Zaloguj się, aby obserwować  
pacio

Tur do c-360 Meprozet

Polecane posty

pacio    0

Witam,

 

Zakupiłem dzisiaj używanego tura do mojej 60-tki. Może ktoś podpowie jak zamocować łyżkę do niego? Na środku łyżki jest jakieś mocowanie z regulacją, a z przodu tura nic takiego nie ma. Może czegoś nie dostałem do niego?? Prosze o podpowiedz...

Zdjęcia w załączniku..

post-3773-0-75838800-1366483548_thumb.jpg

post-3773-0-71628400-1366483618_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fifi776    0

To mocowanie przy łyżce jest jak jest jeden siłownik na środku (tak było u mnie). Ramka jest na dwa. Wygląda na to, że to nie jest komplet. Widły pasują? Najwyżej zdejmiesz ramkę i dorobisz przy łyżce mocowanie na wzór tego przy ramce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonkszi    66

Jak mówi rafał musisz przerobić łyżkę tak by pasowała na tą ramkę a najlepiej wszystko przerób na euroramkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacio    0

Widły mają identyczne mocowanie jak łycha. kurde to gościu zrobił mnie w balona. Duzo jest z tym roboty zeby przerobić to ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fifi776    0

Najłatwiej było by zdjąć ramkę i jeśli dolne mocowania pasują to dorobić tylko górne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacio    0

Najłatwiej było by zdjąć ramkę i jeśli dolne mocowania pasują to dorobić tylko górne.

 

Jutro to sprawdze. Dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Najlepiej będzie jak sprzedasz te widły i łyżkę i zrobisz/kupisz sobie nowe pasujące do Twojej ramki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

Dokładnie ta łyżka jest strasznie wąska i jak będziesz nią coś ładował to kupę czasu Ci zejdzie. Na lepiej było by ta ramkę przerobić na euro i do tego łyżkę tak z 1,6m szeroka zrobić


sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez KAROL0905
      Zastanawiam się nad zakupem beczki ok 5-6 tyś l i nie wiem którą firmę wybrać?????????? Ceny są podobne i nie wiem co robić poradźcie i piszcie posty!?!?!?!
      Połączone (Joskin vs Meprozet)
    • Przez supermichal13
      Mam zamiar kupić talerzówkę o szerokości 2 m. Chce żeby talerzówka miał zmianę ramienia z talerzami na bolec (nie na śrubę).
      Tylko o talerzówkach meprozet jest mało informacji takich jak ile talerzówka ma kg czy ma zaczep na wałek doprawiający ??
      Taka talerzówka kosztuje 4tys. http://otomoto.pl/me...wa-A213152.html
      Ale ostatnio też mię zainteresowała talerzówka Hydramet która kosztuje 3900 zł + transport Gratis http://allegro.pl/gr...2911122897.html
       
      -I jest zmian kontu sekcji
       
      -I mocowanie na wał
       
      Ale na zdjęciu wygląda jak by była słaba rama :unsure: tzn nie wygląda na solidną talerzówkę a warzy 505kg
       
      Za pomoc podziękuję
    • Przez newhollandt5070
      Witam posiadam siewnik mperozet s107 + agregat uprawowo-siewny agro-masz. Siewnik posiada ścieżki technologiczne, znaczniki przedwschodowe itp. Mam takie pytanie do użytkowników takiego zestawu a przynajmniej siewnika jak rozwiązaliście "problem" z rozdzielaczem bo chyba nie wziliście go do ciągnika;). Czy za każdym przejazdem wychodzicie i przestawiacie rozdzielacz żeby załączyć np ścieżki??? Czy znacie może jakieś rozwiązania jak to przerobić??? A i jeszcze jedno po roku użytkowania ten mały komputer na jesień nie chciał sie włączyć wiecie co może być przyczyną??
      Z góry przepraszam jęśli umieściłęm temat nie w tym miejscu czy coś ale jestem nowym użytkownikiem wybaczcie...
    • Przez m11031993
      jak w temacie jaką zasuwę wybrać do beczki meprozet 4300l w standardzie jest na siłowniku na dwa węzę za dopłatą jest mosiężna na sprężynie pytanie do użytkowników który system jest lepszy pozdrawiam
    • Przez adikpl1
      Na jaką głębokość ustawić redlice od podsiewania nawozu?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj