Zaloguj się, aby obserwować  
Radek_1995

Case 5130 czy 5150 ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Radek_1995    1

Witam rozważam kupno case 5130 lub 5150 ciągnik pracował by jako główny w gospodarstwie chciałbym go podpiąć do 4 obrotowej moim głównym pytaniem jest ile palą te ciągniki bo każdy pisze ze ile wleje ale interesuje mnie dokładnie ile na mth czy duża różnica w spalaniu między tymi ciągnikami jest i wg jakie są główne różnice ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igor110    54

wiesz co nie jestem ekspertem case ale większy może więcej spali ale zawsze gożej jak jest za mało mocy niż za dużo :)

i tak poza tymatem radzę ci szukać z klimą ;)

a pali ile wleje :PxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7045xD    7

No bo wiesz będziesz miał ciężką ziemie i w pługu wiekszy Ci może mniej spalić mniej niż mniejszy ponieważ może się męczyć. 5150 byłbylepszy wyborem ma 20 km a silnik jest ten sam i reszta inna oprócz rozmiaru opon. 5150 ma większy momenty obrotowy bo aż o 111Nm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej radek mam 5150 juz 2 lata i szczerze polecam twarda maszyna chodzi na 80ha plus robi do tego 1000ton słomy po ludziach i jak narazie nic sie nie działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norman    137

Ja posiadam 5140 mimo że pracuje na 18 ha teraz kupił bym 5150. Na razie zero problemów a robotę robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj