Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Radosllaw

U 1634 wyposażenie Kabiny

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Radosllaw    1

Witajcie!

szukam szukam i znaleźć nie mogę. Przypadkowo na allegro natrafiłem na takie wnętrze:

clipboard02.jpg

Czy ktoś ma pomysł gdzie szukać takiego "siedzenia pomocniczego dla pomocnika" ?

a może ktoś zrobił już w tej jednoosobowej kabinie dodatkowe siedzenie?

za sugestie bardzo dziękuję

Javciak    0
Napisano (edytowany)

Witam przy kupnie, była opcja chyba ( nie wiem bo młody byłem :)), ale mam takie od nowości (rocznik 2004), więc może u producenta szukaj

Edytowano przez Javciak

Wiadomość z agroFakt.pl

kris14    259

Nie, ale wiem że to jest producent tych kabin i myślę że jakieś części będą jeszcze mieli.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez tomb2
      A więc szukam jakiejś nowej kabiny do mojej 60-tki teraz mam takie zerdzewiałe blaszane starocie więc czas na nowe blachy. Nie będę pakował w c-360 niewiadomo jakiej kasy ale może macie jakieś spostrzeżenia na temat rzemieślniczych kabin, na co zwrócić uwage jakich unikać ?

Lekko zejde z tematu jaki kolor C-360 preferujecie ? Bo nowe blachy muszą być pomalowane oczywiście żółty czy czerwony

Temat dotyczący starszych kabin:
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/31223-stare-kabiny-wygluszanie-starszych-kabin/
    • Przez Lambo23
      Witam
      Kupiłem ciągnik Fendt 308C z 2000r
    • Przez fliegl
      Mam prośbę dla posiadaczy kabiny czeskiej którzy posiadają jeszcze ramkę
      o zmierzenie jej tak jak zaznaczyłem na zdjęciu.
      Ja niestety takiej ramki nie posiadam a chciał bym taką zrobić.
      Z góry serdecznie dziękuje.

• Przez majster285
      Mam pytanie mam zetora 5011 który jest bez kabiny i tu jest problem kabina do zetora jest bardzo droga i chciał bym się zapytać czy pasuje do niego może kabina od innego ciągnika?                   
    • Przez bitels
      Witam szanownych forumowiczów.
      Mam zamiar zrobić kabinę do mojego t25, ponieważ te używane są strasznie drogie 1800 ,2000 za oryginał w dobrym  stanie. Paranoja! Myślałem nad kabinką od c330, ale rurkowa nie bardzo mi się podoba, a kwadraciaki od 1000 które i tak trzeba przerobić.
      Także zrobię ją sam i tu prośba do Was może ktoś z Was już ten temat przerabiał i może udzielić jakichś cennych wskazówek typu: jaki kontowniczek pod uszczelki dać ,jakie uszczelki do szyb ,czy z jakiego profilu najlepiej wykonać (podobno 40x40?) Będę w pn zamawiał szyby, tylko jeszcze nie zdecydowałem jakie? Może macie na swoich t25 jakieś pospolite kabinki? chętnie bym zobaczył zdjęcia jak one wyglądają na traktorze. Mój t25 w dowodzie ma oznaczenie A1 ,coś tam miał montowane ,ale raczej nie kabinę.