Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
Studentka1909

Cierpisz na ból kręgosłupa? Bardzo proszę o pomoc!

Polecane posty

Witam,

uprzejmie proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej zachowań zdrowotnych oraz stopnia natężenia bólu u osób z zespołem bólowym kręgosłupa.

Ankieta jest całkowicie anonimowa (zawiera 22 pytania).

Zapewniam, że pozyskane dzięki ankiecie dane wykorzystam tylko i wyłącznie na potrzeby pracy magisterskiej.

Ankieta znajduje się pod adresem:

http://moje-ankiety.pl/respond-40799.html

Bardzo dziękuję za wsparcie.

Pozdrawiam,

Studentka1909

Witam

Z chęcią wypełnię :)

Załóż jeszcze jedno multikonto i dopisz "Witam, oczywiście że wypełnię".

Chciałem ją wypełnić lecz teraz się waham bo takim zachowaniem nie zasłużyłaś na pomoc

Edytowano przez danielhaker

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez g2osc
      Witam
      Znalazłem ogłoszenie o sprzedaży fahra i tu mam pytanie czy ma to sens pchać się w taki sprzęt?? może ktoś z was ma takie cudo??
      Areał mam mały tylko 6 ha ale nie mam czasu czekać na kombajn i wypatrywać w niebo czy przyjedzie zanim zacznie padać.
      Proszę o opinie na temat tego sprzętu dodaje link
      http://tablica.pl/oferta/fahr-m44-na-czesci-ID3zBGd.html#c757817e41
      Pozdrawiam
    • Przez karol69
      Witam.
      Posiadam ciągnik SAME Laser 100 i mam pytanie odnoście miejsca gdzie znajdują korki spustowe oleju do skrzyni biegów, jaki olej najlepiej zalać do skrzyni, ile go wlać i gdzie jest korek do nalewania oleju.
      Byłbym wdzięczny za zdjęcia z zaznaczonymi miejscami korków spustowych, bądź informacje o ich położeniu.
    • Przez kingkenny131092
      Witam, zakupiłem własnie ciągnik Renault Ares 825 z 2000r , i chciałbym prosić bardziej obeznanych uzytkowników ciągników Renault o pomoc w nauce obsługi tego ciągnika. Może jesteście w stanie dac mi jakies wskazówki co do użytkowania , eksploatacji czy serwisowania tego ciągnika?
    • Przez TelefonyRadom
      Witam 
      Poszukujesz bydla ? 
      Masz dość bezskutecznych poszukiwań ? 
      To czego szukasz jest na pozór nie osiagalne ?
      Masz dość firm z chorymi i padajcymi zwierzetami ? 
      Albo zwyczajnie nie masz czasu ? 
      Chcesz powiększyć swoja hodowle bydla lub ja zacząć? We wszystkim tym pomoge ci za kilka zlotych za 30 zl przedstawie ci oferty spełniające twoje wymagania resta kosztów ustalana indywidualnie . Mozliwosc pomocy z negocjacja cen od rolnika dla rolnika Prosze o maile
      Niech Pan/Pani poda kryteria 
      Cena 
      Ilość 
      Rasa/Typ
      Najlepiej dzwonić po 15 518912851
    • Przez KarolT25
      Cześć wam wszystkim, mam do was ogromną prośbę abyście mi pomogli, Wy jako doświadczeni w uprawie gleby i zboża głownie mi chodzi o pszenicę i pszenżyto
      A więc tak zaczynam, chodzi mi o to abyście mi poradzili co krok po kroku zrobić, na zdjęciu pierwszym pole uprawiane już 6 rok przez ostatnie  dwa lata temu przez rok posiana gorczyca przyorana w lipcu potem odrosło i znowu przyorana i tak zostało do zimy w tym roku niestety nie było czasu i trochę zarosło perzem nie przypilnowane ale w sierpniu opryskane raundapem i doprowadzone do porządku, bardzo chciałem nawieźć tu obornik ale we wrześniu nie zdąrzyłem a w pażdzierniku zacząłem studiować no i niestety zaczęło padać i dopiero w tamtym tyg zostało zaorane ale i tak nie wszystko, żeby wszystko było dokładnie kawałek 0,5 ha dołek został do zaorania gdy ściśnie mróz, klasa ziemi to IIIa IIIb trochę ciężka w uprawie bo pod spodem glina w ogóle nie przepuszcza, ziemia może i trochę kwaśna ale gdy się dobrze obornikiem nawiozło pszeniczka dobrze sypała. No i tak właśnie co radzicie tu na wiosnę robić? Ja mmam plan ale jeśli Wy coś doradzicie się zmieni, bo na wiosnę wiadomo jak się da wejść kultywator jakiś nawóz i siew pszenicy i właśnie jaką odmianę polecacie? Pytajcie o wszystko  odpowiem bo piszę z głowy także wszystkie nie napiszę od razu. Tylko ja bym właśnie chciał dokładniej co radzicie jaki nawóz przed siewem czym pryskać to wiadomo w dalszej fazie i chciałbym żeby ktoś mnie trochę poprowadził żebym mógł popróbować złapać doświadczenia bo to naprawdę będzie takie moje gospodarzenie samemu na poważnie i chciałbym coś z tego pola wyciągnąć a nie ukosić pół tony żeby dla kur było.
      Teraz pole numer dwa. Połowa pola ode mnie uprawiana już 4 rok ale też rok było zostawione popryskane i przyorane na razówkę bo nie było wysokie, dalsza część w połowie października potalerzowana ładnie wybronowane i przyorane, zdj z przed dwóch tygodni aktualnie te drzewa się kasują i na wiosnę będzie doprowadzone i będzie kawałek prawie 0,6 ha tutaj na górze troszkę piasku, schodząc w dół 4 klasa, pole bardzo głodne obornika i strasznie przepuszczalne. Bardzo udało mi się tu jedngo roku pszenżyto jare. Tutaj też powtarza się ta sama sytuacja miał być obornik ale niestety nie ma, może wiosną nawieżć? Ogólnie na dwa kawałki mam zamiar nawieżć obornik dopiero następnej jesieni bo przez lato zdążę  z pryzmować. Także powtarza się to samo pytanie co polecacie do uprawy znaczy maszynę i tak jaki nawóz przed pszenżytem i też chciałbym aby ktoś mnie dobrze pokierował w tym wszystkim.
      Będę wdzięczny za wszystkie odpowiedzi i pomoc