Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
proximaplus

Proxima 8441-lewe koło blokuje

Polecane posty

proximaplus    1

Witam wszystkich,mam do was pytanie,mianowicie delikatnie blokuje mi lewe koło tzn.jakby hamulec nie odbijał,gdzie szukać rozwiązania tego problemu?? Dziękuje z góry za odp

Jeżeli nie zainwestujesz to nie będziesz miał...

forterraturbo    325

Mam głupie pytanie czy to przednie czy tylne koło .Jeśli tylne to najprawdopodobniej masz zapowietrzone hamulce . Mieliśmy to samo w Forterze .

proximaplus    1

Podczas hamowania wciska dźwignię obok zwolnicy ale,po zwolnieniu pedału dźwignia nie odbija i wtedy blokuje lewe tylne koło,musze ją odciągać montażówką wtedy odbije i nie blokuje. Odpowietrzałem kilka razy,powietrza nie widać na odpowietrzniku tylko czysty płyn.

Jeżeli nie zainwestujesz to nie będziesz miał...

Wiadomość z agroFakt.pl

FINN    1030

a czy to przypadkiem nie jest wina recznego ??

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Mlodyx98
      Witam. Ojciec szuka ciagnika i znalaz w ogloszeniu zetorka 8441 co o nim powiecie ?
    • Przez MarcinKurowski
      kupie zeotra 8441 lajlepiej  z rewersem i tak to 89 i dobry stan 
    • Przez Jaro2018
      Witam wszystkich użytkowników ciągników.Potrzebuje waszej opini na temat:
      John Deere 5090M z turem
      Zetor Proxima 90 premium
      Niewiem który wybrać.Nie interesuje mnie kolor czy inne pierdoły.Chodzi mi o awaryjność,spalanie.Pozdrawiam
    • Przez Jaro2018
      Witam wszystkich użytkowników ciągników.Potrzebuje waszej opini na temat:
      John Deere 5090M z turem
      Zetor Proxima 90 premium
      Niewiem który wybrać.Nie interesuje mnie kolor czy inne pierdoły.Chodzi mi o awaryjność,spalanie.Pozdrawiam
    • Przez lukasz3685
      Witam. Mam problem z temperaturą oleju. Podczas, gdy wrzucę piątkę i jade na wysokich obrotach, temperatura wzrasta do 100* i powoli wzrasta i czuć dziwny zapach. i ki przerzucę na niższy bieg to wskazówka moment opada na właściwą temperaturę. Mysle, ze w miare zrozumiale wytłumaczyłem moj problem. Gdy jestem na niższych biegach to z temp jest wszystko ok.
      Co polecacie zrobić? Jest to ciągnik który jest użytkowany codziennie, wiec czas gra tu rolę.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.