Zaloguj się, aby obserwować  
walusls

Malowanie

Polecane posty

Voo    39

Już był podobny temat http://www.agrofoto.pl/forum/topic/60758-pistolet-elektryczny-do-malowania/ :) A co do pistoletu to znajomy takim http://allegro.pl/dedra-pistolet-do-malowania-natryskowego-hvpl-600w-i3195277477.html pomalował pół samochodu i wyszło całkiem nieźle.Pojawiła się delikatna skórka pomarańczki ale za te pieniądze nie ma co narzekać.Poza tym nawet pistoletem za 2 tyś można marnie pomalować jak lakiernik nie ma pojęcia o robocie <_<

Ja polecam te pistolety,tylko kup te trochę droższe z metalowym zbiornikiem np ten co podałem,na pewno lepiej będzie pomalowane niż mazanie pędzelkiem .Te tanie mogą pluć farbą a nie malować.

I pamiętaj że 80% sukcesu to porządnie przygotowany materiał do malowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Majster71
      wiecie może jakie miały kolory c-325,c-328 i pierwsze c-330 :rolleyes: jestem tu nowy.pomożecie??
    • Przez RoRo
      Witam chcialem pomalowac sobie pług na czerwono, jaka farba pomalowac najlepiej??Chcialem pistoletem pod kompresor, i gdzie kupic takie farby zeby to jakos tanio wyszlo?
    • Przez JANCZAK1176
      Witam. Dla chcących zrobić sobie użądlenie do bielenia obór (chodzi 5 lat)


    • Przez kamcio15
      Jaki polecacie sposób efektywnego oczyszczania maszyn przed malowaniem podkładem z rdzy i starej farby (oprócz piaskowania ) .Najlepiej jak by to były sprawdzone sposoby
      POZDRAWIAM
    • Przez tomb2
      Poszukuje w trbie pilnym sybole lakierów do C-360 Głównie chodzi mi o zółty ktorym malowane były blachy. Jakby ktoś miał jeszcze symbol siwego (blok silnika) i kremowego (felgi) Będe bardzo wdzięczny.
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj