Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
norbi456

John Deere 6400 zgasł jak brakło wody w układzie chłodzenia

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
norbi456    1

Panowie kilka dni temu przywiozłem taki ciągnik pierwszy raz pojechaliśmy w pole i strzelił wąż i wyciekła woda z ukladu chłodzenia pod domem spuściłem cały płyn bo chciałem przepłukać układ i podjechałem kilka metrów do garażu bez płynu i nagle silnik zgasł :( teraz juz 2 dzień nie zapali ........Panowie Pomocy ,czy jest tam jakiś czujnik odpowiedzialny za to że gdy nie ma wody to gasnie???????????? DZIEKUJE I PROSZE O SZYBKA POMOC

ptaszyna    125

A kręci normalnie rozrusznikiem?, w tym typie nie ma CR jest tylko elektryczne odcięcie paliwa do gaszenia być może tam nie dochodzi prąd. Do tej cewki możesz zawsze na próbe podłączyć prąd prosto z akumulatora i powinien zapalić jeżeli się nie przegrzał i się coś nie zapiekło.

lemysz1    96

Tylko trzeba pomyśleć dlaczego w stosunkowo młodym ciągniku strzelił wąż. Może ma przedmuchy do układu chłodzenia?

Niektóre mają czujnik wody w paliwie i przełącza się w tryb awaryjny ale paliłby normalnie

Edytowano przez lemysz1

Wiadomość z agroFakt.pl

lemysz1    96

Były produkowane od 92 do 98r. Jak dla mnie to w miarę młody sprzęt. Wszystko zależy ile ma nastukane.

norbi456    1

Panowie silnik kręci normalnie ,a w którym miejscu jest ta cewka która odcina paliwo ???i jak ją sprawdzić ??

kolego w którym miejscu ta cewka będzie umieszczona i jak ja znajde ?? czyli nie ma czujnika wody w ukladzie ??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować