tobago

Praca w niedzielę

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

To może też zawiadom policję , to i wiernych z księdzem uciszą . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

em

Jak ktoś pracował całą noc to nie wiem czy jest mu do śmiechu, wstawiłeś linka o ciszy a teraz jak zwykle masz pełno wymówek że można hałasować bo się nie kurzy itp. W odwecie jakiś cudak puszcza disco polo przez okno na full dopóki policja nie wpadnie 

 

Ja bym poszedł dalej całkowity zakaz ruchu na w niedzielę do 10 bo przecież jak to hałas o spalinach nie wspomnę ;):P naprawdę ludzie jakieie wy problemy macie      pewnie zakażą księżom kadzidło rozpalać ze względu na zagrożenie smogiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

To po kiego wstawiasz linki o ciszy w niedzielę? Mieszkam na wsi i mi to nie przeszkadza ale nie lubię jak ktoś ma przywileje ponad wszystkimi... Jak idę do kościoła to wchodzę do środka a kto jest na zewnątrz to jest na mieście a nie w kościele 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Panowie  wyluzujcie  ,  nie  warto  sie  wyzywać  , obrażać  itp .

Kto  chce  niech  pracuje  w niedziele  , kto jest  bardzo przeciwny pracy  w niedzielę -  niech leży  bykiem - tylko niech nie ogląda  telewizji , nie słucha  radia itp - bo tam też muszą pracować  ludzie  :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

bałory wielkie po niedzielach robia , brudasy i kocmouchy iu mało cały czas, zaslini sie jeden z drugim i jeszcze bedzie tłumaczył ze to trzeba bo to rolnictwo to pogoda niepewna. jakoś 15 - 10 lat do tyłu nikt po nie dzielach nie robił i wszyscy mieli porobione. Ale to ludzie z tej kategorii co do kosciola nie chodza tylko jak dziecko trzeba ochrzcić czty do komunii ma isc to wtedy przed pare razy przyjda zeby ich ksiadz widział jacy to oni religijni nie sa a po to juz im kościól nie potrzebny. Na pole jada dorabiaja sie obłudnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2261

Nie wiem jak jest teraz bo mam zakaz wstępu do kościoła, ale kiedyś z tego co pamiętam to żeby pójść do kościoła to trzeba było być bogatym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrp88    175

bałory wielkie po niedzielach robia , brudasy i kocmouchy iu mało cały czas, zaslini sie jeden z drugim i jeszcze bedzie tłumaczył ze to trzeba bo to rolnictwo to pogoda niepewna. jakoś 15 - 10 lat do tyłu nikt po nie dzielach nie robił i wszyscy mieli porobione. Ale to ludzie z tej kategorii co do kosciola nie chodza tylko jak dziecko trzeba ochrzcić czty do komunii ma isc to wtedy przed pare razy przyjda zeby ich ksiadz widział jacy to oni religijni nie sa a po to juz im kościól nie potrzebny. Na pole jada dorabiaja sie obłudnicy

Ale ci co pracują w niedzielę a do kościoła nie chodzą nawet na chrzty to są spoko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

To chyba oczywiste. Nie sa katolikami pracuja i z kościołem nie sa zwiazani tzn nie sa katolikami i nie czuja takiej potrzeby i to ich sprawa. Natomiast mydlenie oczu , gra pozorów jakim to ja jestem katolikiem jak trzeba dziecko ochrzcić slub wziąc do komuni posłac a potem im kościól do niczego niepotrzebny tylko na polu siedza. Ile Ty masz lat ze trzeba Tobie banalne rzeczy tłumaczyc Choc pewnie to i tak niczego nie zmiemni. bo jak to mówia madremu wytarcza 2 słowa a głupiemu to i referatu mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Prawdziwemu katolikowi nie jest potrzebne ani chodzenie do  kościoła ani ksiądz. Wiarę ma się w sobie. W kościołach bardzo często w pierwszych rzędach siedzą i najgłośniej śpiewają największe ku...y


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Koledzy rozróżnijcie takich co robią co niedziela, a takich co robią 3 czy 4 niedziele w roku w okresie spiętrzenia prac bo w y wszystkich wrzuciliście do jednego wora. Nie mam wiedzy ale inne wyznania może w inne dni świętują.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Ale ci co pracują w niedzielę a do kościoła nie chodzą nawet na chrzty to są spoko?

 

Można być nie wierzącym, ale trzeba szanować ludzi którzy chcą swiętować i nie słuchać ryków silników w polu, nie licząc żniw i sianokosów.

 

Prawdziwemu katolikowi nie jest potrzebne ani chodzenie do  kościoła ani ksiądz. Wiarę ma się w sobie. W kościołach bardzo często w pierwszych rzędach siedzą i najgłośniej śpiewają największe ku...y

 

Często ktos "używa" życia na całego i na starosc jak chwieje się juz nad grobem to jest gorliwym katolikiem, ciągle daje na msze, tace i siedzi w pierwszym rzędzie. To jest pozoracja, ale co zrobisz. trzeba rozróżniać wiarę w Boga i wiarę w księdza.

 

Koledzy rozróżnijcie takich co robią co niedziela, a takich co robią 3 czy 4 niedziele w roku w okresie spiętrzenia prac bo w y wszystkich wrzuciliście do jednego wora. Nie mam wiedzy ale inne wyznania może w inne dni świętują.

 

Sam często robię żniwa w niedzielę i czasem przy sianie, ale nic poza tym prócz obrządku.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

Praca w niedzielę nie popłaca a przyniesie w przyszłości tylko straty więc nie pracujcie w niedzielę tylko odopczywajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Duża część piszących nie identyfikuję się z kościołem, zastanawia mnie jedno jak u was wyglądają pogrzeby bez kościoła?


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Sadek Kościół to jedno ,a wiara to drugie ,wiele osób tego nie łączy ,są tacy co gorliwie sie pomodlą i ida pracować ,bo potrzeba taka ,a są tacy co idą i podpieraja ściany dla zasady lub tacy co w pierwszej ławce siedzą ,a po mszy złośliwie spoglądaja  ,bo lepszym autem czy lepiej ubrany i ploty lecą, nie ma sensu  ta dyskusja i ten temat ,ile ludzi tyle poglądów .

Ja staram sie postępować etycznie nie czynić nikomu zła i tego sie trzymam ,a religia to skomplikowany temat ,który jednych łączy a drugich dzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Duża część piszących nie identyfikuję się z kościołem, zastanawia mnie jedno jak u was wyglądają pogrzeby bez kościoła?

 

Myślę ,że jak już "dotknie" mnie problem mojego własnego pogrzebu to będzie mi to absolutnie obojętne ;). Mam tylko nadzieję ,że przedemną jeszcze kilkadziesiąt lat "swawoli".

 

I jeszcze mądre słowo na przyszłość - moja wolność nie jest Twoim grzechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

I tym sposobem z tematu o pracy w niedzielę, rozmowa przeszła na zupełnie inny tok. 


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Czyli nie będziesz miał nikomu za złe jak oddadzą Cię na bakutyl?  :)

Błysnąłeś humorem ;). Ale chcąc być szczerym to musze powiedzieć ,że akurat wtedy nie będzie to miało dla mnie osobiście żadnej różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kiedy w niedzielę ukradkiem powieszę na linkę pranie i matka to spostrzeże - REPRYMENDA;

Kiedy co robię w ogrodzie-to samo, ale tłumaczę się ^^ ,iż to dla relaksu.

 

Do kościoła chodzą również najwięksi szubrawcy, wilki w owczej skórze- co mnie skutecznie odstręcza.

A kiedy brak im argumentów w codziennym życiu, nagle posiłkują/zakrywają się tym, że ONI chodzą do kościoła przecież, a ty..? 

O czym to świadczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No to przecież jak będą chodzić również takie osoby jak Ty , to nie pozwolą żeby owi szubrawcy tym się szczycili .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Myślę ,że jak już "dotknie" mnie problem mojego własnego pogrzebu to będzie mi to absolutnie obojętne ;). Mam tylko nadzieję ,że przedemną jeszcze kilkadziesiąt lat "swawoli".

 

I jeszcze mądre słowo na przyszłość - moja wolność nie jest Twoim grzechem.

 

A może to będzie jeszcze w tym roku? ;)  Jakbyś chciał go przeżyć gdybyś wiedział że to już ostatni rok na tym łez padole? B)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz1995    111

U mnie był taki ksiądz,że jak ktoś nie chodził do kościoła,a mógł,to od razu z kaplicy udawali się na cmentarz,nawet nie wchodzili do kościoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez LubieTosty
      witam mam 25lat szukam dorywczej pracy na gospodarstwie okolice Włoszczowy świętokrzyskie  posiadam prawo jazdy B, B+E, T mam duże doświadczenie prowadzeniu maszyn rolniczych prac dorywcza na codzien pracuje ale po pracy mogę przyjechać na gospodarstwo  pracuje po 8H
      proszę pisać w prywatnych wiadomościach lub na
      email Damianskoda2@gmail.com
    • Przez Shiroic
      Dzień dobry
      Jestem studentką trzeciego roku na UP w lublinie na kierunku ZiIP i byłabym bardzo wdzięczna za wypełnienie poniższej ankiety potrzebnej mi do napisania pracy inżynierskiej.
      https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScjWknil8NkPIaEzWJBqfPwa6OYgeDiOvLFyY12w7_f0RA0sw/viewform?usp=sf_link
       
    • Przez rolnikk70
      Witam chciałbym podjąć się pracy jako traktorzysta i operator maszyn rolniczych. Posiadam prawo jazdy B, B+E, T. Uprawnienia na kombajn zbożowy i slecjalistyczy, sieczkarnie, ładowarki teleskopowe i widlaki. Doświadczenie posiadam ponieważ posiadam gospodarstwo i skończone technikum rolnicze. Chciałbym się dowiedzieć jakie są stosowane stawki godzinowe na te stanowiska. Jeśli ktoś szuka bądź zna kogoś kto potrzebuje takiego pracownika prosze pisać. Pozdrawiam :)
    • Przez MartiuszTymon
      Witam. Prasa krone Comprima. Ktos wie w czym jest problem?


    • Przez lukasz2207
      Mam problem z john deerem 1065 kombajn jest słaby brak mu mocy nierówno pracuje a po odpaleniu nawet dymka nie pusci sprawdzona została pompa paliwowa, pompka zasilająca jest nowa, pompka elektryczna działa, przewody zostały sprawdzone sa drożne, filter paliwowy jest nowy, ten zbiorniczek który odpowiada za przelew działa prawidłowo bo na przelew idzie paliwo chociaż według mnie bardzo mało tego paliwa idzie przelewem ma ktoś  jakiś pomysł jeszcze dlaczego dostaje za mało paliwa? PS wiem ze były podobne tematy ale tam nie ma odpowiedzi na mój problem 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj