Zaloguj się, aby obserwować  
kubaszko

Tabliczka na kabinie

Polecane posty

kubaszko    0

Witam, pamiętacie może co było napisane na takiej czarnej tabliczce na prawych drzwiach od kabiny ursusa c-330? Było tam chyba napisane imię i nazwisko, i coś tam jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

Tu chyba chodziło o to czy takie tabliczki występowaly w każdym ciągniku i co na nich było napisane tak ogólnie, jaki typ danych.

Ja nie mam pojęcia :)


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Dany9587
      Witam. Potrzebuje zdjecia tabliczki znamionowej a dokladniej wybitych na niej oznaczeniach. Z Góry dzieki za pomoc... Pozdrawiam
    • Przez adam24121998
      Mam pytanie: Chcem kupić MF 3060 i w niektórych są a w nie których są takie przyciski z tyłu obok szyby tylnej po prawej stronie W KABINIE! Niewiem do czego służą. Pomożecie? Z góry wielkie dzięki za odpowiedzi.
    • Przez kazlab1
      witam. kupiłem z Niemiec kombajn john deere 1177 na hydrostacie niestety jestem zielony i nie wiem do czego służy wiele przycisków. w załączam zdjecie. i prosze napiszcie jak ustawić sita żeby dobrze młócił zboże
    • Przez Qba66666
      Witam. Założyłem wcześniej post odnośnie renault jednak zrezygnowałęm z niej ze wzgledu na skrzynie hydrauliczna. Kupiłem Valtre 705 z 90r. Przeszukałem 6 stron tematów i nie znalazłem tego czego szukam. Szukam instrukcji użytkowania. Ktoś miał w poście z 2008r ale ten użytkownik już jest chyba nieaktywny. Wszystko działa i nie chciał bym zepsuć tej valtry. Nie wiem jak włączać guzik przyśpieszania żeby nie uszkodzić czegoś. W czasie jazdy jak się go przesunie to jedzie się szybciej, a jak cofnie to wolniej. Mam pytanie czy wolno tak w czasie jazdy to włączać? W internecie znalazlem tylko ze ma 85km, zbiornik 180l, i że niby waży 7ton ale nie wygląda na tyle. Jeśli ktoś ma taka to mogę odkupić ewentualnie kopie. Pozdrawiam wszystkich
    • Przez wesol123101
      witam wyśle mi ktoś zdjęcie tabelki wysiewu nasion kukurydzy i nawozy do siewnik becker aeromat bo nie ma na siewniku
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj