne tematy ale tam nie ma odpowiedzi na mój problem 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj