Skocz do zawartości
przemekrobak

5090r Problem z przednim napędem i światłem stop.

Polecane posty

Witam!

Mam problem w moim 5090r, mianowicie nie da się wyłączyć przedniego napędu, cały czas pali się lampka na bocznym słupku kabiny, nie mogę włączyć blokady oraz nie działa mi światło stop. Te wszystkie 3 rzeczy podłączone są pod jeden bezpiecznik który NIE JEST SPALONY. Co to morze być macie jakieś pomysły??

Zanim zadzwonię do serwisu chcę sam trochę pogrzebać ale nie wiem od czego zacząć....

Pozdrawiam!

Właśnie też tak myślałem ale nie mam pojęcia jak się do niego dostać... on jest w środku takich jakby siłowników( przynajmniej tak mi się zdaje) jutro spróbuje to rozkręcić...

Wiadomość z agroFakt.pl

jaro    163

Sprawdź bardzo dokładnie ten bezpiecznik-też to kiedyś miałem i byłem święcie przekonany że jest ok.-dopóki nie wymieniłem go na inny...

wjanusz23    6

Przemek nie baw się w rozbieranie czego kolwiek tylko wymień bespiecznik na pozycji F2/ 5 on odpowiada za ten przełącznik od hamulca dlatego ci stop nie świeci a że jednocześnie podczas hamowania załącza się przedni napęd , to i on nie będzie działął pomimo że ten bespiecznik który sprawdziłeś F3/ 6 masz dobry ot cały problem .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się