makowiaczek

Proxima 8441 czy New Holland TD 80D (TD 5030)

Polecane posty

makowiaczek    27

Hej!!!

Który ciągniczek wybralibyście, bo ceny są takie same.

najlepiej pod kątem ogólno użytkowym jako główny ciągnik w gospodarstwie, zarówno do pługa (4 skiby) jak i do przyczepy, po prostu do wszystkiego, a może jeszcze jakiś inny w okolicach tej ceny (110-120tys.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

ja bym proponował proxime.myślę że w pługu będzie sobie radzić najlepiej z pośród całej reszty


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menos    7

tylko nie Farmtraca to jest najgorszy syf jaki mozna kupić a same roller jest za letki do pługa mam proxime 8441 i narazie jest gut ciagam 4 skiby 4x35 ale msze kupic inny plug bo jest mało a nh słyszałem ze niema najlepszej opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

A dlaczego ten Farmtrack to syf ?-mój kolega strasznie go sobie chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP

Osobiście wybrałbym z tej dwójki New Holland-a :) Byle nie PRONAR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makowiaczek    27

jeśli sie nie mylę to niestety nie ma na naszym rynku żadnych lamborgini ani same 80 konnych, czy są, a tak to gdzie??? a jak te NH tdd się sprawują bo nie wiele o nich wiem, poza tym że są sporo tańsze jak TL-ki, i dlaczego(bo chyba coś za coś) czy to tylko różnica w wyposażeniu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawełtdi    0

Jest Same Dorado S 75 (74KM) i S 90 (87KM).

Chyba Same jest lepszym wyborem niż NH, więc warto się zastanowić.

Co do Farmtraca-ze swoją ceną jest godzien uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M   
Gość M

Mój sąsiad ma NH td80d też w roli głównego ciągnika do orki jak i do prztczep i z tego co wiem to mu się dobrze sprawuje i nie narzeka jest bardzo zadowolony ja też bym go wybrał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisnia    0

Jezeli NH miesci sie w Twojej cenie to wybral bym jego 8) zawsze lepszy komfort w kabinie, mniejsze zuzycie paliwa, i lepsze skrzynie biegow ::)  No i zawsze NH ;)


:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

w przypadku td to chyba nie jest na plus ze mamy tutaj NH :)

inne serie sa wsrod czolowki ciagnikow danej klasy ale TD? hmm dlugo bym sie zastanawial


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

waśnie mam też taki sam problem Proxima czyNh td80  prosiłbym o bardziej konkretne informacje na temat wad i zalet tych ciągników. dziś słyszałem opinie od gościa co ma trzy NH imówił że serja TD jest niezbyt udana,  inne chwalił ale TD nie polecał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wg mnie Proxima. Nie powinno byc problemów z serwisem. Koszty napraw bedą o wiele nizsze a części łatwo dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

a moze małego JELONKA 5515 ?? troche wiecej kaski wydasz ale bedziesz miał ciagnik na lata :unsure:


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winio    6

Jesli juz Jelonek to 5720, ale to raczej nie ta klasa co proxima i td no i cena. W tej cenie (110 - 120 tyś.) to będzie również forterra 80 KM - podobno całkiem niezły ciągniczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

moj kumpel ma proxime i nie poleca jej,duzo pali i w ciezszych pracach nie znac mocy ktora powinna prezentowac,a co do NH to nie mam pojecia,a moze tak DF lub same??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radson    5

nasza proxima 8441 ciaga pług 5*35 uni i nie brakuje jej mocy ale mamy równe pola na górach to 4 pług zabiera za ciagnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

moim zdaniem proxima jest OK i nie wiem czy więcej spali od NH TDD, jest mniej wypasiona od NH ale to jest dobry ciągnik czego nie można powiedzieć NH TDD, te większe są naprawde dobre ale nie TDD, może teraz będą lepsz bo słyszałem że ich produkcje przenieśli z Turcji do Włoch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

ostatnio oglądałem NH TD80D i uważam ze to kicha, Proxima mi sie bardziej podoba a co wy o tym sądzicie ??


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61
Hmmm... lepiej znam Zetora niż tego NH. Zetor zawsze sprawdzona maszyna, a jak coś nawali to można samemu zrobić. Na dodtek części są tanie i ogólnodostępne.

jasne części ogólnodostępne ostatnio jak robiliśmy wspomaganie w 7245 to na "głowiczkę" do siłownika czekaliśmy ponad 2 tygodnie szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slavo    55

W mojej miejscowości kumpel miał dylemat Proxima 8441 lub NH TD80, postawił na NH, ma klime i rewers, niecałe 120 tyś zapłacił, a za podobnego zetora(z klima i rewersem) prawie też tyle mu wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj