Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Tomek12

Po ile u was fasola

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fasola
pawelu    5

hmmm.... niech zgadne sadzac po zadanym pytaniu i po zetorze w Twojej galeri mysle ze jestes z okolic Tyszowiec Moge sie mylic ale Twoich fotkach wydaje mi sie ze jestes z Łykoszyna Kryszyna lub okolic moge sie pomyslic o 5km ...

Wiadomość z agroFakt.pl

maskin    7
hmmm.... niech zgadne sadzac po zadanym pytaniu i po zetorze w Twojej galeri mysle ze jestes z okolic Tyszowiec Moge sie mylic ale Twoich fotkach wydaje mi sie ze jestes z Łykoszyna Kryszyna lub okolic moge sie pomyslic o 5km ...

mysle ze sie nie mylisz...bo na tych wiochach goście z zetora kokosy takie zrobili ze hej.

Rovley    0

Ceny na lubelszczyzinie się wąchały miedzy 0,80-0,50zł na okrągłą. Natomiast płaska ok. 0,60zł

maskin    7
Ja o strąkowej:) a nie wiem jak reszta

tomkowi napewno chodzilo o nasiona jasia karłowego. cena 2,8 zł i rosnie

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dzisiaj jadłem "Po bretońsku'.Była po 9 zł w przydrożnym barze.Miało byc 300 gram ,ale to z sosem Samej fasoli to góra 20 dag.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez danielhaker
      kontynuacja wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88234-ceny-paliw-2016/page-27?do=findComment&comment=1998096

Jak tam ceny w hurcie wraz z nowym rokiem?
    • Przez benio1967
      w tej telewizji to zawsze mówią że tanieją,a podają że owies 650 zł tona tylko ciekawe gdzie?
    • Przez leszekb
      W nowym 2017 r życzę wszystkim producentom mleka godziwego zarobku za naszą ciężką pracę , przetwórcom żeby się rozsądnie z nami dzielili zyskiem . U mnie za grudzień cena około 1,39 zł Mlekovita .

kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88237-ceny-mleka-2016/page-225?do=findComment&comment=1998690
    • Przez benek79
      Witam. Po ile płaca lub beda płacic za rzepak w sezonie 2008.
      Ja sprzedaje do ZT kruszwica ale ceny jeszcze nie podali,bedzie pewnie za pare dni.