Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez fernie476
      .
    • Przez Konsultant_HRIC
      Dla naszego Klienta,
      dużej międzynarodowej firmy z branży maszynowej o stabilnej pozycji na rynku i znanej marce w Polsce od co najmniej kilkunastu lat,
      poszukujemy osób na stanowisko:

Opiekun Regionu / Doradca B2B (części zamienne do maszyn rolniczych)

Region działania: Mazowsze Północne

Główne zadania:
      realizacja planów sprzedaży produktów na podległym terenie Mazowsza Północnego przygotowanie oferty handlowej rozwijanie kontaktów z dotychczasowymi dealerami na podległym terenie oraz poszukiwanie nowych partnerów do współpracy prowadzenie negocjacji dotyczących warunków z wybranymi klientami przeprowadzanie działań marketingowych i szkoleniowych koordynacja strefy logistyki i transportu na podległym terenie raportowanie działań do przełożonego Wymagania:

wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane rolnicze lub techniczne) znajomość techniki rolniczej, w szczególności budowy maszyn rolniczych i ciągników min. 2-letnie doświadczenie handlowe w branży rolniczej/maszynowej/motoryzacyjnej umiejętność nawiązywania i utrzymywania długoterminowych kontaktów z klientem umiejętność samodzielnej pracy oraz konsekwencja w działaniu dynamika w działaniu, samodzielność i odpowiedzialność komunikatywność i wysokie zdolności interpersonalne mile widziana znajomość jęz. angielskiego lub jęz. niemieckiego prawo jazdy kat. B Firma oferuje:
      pracę w stabilnej firmie ciekawe możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń atrakcyjne warunki finansowe, podstawa + premia pracę w systemie home-office samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop Zainteresowanych kandydatów zapraszam do kontaktu lub przesłania aplikacji z życiorysem zawodowym pod adres: jw@hric.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem: 660 703 703.

Chętnie przekażę więcej szczegółów.

Konsultant HRIC

• Przez dawid8888

Witam

Jestem absolwentem Zootechniki na UWM w Olsztynie. Pracowałem na fermie bydła mlecznego w okolicach Nowego Dworu Gdańskiego. 300 krów plus młodzież. Aktualnie pracuję w szwecji na fermie obsługiwanej przez 4 roboty udojowa. Stado liczy 300 krów plus młodzież.Posiadam kurs inseminacji bydła .

Szukam pracy najchętniej od października ponieważ do końca września jestem w szwecji, Więcej informacji na swój temat udziele telefonicznie +48885290288 lub na email: dawid.jozwowski@wp.pl

• Przez dysia
      Witam
      jestem studentką ostatniego roku zootechniki. Studia kończę w lipcu a pracę magisterską planuję obronić we wrześniu.
      Studiowałam Zootechnikę na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie, na studiach inżynierskich wybrałam specjalność Hodowla Zwierząt, a na magisterskich Żywienie i Dietetyka Zwierząt.
      Mam doświadczenie w pracy ze zwierzętami, m.in praca w Niemczech na fermie bydła mlecznego.
        Jako że jestem z małopolski, to ze znalezieniem pracy w zawodzie jest dosyć ciężko, stąd też moje pytanie, czy ktoś z Was słyszał może o pracy dla zootechnika bądź doradcy żywieniowego na terenie małopolski?

• Przez Konsultant_HRIC
      Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej działającej w branży roślin ozdobnych poszukujemy managera produkcji z doświadczeniem w uprawach polowych oraz w zarządzaniu zespołami produkcyjnymi w terenie.
      Idealny kandydat to profesjonalista w zakresie produkcji roślinnej z bogatym doświadczeniem i wiedzą rolniczą, pasjonat i entuzjasta roślin ozdobnych, sprawny manager zespołów polowych.

Więcej szczegółów pod adresem: OFERTA PRACY - MANAGER PRODUKCJI ROŚLINNEJ, http://hric.pl/oferta/id,93/

lub telefonicznie: 660 703 703 lub mailem: jw@hric.pl