tobago

Praca w niedzielę

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
scoffer    1156
Napisano (edytowany)

Mnie kiedyś zaciekawił gostek , który orkanował nać ziemniaczaną na ok 20 arowym areale , położonym za stodołą, w niedzielne popołudnie.

 

Co do rabatów 10% udzielanych 3 maja w markecie nie widzę w tym nic dziwnego , był to wtorek więc dzien pracujący za granicą .

W Polsce jest to dzień ustawowo wolny od pracy w związku z tym markety są zamknięte.

 

 

 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

i bóg  takich pokara bo niedziela jast by ja swietować

 

Bóg nie karze on co najwyżej doświadcza B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Mnie kiedyś zaciekawił gostek , który orkanował nać ziemniaczaną na ok 20 arowym areale , położonym za stodołą, w niedzielne popołudnie.

 

Co do rabatów 10% udzielanych 3 maja w markecie nie widzę w tym nic dziwnego , był to wtorek więc dzien pracujący za granicą .

W Polsce jest to dzień ustawowo wolny od pracy w związku z tym markety są zamknięte.

 

Koledzy muszę się poprawić to był 2 maj.

 


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

Niedzielna praca się w g..no obraca. Oprócz oprzętu, przewracania siana i żniw nie robię w niedziele nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Miej wyjebane a będzie ci dane... wszystkie te wierszyki są goowno warte.

Jak sam o siebie i swoja rodzine nioe zadbasz to żaden niby typ ci nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368

Jak Ci Bóg zdrowie zabierze to będziesz mógł sam jedynie w pampersa nasrajdać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Bullshit. Z morałami na temat dawania i zabierania zdrowia to idź i powiedz to  rodzicom niewinnych dzieci które ciężko chorują. Ale nie o tym temat.

Ja radzę każdemu pilnować swojego tyłka chcesz robić w niedziele to rób nie chcesz to nie rób a jak chcesz sie nachlać to sie nachlaj. Każdy robi na swoje konto

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522
Napisano (edytowany)

Jak będziesz w niedzielę pracować to będziesz bogatszy od sąsiada który w niedzielę nie pracuje a jak nie pracuje to nie bogaci się a psełdo przeciwnicy pracy w niedzielę to tylko ci pazerni i zazdrosni
 ja jestem zdania chcesz pracować to pracuj  chcesz swietowac to swietuj i po co ten temat

Edytowano przez AleksanderX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

jak bylem mlody i glupi to w niedziele gnoj spod swin wyrzucalem , trawe bykom kosilem, kopki siana stawialem itp.-powtorze jeszcze raz -jak bylem mlody i glupi- teraz tylko i zostalo.

 

jak dorosniecie -to zrozumiecie


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
langna    1

Co wy z tym Bogiem tak? a jeśli chodzi o pracę w niedzielę to raczej jest to dzień odpoczynku po ciężkim tygodniu pracy można też pojeździć po polach pooglądać swoje uprawy i przemyśleć co jeszcze w nowym tygodniu pracy trzeba zrobić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jacy wszyscy pobożni , a co drugi z sąsiadem się gniewa - no ale wiadomo - bo to sąsiad zły B) . Od razu przypomniał Mi się taki z naszej wsi - Jaki On pobożny , słucha tylko odpowiednich wiadomości itp , itd , a jak mówi o sąsiadach to w koło tylko zazdrość i złorzeczenie , a próżniaczysko jakich mało :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Powiem tak, praca w niedzielę tylko w wyjątkowych sytuacjach. Tak jak większość pracę w niedzielę uznaję tylko prace związanie z sianem, żniwa no i inne sprawy których nie bardzo pasuje odłożyć. Ogólnie nawet już nie odnosząc się do kwestii religijnych to człowiek zwyczajnie musi odpocząć, tempa 24/7 długo nie jest w stanie nikt wytrzymać.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Rozsądne podejście , popieram .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Ja  też  w niedzielę  nie robię   żadnych zbędnych  prac  po to  bóg  stworzył  niedzielę  żeby  można było  sobie  odpocząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek42    23

Na prawdę to jest tak ,że nikt nie powinien się wypierać bo każdemu się zdarzyło , generalnie niedziela jest dniem wolnym od pracy i tak powszechnie jest , jednak żeby nie było tak różowo to nieraz po prostu trzeba i tyle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

wiadomo są sytuacje ze trzeba to się robi żniwa czy oprysk wieczorem jak nie idzie w tygodniu ostatnio zyto owijalem w niedziele bo była awaria prasy i się zeszło do niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Tak część nie pracuje bo Wałęsa zakłady po kasował i automatycznie zrobił się dzień wolny, z historią nie jestem najlepiej ale uważam że wolne soboty to Gierek a nie Wałęsa.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek42    23

Wolne soboty wywalczono w tym ustroju a nie w poprzednim , w poprzednim o nic nie można było walczyć bo kto się buntował to zomo i pały w ruch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bullshit. Z morałami na temat dawania i zabierania zdrowia to idź i powiedz to  rodzicom niewinnych dzieci które ciężko chorują. Ale nie o tym temat.

Ja radzę każdemu pilnować swojego tyłka chcesz robić w niedziele to rób nie chcesz to nie rób a jak chcesz sie nachlać to sie nachlaj. Każdy robi na swoje konto

 

Hm ciekawy tok myślenia niewinne dzieci chorują ? a Winne są zdrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A gdzie napisał o winie zdrowych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piechu    43

Jak Ci Bóg zdrowie zabierze to będziesz mógł sam jedynie w pampersa nasrajdać.

Jak Bóg dał dobra żone to zmienii tego pampersa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

oj nie możno w niedziele pracować hodowcy mleka swe krowy doja w niedziele i co są karani teraz niskimi cenami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez LubieTosty
      witam mam 25lat szukam dorywczej pracy na gospodarstwie okolice Włoszczowy świętokrzyskie  posiadam prawo jazdy B, B+E, T mam duże doświadczenie prowadzeniu maszyn rolniczych prac dorywcza na codzien pracuje ale po pracy mogę przyjechać na gospodarstwo  pracuje po 8H
      proszę pisać w prywatnych wiadomościach lub na
      email Damianskoda2@gmail.com
    • Przez Shiroic
      Dzień dobry
      Jestem studentką trzeciego roku na UP w lublinie na kierunku ZiIP i byłabym bardzo wdzięczna za wypełnienie poniższej ankiety potrzebnej mi do napisania pracy inżynierskiej.
      https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScjWknil8NkPIaEzWJBqfPwa6OYgeDiOvLFyY12w7_f0RA0sw/viewform?usp=sf_link
       
    • Przez rolnikk70
      Witam chciałbym podjąć się pracy jako traktorzysta i operator maszyn rolniczych. Posiadam prawo jazdy B, B+E, T. Uprawnienia na kombajn zbożowy i slecjalistyczy, sieczkarnie, ładowarki teleskopowe i widlaki. Doświadczenie posiadam ponieważ posiadam gospodarstwo i skończone technikum rolnicze. Chciałbym się dowiedzieć jakie są stosowane stawki godzinowe na te stanowiska. Jeśli ktoś szuka bądź zna kogoś kto potrzebuje takiego pracownika prosze pisać. Pozdrawiam :)
    • Przez MartiuszTymon
      Witam. Prasa krone Comprima. Ktos wie w czym jest problem?


    • Przez lukasz2207
      Mam problem z john deerem 1065 kombajn jest słaby brak mu mocy nierówno pracuje a po odpaleniu nawet dymka nie pusci sprawdzona została pompa paliwowa, pompka zasilająca jest nowa, pompka elektryczna działa, przewody zostały sprawdzone sa drożne, filter paliwowy jest nowy, ten zbiorniczek który odpowiada za przelew działa prawidłowo bo na przelew idzie paliwo chociaż według mnie bardzo mało tego paliwa idzie przelewem ma ktoś  jakiś pomysł jeszcze dlaczego dostaje za mało paliwa? PS wiem ze były podobne tematy ale tam nie ma odpowiedzi na mój problem 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj