Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
Studentka1909

Cierpisz na ból kręgosłupa? Bardzo proszę o pomoc!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam,

uprzejmie proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej zachowań zdrowotnych oraz stopnia natężenia bólu u osób z zespołem bólowym kręgosłupa.

Ankieta jest całkowicie anonimowa (zawiera 22 pytania).

Zapewniam, że pozyskane dzięki ankiecie dane wykorzystam tylko i wyłącznie na potrzeby pracy magisterskiej.

Ankieta znajduje się pod adresem:

http://moje-ankiety.pl/respond-40799.html

Bardzo dziękuję za wsparcie.

Pozdrawiam,

Studentka1909

Witam

Z chęcią wypełnię :)

Załóż jeszcze jedno multikonto i dopisz "Witam, oczywiście że wypełnię".

Chciałem ją wypełnić lecz teraz się waham bo takim zachowaniem nie zasłużyłaś na pomoc

Edytowano przez danielhaker

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Heniu95
      Witam, 
      Chcę się dowiedzieć czegoś o owijarkach Langren, czy polecacie te owijarki?
      Nie miałem wcześniej styczności  z ową marka i nie wiem co o niej sądzić?
      Dodam  jeszcze że rocznie by robiła ok 70-80 bel.

Pozdrawiam
    • Przez wrbl
      Witam
      poszukuje sprawdzonego, godnego polecenia elektryka znającego się na fendtach, mam kilka problemów które samemu nie jestem w stanie rozwiązać, proszę o polecenie kogoś albo moze ktoś z grupy się tym zajmuje, także proszę o namiary.
      Pozdrawiam
    • Przez Heniu95
      Witam,
      Chcę się dowiedzieć czegoś na temat przyczep gomar, dokładnie chodzi mi o przyczepe 7t, co sądzicie o tych przyczepach, jak jest z ich  wytrzymałością, czy opłaca się wydawać pieniądze na taką przyczepę czy raczej nie.
      Pozdrawiam 
    • Przez sobek112
      Mam problem w ustawieniu silosów, chce wybrać jak najkorzystniejszy układ;
      więc tak mają być 4 silosy lejowe, czyszczalnia i zsyp- wszystko ma współgrać i być w jednym miejscu. Posiada ktoś zdjęcia, albo sam robił coś podobnego? 
      Przeglądając forum, galerię widzę same silosy z zsypem bez czyszczalni czy suszarni a to jest dla mnie najważniejsze.  
    • Przez demon17
      Witam,
      Wiosna już nie długo, a starą unią nie idzie już orać... Panowie piszę do was z prośbą o pomoc w wyborze pługa. Na początek kilka faktów: Zetor 9540 obrabia głównie ziemię klasy IV-VI (przewaga V i może 1ha - III) na 25 ha. Na dzień dzisiejszy pozostaje do dyspozycji stara unia 4x40 zagonowa. Sieję coraz więcej poplonów i unia nie daje sobie rady więc czas na jakieś zmiany. Budżet na ten cel to okolcie 10 tyś. Z kamieniami bywa to różnie... 3 ha zakamienione reszta ok. Poniżej przesyłam propozycje jakie wpadły mi w oko.

http://allegro.pl/plug-4-skibowy-rabewerk-i7205241040.html#thumb/5
      https://www.olx.pl/oferta/plug-obrotowy-4-skibowy-rabe-werk-3-1-CID757-IDs9yrF.html

Kusi mocno:
      https://www.otomoto.pl/oferta/rabe-rabe-werk-plug-obrotowy-4-skibowy-azurowy-zabezp-non-stop-import-niemcy-kverneland-lemken-overum-unia-kuhn-ID6zBxOz.html
      ale czy jest wart tej ceny?

Liczę na waszą pomoc.
      Pozdrawiam,
      Jacek

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.