DJBOMBA12

Kamery!

Polecane posty

DJBOMBA12    12

Siemka mam pytanie zwiazane z Kamerami w szkołach ostatnio słyszałem że w szkołach bardzo czesto so montowane kamery w klasach , Korytarzach,i nawet w toaletach. Czy chcieli byscie zeby w waszych szkolach były montowane Kamery (korytarzach toaletach i w klasach) Ja osobiscie bym niechciał miec Kamer w szkole. (nom moze na korytazu i w klasach a w łazience nie).


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Od ciebie to nie zależy czy będą kamery czy nie...w gimnazjum są, w toaletach i wokół budynków, w klasach i na korytarzach na razie nie ma...a w szkole średniej u nas nie ma w ogóle kamer... ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid12    50

Umnie są kamery na kazdym piętrze(chyba) i na podwórku i w szatni.Nauczyciele gadali ze w kiblach niemogą byc bo to łamanie jakis tam praw.A w salach chyba niebędzie,bo jak by były to by był przypał i bysmy niemogli sciągac;/;/;/;/


Kierownicę ujął w dłoń, przeżegnał się, beret na skroń
W stacyjce klucz i raz i dwa, spalin kłąb i silnik gra
Już na polu za łanem łan, wykonany za planem plan
A w duszy radość albo gniew, słoneczko mu gdzieś zza drzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fokmen    2

u nas w szkole sa kamery na karytarzach w toaletach i wokol budynku:) mi sie wydaje ze do jest dobrze zawsze znajdzie sie winnego:) u nas kolega szpilki w zamek wcisna no i kamera uchwycila sprawce:) no ale do klasy jeszcze to nie weszlo i dobrze:;);) mozna sciagac:)


Moje filmiki zobaczycie na

http://pl.youtube.com/profile_videos?user=fokmen5

zapraszam do ogladania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

W tym gimnazjum do którego ja teraz chodzę po ostatnim wybryku jak ktoś rozwalił drzwi wejściowe dyrek powiedział że zamontuje kamery ;) Ale to chyba od następnego roku szkolnego czyli mnie już one nie będą kontrolować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc1    2

W moim LO są kamery, na korytarzach, w szatni oraz przy drzwiach wejściowych. A na jednym z korytarzy jest telewizor i można oglądać co rejestruje kamera, obraz z różnych miejsc zmienia sie co kilkanaście sekund i panuje ogólne zaciekawienie oglądaniem tego, szczególnie w pierwszych klasach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3

u nas od 2 tygodni są kamery ale nikt sie tym nie przejmuje. rozpierdziel jak był tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Hmm, u mnie niby są, ale nie jestem pewnien czy to atrapa czy prawdziwa- są rozmieszczone na korytarzach [a raczej na holach] i w naszej [gimnazjalnej] szatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Budzyn11    0

U mnie w szkole jest monitoring każdego korytarza , parkingu no i wejścia do szkoły.Nikt nie zwraca uwagi na te kamery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

U nas tez sa ale co z tego jak nie zapisuje obrazu, wiedz sprytni uczniowie mimo tego ze sa kamery potrafia cos zrobic a nie miec przesrane. Nie ma jeszcze w kiblach i wiemy z ktorych kamer jest pokazywany obraz do woznego, wiedz u nas sa tylko ze wisza.


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u Mnie są tylko na razie 3, ale w nowym roku będzie więcej.


Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P
__________________________________________________________________________
Zdradzę Ci największą tajemnice internetu:
google nie gryzie wikipedia też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz15    3

U mnie narazie nie ma kamer w szkole i narazie nie słyszałem, że mają być a propo toalety to chyba przesada(nie byłoby gdzie spisać lekcji) ;)


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

u mnie tez sa ale nikt sie tym zabardzo nie przejmuje bijemy sie na przerwach jak byl sniego to sie nim rzucalismy na korytarzu i nic nam nie zrobili teraz dolozyli chyba 4 kamery ostatnio w boksach zapalilismy petarde i nic nam nie zrobili pozniej rzucilismy pod wejdciowe drzwi do szkoly na ktore jest ustaiona kamera i tez nic na nie zrobili


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

W moim gimnazjum nie ma kamer a powinny być w WC jak sie wchodzi do WC to nie da sie oddychać ;/


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piochu    8
W moim gimnazjum nie ma kamer a powinny być w WC jak sie wchodzi do WC to nie da sie oddychać ;/

To u mnie w gimnazjum tak było w szatniach, poza tym kazali nam wychodzic na przerwy na boisko na którym było pełno dymu z komina, a palili kartonami, a czasem nawet oponami :angry:


http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
To u mnie w gimnazjum tak było w szatniach, poza tym kazali nam wychodzic na przerwy na boisko na którym było pełno dymu z komina, a palili kartonami, a czasem nawet oponami :angry:

 

ale mi chodzi o papierosy ;)


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

u nas tam są kamery i mi to nie przeszkadza, ale najwięcej mnie wkurza to ze kumpel prowokuje mnie do rękoczynów (przed kamerami) no i jakos powstrzymuje sie, no ale w szatni nie ma kamer i.... ;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin1987    2

U mnie w technikum są kamery na korytarzach i na parkingu i nie to nie jest już ta szkoła co przedtem zawsze jakiś numer się wywinęło a teraz to już się nie da szkoda :rolleyes: :( :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

No co do kamer to może nie jet to miły sposób obserwacji uczniów ale zauważcie że numery wycinane w szkołach są coraz bardziej że tak powiem WYRAFINOWANE.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

W tych toaletach to trochę przesada ewentualnie na korytarzach mogły by być.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj