Skocz do zawartości
przemekrobak

5090r Problem z przednim napędem i światłem stop.

Polecane posty

WHATEVER

Witam!

Mam problem w moim 5090r, mianowicie nie da się wyłączyć przedniego napędu, cały czas pali się lampka na bocznym słupku kabiny, nie mogę włączyć blokady oraz nie działa mi światło stop. Te wszystkie 3 rzeczy podłączone są pod jeden bezpiecznik który NIE JEST SPALONY. Co to morze być macie jakieś pomysły??

Zanim zadzwonię do serwisu chcę sam trochę pogrzebać ale nie wiem od czego zacząć....

Pozdrawiam!

Właśnie też tak myślałem ale nie mam pojęcia jak się do niego dostać... on jest w środku takich jakby siłowników( przynajmniej tak mi się zdaje) jutro spróbuje to rozkręcić...

Wiadomość z agroFakt.pl

jaro    163

Sprawdź bardzo dokładnie ten bezpiecznik-też to kiedyś miałem i byłem święcie przekonany że jest ok.-dopóki nie wymieniłem go na inny...

wjanusz23    6

Przemek nie baw się w rozbieranie czego kolwiek tylko wymień bespiecznik na pozycji F2/ 5 on odpowiada za ten przełącznik od hamulca dlatego ci stop nie świeci a że jednocześnie podczas hamowania załącza się przedni napęd , to i on nie będzie działął pomimo że ten bespiecznik który sprawdziłeś F3/ 6 masz dobry ot cały problem .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pawel
      Czy już ktoś zakładał przedni napęd do c 385 ile jest z tym roboty jaki koszt i gdzie można kupić kompletną oś napędzaną ,a może ktoś z agrofotowiczów ma na sprzedanie napęd do czworki .Za wszystkie odpopwiedzi z góry dziekuję.
    • Przez pawel
      Witam mam takie pytanie czy ktoś przerabial juz załaczanie przedniego napędu z tego na linke na takie z elektrozaworem? Jaki jest koszt takiej przerobki i jakie części są potrzebne ?
    • Przez cipekfan69
      Witam jakie są różnice pomiędzy podstawowymi wersjami seri m i r również cenowe będę wdzięczny za odpowiedz.
    • Przez T171
      WITAM ,odnosnie mojej Valtry T171 ,czy słyszał może ktoś o takiej usterce jaką opisuje? co mogło być przyvzyną? wada fabryczna czy moze słaby materiał?sam jestm operatorem i dbam o nią jak o dziecko ma 1300mth i wszystkie przeglady robie w ASO i przepłacam oczywiscie..ale dlaczego mogło wyrwać obudowe łożyska z przedniego mostu?
    • Przez dontadeooo
      witam, juz prawie od roku użytkuje 685dt i mam pewien problem, mianowicie jak maszyna się dobrze rozgrzeje to w przednim moście słychać jakieś zgrzyty i piłowanie, tak jak by jakieś tryby nachodziły na siebie czy coś takiego, w polu nie jest tak żle ale jak zjade z asfaltu to makabra, co gorsze dzeiej sie to coraz częsciej.Druga sprawa to jak wyłącze przedni naped i ruszam to slychać takie pukniecie, (w serwisie powiedzieli ze to normalne) czasami jest tak ze jade i to pukniecie słychać 5 razy albo i więcej, tak jakby ten naped sam sie zalączał i wyłączal mimo że kontrolka sie nie zapala. dzwonilem po serwis 2 razy i za każdym razem jak przyjadą to nic sie nie dzieje, anie nie stuknie ani nie puknie ani nie zgrzytnie;) czy ktoś z was spotkał sie z takim problemem???