Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil103

MF-6270-Olej w skrzyni

Polecane posty

Kamil103    0

Witam,mam pewnie problem a chodzi tu o olej w skrzyni,podnośnik gdy jest zimny olej podnośnik ładnie podnosi lecz gdy po około 40min prac polowych zaczyna coraz gorzej podnosić aż trzeba go gazować aby uniósł agregat z siewnikiem i przypuszczam że chyba pasuje wymienić Olej hydrauliczny bo jak gu kupiłem to tylko w silniku wymieniałem a poprzedni właściciel mówił że nie ma potrzeby wymieniać ale chyba już nadeszła pora,gorzej będzie jak się okaże że i pasuje pompę wymienić.I TU PYTANIE OD CZEGO ZACZĄĆ???

KoNiU4718    8

Nigdzie z niego nie cieknie? Zapewne jest za mało oleju i dlatego, aczkolwiek jeżeli wymienisz to na pewno nie zaszkodzi ;)

hubertuss    626

Gdyby oleju było za mało wogóle by nie podniósł. Olej możesz wymienić napewno nie zaszkodzi. A potem będzie widać, czy pompa się kończy. Jeśli tak nowy olej napewno nowej pompie nie zaszkodzi. oczywiście wraz z wymianą olju trzeba wymienić filtry.

Wiadomość z agroFakt.pl

kamilb    5

kup manometr do 250 bar podepnij sie do wyjść z tylu i sprawdź ciśnienie manometr 28zł ja palciłem kup węża i wtyk.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Halex
      Witam wywaliło nam cały olej ze skrzyni przez siłownik w prasie. Ciągnik stoi kilometr od domu czy mogę go holować dodam że to John deere 6830P skrzynia AutoQuadPlus
    • Przez patrykmmt
      Witam.Posiadam  ursusa 904 ,od jakiegoś czasu gdy ciagnik już trochę pochodzi i  chce ruszyć słychać dziwny dzwięk ,tak jakby wycie z okolic skrzyni biegów.Dodam ,że ciagnik wtedy ma problem z ruszeniem tak jakby coś go trzymało ,najgorzej jest na 1 i 2.Na zimnym tego problemu nie ma ,słyszałem że może to być wina mikropompki ale chce się  upewnić ,może ktoś miał podobny problem .Pozdrawiam .
    • Przez Atari
      Witam,
      Czy możliwe jest zalanie hydrauliki w ładowarce kubota r420 olejem Agrol?
      Wg instrukcji powinien tam iść 5w-30.
      Pytam ze względu, że chce współdzielić osprzęt z ciągnikiem zalannym właśnie Agrolem.
    • Przez McCormickXTX
      Witam. Od niedawna jestem posiadaczem Ciągnika MC XTX 185. Problem się zaczął od chwili gdy zaczął świecić błąd  czujnika wysokiego ciśnienia Common rail. Poświeciła jakiś czas i zgasła. Potem wyskoczyły błędy na ehr. Ze jakiś zawór przelewowy padł. Później zauważyłem ze stan oleju w silniku się podniósł oraz w skrzyni biegów.  Co może być tego przyczyną??Spotkaliście się z podobnym przypadkiem?
    • Przez Krzysztoflewandowski36
      witam mam pytanie odnosnie oleju agrofarm utto ln czy bedzie odpowiedni do skrzyni biegow.
      133.14 mala pomylka

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.