Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil103

MF-6270-Olej w skrzyni

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kamil103    0

Witam,mam pewnie problem a chodzi tu o olej w skrzyni,podnośnik gdy jest zimny olej podnośnik ładnie podnosi lecz gdy po około 40min prac polowych zaczyna coraz gorzej podnosić aż trzeba go gazować aby uniósł agregat z siewnikiem i przypuszczam że chyba pasuje wymienić Olej hydrauliczny bo jak gu kupiłem to tylko w silniku wymieniałem a poprzedni właściciel mówił że nie ma potrzeby wymieniać ale chyba już nadeszła pora,gorzej będzie jak się okaże że i pasuje pompę wymienić.I TU PYTANIE OD CZEGO ZACZĄĆ???

KoNiU4718    9

Nigdzie z niego nie cieknie? Zapewne jest za mało oleju i dlatego, aczkolwiek jeżeli wymienisz to na pewno nie zaszkodzi ;)

hubertuss    633

Gdyby oleju było za mało wogóle by nie podniósł. Olej możesz wymienić napewno nie zaszkodzi. A potem będzie widać, czy pompa się kończy. Jeśli tak nowy olej napewno nowej pompie nie zaszkodzi. oczywiście wraz z wymianą olju trzeba wymienić filtry.

Wiadomość z agroFakt.pl

kamilb    9

kup manometr do 250 bar podepnij sie do wyjść z tylu i sprawdź ciśnienie manometr 28zł ja palciłem kup węża i wtyk.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Kolo12
      Witam jaki olej do renualt 133.14 do skrzyni i hydraulik fusch utto czy stou ?
    • Przez unipasz
      W zetorze 7745 cieknięcie tak jakby olej z nawiewów  podejrzewam ze jest dziurawy i czy trzeba ścigać dach do wymiany , czym te nawiewy są zasilane
    • Przez Lesiu19911
      Witam.Po regeneracji rozdzielacza podnosnika i tloka, chce wymienic filtry oleju skrzyni biegow i olej i nie wiem jakie sa oznaczenia tych filtrow.
      W miejscu nr 1 sa 2 metalowe wklady siatkowe. To sa filtry od oleju tloczonego na podnosnik?
      W miejscu nr 2 byl puszkowy filtr skrecony. Od czego on jest?? Rozkrecilem go i w srodu byl krązek magnesowy i parenascie sztuk takich malych krązkow z siatka. W katalogu czesci nie moge znalesc tych czesci. 

• Przez miron_ol
      Witam, szukam ciągnika i wybór padł na JD 7600. Znalazłem w necie ogłoszenie z takim ciągnikiem ale skrzynia jest w trybie awaryjnym, ciągnik jeździ ale 2 km/h. Sprzedający mówi że to wina modułu i wystarczy go wymienić, naprawić. Wydaje mi się że to może być coś więcej, bo jeśli to tylko moduł to dlaczego tego nie zrobi i wystawi ciągnik w normalnej cenie a nie powiedzmy promocyjnej. Podejrzewam że skrzynia nadaje się do remontu. Proszę was o informację co może być z tą skrzynią, jaki mniej więcej koszt naprawy i gdzie ewentualnie mogę ją zrobić. Jestem spod Olsztyna, Warmińsko-mazurskie. 

• Przez kaczor94
      Witam.
      Kupiłem niedawno 155.54 na skrzyni z rewersem elektro-hydraulicznym oraz z biegami pod obciążeniem. Ilość oleju w skrzyni mam prawie na minimum, ale okazuje się że przepuszcza mi siłownik i będę zapewne musiał dolać oleju prędzej niż przy uszczelnianiu siłownika. Nie mam specjalnie czasu aby teraz wziąć ciągnik na warsztat, a dodatkowo planowałem dopiero zimą się za niego zabrać i gruntownie przejrzeć. Nie wiem jaki powinien być olej, abym mógł chociaż na tą chwilę dolać?? Przepraszam jeśli powielam pytanie, ale jak wspomniałem mam bardzo napięty "grafik".
      Pozdrawiam
      Darek

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.