Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Radosllaw

U 1634 wyposażenie Kabiny

Polecane posty

Radosllaw    1

Witajcie!

szukam szukam i znaleźć nie mogę. Przypadkowo na allegro natrafiłem na takie wnętrze:

clipboard02.jpg

Czy ktoś ma pomysł gdzie szukać takiego "siedzenia pomocniczego dla pomocnika" ?

a może ktoś zrobił już w tej jednoosobowej kabinie dodatkowe siedzenie?

za sugestie bardzo dziękuję

Javciak    0
Napisano (edytowany)

Witam przy kupnie, była opcja chyba ( nie wiem bo młody byłem :)), ale mam takie od nowości (rocznik 2004), więc może u producenta szukaj

Edytowano przez Javciak

Wiadomość z agroFakt.pl

kris14    261

Nie, ale wiem że to jest producent tych kabin i myślę że jakieś części będą jeszcze mieli.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Peron
      Jak zaradzić?
    • Przez sznajdik
      mam pytanie odnośnie szyby w drzwiach w mf 3060 dokładnie chodzi o to że mi wypadła bo puściła ta część gumowa która służyła jako zawias i nie mam pojęcia czym ją wkleić żeby działało na tej samej zasadzie kolega lakiernik samochodowy robił różne doświadczenia z klejami, silikonami itp. i nic. m Może ktoś miał taki problem i wie jak go rozwiązać?
    • Przez Robert695
      Witam wszystkich.
      Korzystam z chwili wolnego(że jeszcze nie ma sezonu).
      otóż mam następujący problem.
      Posiadam dominatora 86 z niesprawną klimatyzacją.( uszkodzona sprężarka).
      mowa sprężarka 1200- narazie jej niekupię. (brak funduszy)

Czy można innym sposobem schłodzić kabinę?
      próbował ktoś?
      są jakieś urządzenia jak do auta na 12v ale czy to jest skuteczne??
    • Przez lajkzxc
      Witam. Ostatnim czasem zauważyłem że ursus 1634 stracił ,że tak powiem trochę na werwie. Iść idzie ale jednak to to nie co było wcześniej.  Trochę bardziej mułowaty sie zrobił. Podłączyłem  manometr aby sprawdzić ciśnienie doładowania i na postoju po dobrej przygazówce wskazówka ledwie się bujnie. Próbowałem puścić go na drogę, trójka i but to tak przy rozpędzaniu do 0,2,   może 0,3 bara wskazówka podskoczyła.    Jako takiego dymienia nie obserwuję, z odpalaniem zero problemu.   Co to może być?   Turbo,  Korektor dawki? Odłączałem korektor dawki, ten wężyk to brak zmian.  NIe chce bez potrzeby zmieniać turbiny jezeli jest ok.   Pozdrawiam i prosze o opinie. Jakie ciśnienia uzyskujecie w swoich szóstkach?
    • Przez Radan
      Witam.
      Szukam małego nieskomplikowanego ciągnika w przedziale 70 - 100 KM.
      Ważne aby ze złożoną ramą ochronną miał max 210cm wysokości całkowitej.
      Szerokość jest nie istotna.
      Zastosowanie jako ciągnik ogrodniczy do prac lekkich, czasem transport.
      Zastanawiałem się na DF Agrolux 75.
      Jeśli ktoś ma inne propozycję to jestem zainteresowany.

Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.