Zaloguj się, aby obserwować  
pawelek98

forterra 115 kręci a nie pali tylko na zaciąg a ostatnio i to nie pom

Polecane posty

pawelek98    1175

koledzy pomóżcie cholera wie co jej jest na początku byłem pewien że elektromagnes na pompie nie podaje większej dawki paliwa i jak go na krótko podłączałem to było ok, teraz nie ma mowy by odpalić ze stacyjki, kilka razy na zaciąg wziłem ale retaz i to nie działa, a pozatym jakaś zamulona była i pod obciążeniem wolno na obroty wchodziła, dymieć nie dymi. jak wiecie to poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Dzięki odpalaniu na zaciąg :blink: ciągnika wyposażonego w Powershift może dojść do sytuacji w której w/w element podziękuje za taką współpracę -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mich18    89

Nie wolno odpalac takich ciągników na zaciąg!Ursusa to można :).


Sprzedam ciągnik ursus c-360.pisac nr gg 33108236

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek98    1175

ja pytam co się spieprzyło a wy że na zaciąg mechanicznego zetora nie można, jakby był pawerschift włączony to bym się zgodził ale nie był. w instrukcji pisze że nie miożna na zawrcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

dobrze zrobiłeś mam 115 i ich sie na zaciąg nie odpala bo może ci rozwalić tryby i zebatki i pół biegi bo w nich jest tak jak w samochodach tych na pasek sie nie powino tak odpalać a na łanicuch mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek98    1175

przyjechał serwis i pompe i wtryski wykręcił, mam nadzieje że trybów nie pourywało, serwisant twierdził że na 4 można, stare ursusy i zetory też wzmaczniacz miały i co nikt ich nie rozciągał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Daro81
      dużo osób mówi że zetory dużo palą... mi nie chodzi o to ile pali w orce, ale czy ktoś wie jak jest ze spalaniem w lekkich pracach, proszę o odp osoby które są posiadaczami zetorów forterra niekoniecznie musi być ten model, również posiadacze proksima plus też mogą się wypowiedzieć bo jest dużo wypowiedzi ile komu pali w ciężkich pracach a niegdzie nie moge znaleźć jak jest ze spalaniem w lekkich pracach ?
    • Przez patryk165
      Witam Zetor Forterra 10641 2003r 
      Jakie macie opinie o tym ciągniku, jego eksploatacja jak z awaryjnością ogóle jego sprawowanie, ?  
    • Przez WiktorGorzaa
      Witam od nie dawna posiadam fadrome z silnikiem (internacional) 3cyl problem polega na tym, że gdy jest zimny bardzo długo kręci, gdy jest ciepły odpala od razu, gdy na zimny psikne plak w wąż pali od raz co to może być? Pompa? Wydaje mi się że paliwo nie schodzi bo jak kręci kopci 
    • Przez tre_k
      Panowie wymienione nowe kable do akumulatora, nowy akumulator 120AH 870A, ciągnik ciężko pali, wręcz nie chce odpalać musze kręcić parę minut żeby zaskoczył... teraz pytanie czy można mu jakoś pomóc w niskie temperatury?  wstawić jakąś grzałkę czy coś? czy napalić ognisko pod blokiem silnika? Czy wymiana świec coś da? czy zetor nie ma jakiegoś grzania wbudowanego ? tu wygląda mi na jakąś grzałkę ale nie wiem co to jest ??   https://drive.google.com/open?id=1ze6u6N-2MZV4FvmV1jABY_95zXb10KwG
    • Przez matijas67
      Witam
      Mam problem z ładowarką przegubową o&k l6 silnik deutz  f4l1011 
      Problem polega na tym że ładowarka nie odpala bez samostartu i prostownika 
      Zrobiłem kapitalny remont silnika( był do remontu) i po remoncie silnik nie pali bez pomocy, dodam że przed remontem dobrze palił i obroty rozrusznika były niskie a odpaliła zawsze, teraz 2 miesiące palilem na samostarcie i prostowniku. 
      Wczoraj odłaczylem pompę hydrauliki i silnik od razu odpalił.
      Co może tam siedzieć? Macie jakieś pomysły?
      Proszę o pomoc 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj