Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pawelek98

forterra 115 kręci a nie pali tylko na zaciąg a ostatnio i to nie pom

Polecane posty

pawelek98    34

koledzy pomóżcie cholera wie co jej jest na początku byłem pewien że elektromagnes na pompie nie podaje większej dawki paliwa i jak go na krótko podłączałem to było ok, teraz nie ma mowy by odpalić ze stacyjki, kilka razy na zaciąg wziłem ale retaz i to nie działa, a pozatym jakaś zamulona była i pod obciążeniem wolno na obroty wchodziła, dymieć nie dymi. jak wiecie to poradzcie

adikpl1    179

Dzięki odpalaniu na zaciąg :blink: ciągnika wyposażonego w Powershift może dojść do sytuacji w której w/w element podziękuje za taką współpracę -_-

Wiadomość z agroFakt.pl

pawelek98    34

ja pytam co się spieprzyło a wy że na zaciąg mechanicznego zetora nie można, jakby był pawerschift włączony to bym się zgodził ale nie był. w instrukcji pisze że nie miożna na zawrcie.

maniek20    71

dobrze zrobiłeś mam 115 i ich sie na zaciąg nie odpala bo może ci rozwalić tryby i zebatki i pół biegi bo w nich jest tak jak w samochodach tych na pasek sie nie powino tak odpalać a na łanicuch mozna

pawelek98    34

przyjechał serwis i pompe i wtryski wykręcił, mam nadzieje że trybów nie pourywało, serwisant twierdził że na 4 można, stare ursusy i zetory też wzmaczniacz miały i co nikt ich nie rozciągał

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Jozeph
      Witam. Mam problem z moim ursusem. Gdy jest minusowa temperatura nie chce palić i dymi białym dymem. Jaka jest tego przyczyna?
    • Przez 7613farmer
      Witam wszystkich forumowiczow prosze o porade, otoz posiadam od nowosci ciagnik Zetor Proxima 8441 w ktorym problemem jest stale przeciekajaca nagrzewnica.
      Pierwsza oryginalna jak dotad wytrzymała najdłuzej - 4lata. Kupiłem druga,polska- nie chinska,ktora wytrzymala jakies pol roku. Jeszcze na gwarancji ja oddalem i po długim okresie oczekiwania wkoncu wymienili mi na nowa,ktora zamontowalem i działala jakiś miesiac az tu wczoraj wsiadam a tu woda leje mi sie po głowie. Pomozcie co moze byc powodem,czy wszystkie nagrzewnice sa wadliwe, czy to jakas wada konstrukcyjna traktora? Jak narazie wybieram sie zareklamowac ta trzecia -tez jeszcze jest na gwarancji. I co - macie jakis pomysł?
    • Przez Vinchee
      Witajcie!

Co sądzicie o tym modelu, czy jest on już w sprzedaży? Amortyzowana oś przednia oraz nowy kokpit będą również dostępne w mniejszych modelach? Co więcej wprowadza Zetor tym o to nowym członkiem rodziny.

• Przez myster
      Witam. Szukam numeru katalogowego kondensatora klimatyzacji (potocznie zwanego chłodnica klimatyzacji) wyzej wymienionych ciagnikow. Macie dostep do katalogow? Byłbym wdzieczny za numer. Pozdrawiam
    • Przez czaczaua
      Witam wszystkich.
      Zamierzam nabyć drogą kupna ciągnik ok. 140KM na 30ha ziemi na Żuławach.
      2-3 klasa, glina, iły i trochę lżejszej....
      Przy okazji wymieniam narzędzia do pracy, kupując:
      - pług obracany 3+1 (wybór marki w trakcie decyzji)
      - agregat uprawowy ok 4m (j.w)
      - glebogryzarka 2,5 m
      - siewnik z agregatem 3m (to mam)

Szukam, paczę, obserwuję i mój wybór padł na ZETORA FORTERRA 140HD.
      Potrzebuję uczciwych opinii użytkowników, którzy nabyli już ten zmodyfikowany model. Nie chodzi mi o pochwały osób, które kupiły i teraz (ponieważ to już ich sprzęt) będą chwaliły go pod niebiosa. Interesują mnie opinie, uwagi i zastrzeżenia, które pomogą mi w podjęciu decyzji zakupowej. Wiem, że ZETOR, to nie jest chyba szczyt możliwości technologicznych, ale odkąd przejąłem gospodarstwo, użytkuję dwa staruszki URSUSA: 1212 i 1224. Oba z napędem 4x4, jeden z turbo. Stan jest bardzo dobry, ale to już muzeum.... Wierzę, że jednym nowym na tych hektarach zrobię to samo szybciej, taniej i wygodniej. Chyba, że ktoś mnie wyprowadzi z tego błędu...
      Myślę, że czas na zmiany, zwłaszcza, że ostatnia szansa na kasiorę od "Braci Europejczyków".
      Podsumowując, proszę o szczere opinie użytkowników.