Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
Studentka1909

Cierpisz na ból kręgosłupa? Bardzo proszę o pomoc!

Polecane posty

Witam,

uprzejmie proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej zachowań zdrowotnych oraz stopnia natężenia bólu u osób z zespołem bólowym kręgosłupa.

Ankieta jest całkowicie anonimowa (zawiera 22 pytania).

Zapewniam, że pozyskane dzięki ankiecie dane wykorzystam tylko i wyłącznie na potrzeby pracy magisterskiej.

Ankieta znajduje się pod adresem:

http://moje-ankiety.pl/respond-40799.html

Bardzo dziękuję za wsparcie.

Pozdrawiam,

Studentka1909

Witam

Z chęcią wypełnię :)

Załóż jeszcze jedno multikonto i dopisz "Witam, oczywiście że wypełnię".

Chciałem ją wypełnić lecz teraz się waham bo takim zachowaniem nie zasłużyłaś na pomoc

Edytowano przez danielhaker

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Heniu95
      Witam wszystkich zgromadzonych,
      Chcę kupić ciągnik rolniczy z podanych, New Holland t6030 lub Deutz fahr k420 lub Fendt 411 lub Zetor 11441
      I teraz jeśli moglibyście powiedzieć coś o tych ciągnikach i który z tych czterech jest najlepszy, jak jest ze spalaniem, awaryjnością  i dlaczego dany ciągnik to byłbym wdzięczny. Jestem otwarty na różne opinie. Ciągnik pracowałby na 40 hektarowym gospodarstwie, jako główny ciągnik tzn. orka, siewy itp .
      Pozdrawiam 
    • Przez Arturo1610
      Witam. Posiadam pszenice jara nawre oraz jęczmien jary rubaszek, i nie wiem ile tego wysiać na ha ? jaka powinna być gęstość nasion na m2 ? dodam ze ziemia pod to i pod to to 3 klasa.
      I mam jeszcze pytanie odnosnie siewnika unia famarol s400, a doklładnie ile razy krecić korbą zeby próba krecona wyszla dobrze ? bo na forum widziałem ze pisza ze 14 razy a w instrukcji ze 17. Mierzyłem obwód kola to 208-210cm i teraz sam   nie wiem jak to z tą próba a juutro mam zamiar siać. Proszę o pomoc
    • Przez NonStop
      Witam czy ktoś kiedyś ustawial pompę po tych znakach ? Jeśli tak to powie mi ktoś jak to zrobić, lub jak inaczej to zrobić bo pierwszy raz spotykam się z taką pompa i nie mam już głowy do niej. 

• Przez Labadosiak
      Czy miał ktoś z kolegów, a może i koleżanek ;-), problem ze sterownikiem ARAG BRAVO 180S w następującej formie: sterownik na pinach J i K (to piny odpowiadające za sterowanie zaworem regulacji ciśnienia) ma napięcie ok. 6V co uniemożliwia niestety działanie zaworu regulującego ciśnienie, a przez to sterownik nie działa i nie reguluje zadanej dawki. Jest tak jakby działał w manualnych ustawieniach ale przy manualnej próbie regulacji ciśnienia oczywiście również zawór nie działa bo dostaje napięcie ok. 6V, a powinien dostawać ok. 12V. Czy ma ktoś z szanownych forumowiczów wiedzę gdzie może leżeć przyczyna awarii, ewentualnie czy ktoś może wie gdzie można taki sprzęt odesłać do naprawy? Może ktoś miał taki problem lub inny przy sterowaniu np. sekcjami, lub zaworem głównym? Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc.
    • Przez wesol123101
      witam ostatnia spalił mi się bezpiecznik od kogutów przy ciągniku new holland ts 135a  nie wiem który to jest bezpiecznik a nie mam instrukcji obsługi najlepiej żeby mi ktoś wysłał zdjecie 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.