Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil103

MF-6270-Olej w skrzyni

Polecane posty

Kamil103    0

Witam,mam pewnie problem a chodzi tu o olej w skrzyni,podnośnik gdy jest zimny olej podnośnik ładnie podnosi lecz gdy po około 40min prac polowych zaczyna coraz gorzej podnosić aż trzeba go gazować aby uniósł agregat z siewnikiem i przypuszczam że chyba pasuje wymienić Olej hydrauliczny bo jak gu kupiłem to tylko w silniku wymieniałem a poprzedni właściciel mówił że nie ma potrzeby wymieniać ale chyba już nadeszła pora,gorzej będzie jak się okaże że i pasuje pompę wymienić.I TU PYTANIE OD CZEGO ZACZĄĆ???

KoNiU4718    7

Nigdzie z niego nie cieknie? Zapewne jest za mało oleju i dlatego, aczkolwiek jeżeli wymienisz to na pewno nie zaszkodzi ;)

hubertuss    514

Gdyby oleju było za mało wogóle by nie podniósł. Olej możesz wymienić napewno nie zaszkodzi. A potem będzie widać, czy pompa się kończy. Jeśli tak nowy olej napewno nowej pompie nie zaszkodzi. oczywiście wraz z wymianą olju trzeba wymienić filtry.

Wiadomość z agroFakt.pl

kamilb    5

kup manometr do 250 bar podepnij sie do wyjść z tylu i sprawdź ciśnienie manometr 28zł ja palciłem kup węża i wtyk.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez rutek22kret
      Witam wszystkich użytkowników:) Jestem nowy na forum ale liczę na wszą pomoc:) Posiadam MF 3060 o roku czasu i na koniec sezonu zapaliła mi się kontrolka od filtra skrzyni, okazało się że znajduje się w nim dużo opiłków takich mikroskopijnych, po wymianie oleju i filtra spokój był na dwa tygodnie a potem to samo i teraz już nie mogę nadążyć zmieniać filtrów. ogólnie wszystko działa tylko w ostatnim czasie zginęły hamulce nożne (ręczny jest) może wiecie co mu jest . Za dwa tygodnie jestem umówiony z mechanikiem ale czekam na waszą pomoc z góry dzięki Rutek
    • Przez rafalpronar82a
      montuje sprężarkę w mf 3090 silnik perkins i nie wiem gdzie podłączyć obieg oleju powrót znalazłem ale skąd wziąści ciśnie myślałem o czujniku oleju wstawić trójnik ale czy nie spadnie mi ciśnie oleju w silniku skąd jest brany oryginalnie obieg oleju do sprężarki ?
    • Przez massey2620
      Witam wszystkich,

Jestem szczęśliwym posiadaczem MF 2620 i chcę w najbliższym czasie wymienić olej w skrzyni biegów ( wspólny z hydrauliką ) – zauważyłem że obecny olej który jest się pieni podczas pracy a wiem że tak nie powinno być , jest to spowodowane pewnie przez dolanie oleju hydraulicznego przez mojego tatę, mam do was pytanie, jaki olej polecacie do tego ciągnika???

Myślę nad AGRO STOU tylko nie wiem czy 10W30 czy 10W40????
      Lub AGROL UTTO

Który waszym zdaniem jest lepszy do tego Masseya????

a przy okazji zapytam mam u siebie końcówkę WOM na 1000obr (21 frezów) a potrzebuję na 540obr (6 frezów) może ktoś chce się zamienić lub ma taką do sprzedania nie drogo???

MF mam od 3 lat więc jak ktoś ma jakieś pytania to mozna pisać na: skatebmw@op.pl
    • Przez Zolwik1990
      Witam mam problem, ciężko jest skręcić kołami w moim mf3085. Skrzynię mam zalaną agrolem i jest trochę mało oleju. Olej wymieniany ponad 2 lata temu. Jak dodam gazu, na wysokich obrotach to jeszcze jak cię mogę. Ale na niskich jest po prostu bardzo ciężko skręcić. Czy ktoś sie z takim czymś spotkał? Jeżeli tak to proszę o odp. Dodam tylko ze podnośnik i siłownik jak np. kipuję przyczepą to bez problemu tylko to skręcanie mnie wkurza.
    • Przez artur1295
      Witam
      Chciałbym się dowiedzieć jakiej firmy olej silnikowy polecacie?