Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
proximaplus

Proxima 8441-lewe koło blokuje

Polecane posty

proximaplus    1

Witam wszystkich,mam do was pytanie,mianowicie delikatnie blokuje mi lewe koło tzn.jakby hamulec nie odbijał,gdzie szukać rozwiązania tego problemu?? Dziękuje z góry za odp

Jeżeli nie zainwestujesz to nie będziesz miał...

forterraturbo    326

Mam głupie pytanie czy to przednie czy tylne koło .Jeśli tylne to najprawdopodobniej masz zapowietrzone hamulce . Mieliśmy to samo w Forterze .

proximaplus    1

Podczas hamowania wciska dźwignię obok zwolnicy ale,po zwolnieniu pedału dźwignia nie odbija i wtedy blokuje lewe tylne koło,musze ją odciągać montażówką wtedy odbije i nie blokuje. Odpowietrzałem kilka razy,powietrza nie widać na odpowietrzniku tylko czysty płyn.

Wiadomość z agroFakt.pl

FINN    1044

a czy to przypadkiem nie jest wina recznego ??

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

proximaplus    1

Jeśli chodzi o ręczny odbija dobrze

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez PrzemysawMatus
      Witam.
      Otóż mam problem, od pewnego czasu radio w zetorze zaczęło tracić zasięg pojawiały sie szumy, brak sygnału. Do rzeczy, w jaki sposób to radio zdemontować? Za żadne skarby nie moge go wyjąć z panelu, nie wiem w jakim miejscu jest zamocowane próbowałem przez otwór głośnika, ale nie ma dostępu. Mam nadzieję, ze sa osoby, które miały doczynienia z tym problemem. Pozdrawiam
    • Przez krzysiek0730
      Cześć, proszę o opinie który wybrać ciągnik, Zetor Proxima 80 HS czy Case Farmall 85A? Ma być to ciągnik pomocniczy, który będzie pracował z turem, w jednym i drugim ma być rewers elektrohydrauliczny. Case z turem kosztuje 176000 brutto a Zetor Proxima 80 HS kosztuje 185000 brutto. Moje gospodarstwo to 50 ha. Klasa ziemi od 4 do 6. 
    • Przez TypowyJanusz
      Witam. Czy może ktoś z Panów wie jakim lakierem (chodzi mi tu o symbol np.: "RAL0000") malowane są felgi w ZETOR PROXIMA 2010 rok?
    • Przez Piwo111
      Witajcie , dziś ogladalem zetora proxime 8441. Silnikowo niby wszystko dobrze , jednak troche odmą leci lekkk dymek. Dodatkowo ma odciętą jedną rurke od hamulca. Okazuje sie , ze caly pedal hamulca jest twardy i nie ma w ogolw hamulcow. Czym mogloby byc spowodowane ? Handlarz odkupil od rolnika i nie wie co tam sie dzialo czy zablokowalo mu czy jak. Teraz dopiero wyczytalem , ze moglem rozpiac pedal hamulca i sprawdzic pojedynczo, jednak o tym zapomnialem. Czy jezeli odetnie sie ta rurke to pedal bedzie twardy ? Oraz jakie koszty w przyblizeniu beda ? Z gory dzieki
    • Przez norbert179
      Witam! Posiadam zetora proxime plus 110. Rewers wtecznego bardzo ciezko wchodzi i zgrzyta. Prawdopodobnie przyczyna jest Synchronizator i moje pytanie czy ktos to wymienial? Mial bym kilka pytan 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.