Zaloguj się, aby obserwować  
Gacuseks

Składy używanych opon rolniczych w mazowieckim/świętokrzyskim i lubelskim

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gacuseks    2

Witam

Szukam używanej opony 18,4-34 do Ursusa 1012, na ciągniku jeden Petlas z 90% bieżnikiem. Patrząc po serwisach aukcyjnych, żaden problem nabyć, lecz za przesyłkę kupę kasy wołają. Jestem z okolic Radomia i powiedzmy do 400km w obie strony mogę podjechać.

Może ktoś mi podpowie gdzie są składnice używanych opon w zakreślonym przeze mnie rejonie.

Pozdrawiam Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybki00    4

Witam wszystkich agrofotowiczów, mam takie pytanie do kolegów równiez i koleżanek z woj. wielkopolskiego, przy trasie nr 10 Bydgoszcz - Piła widziałem tam duże składowisko opon różnego rodzaju. Z tego co wiem to jest to miejscowośc Nieżychowo 208km, niestety nie miałem jak zatrzymać sie żeby cokolwiek się tam dowiedzieć. Moja prośba jest taka że potrzebuje żeby ktoś załatwił mi numer do tego gościa, za pomoc byłbym bardzo wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez WojtekBauer
      Witam. Chcę wymienić tylne opony w mf 365 i tu pojawia się problem. Obecnie na przedzie mam 12.4-24 a z tyłu 16.9-30. Myślałem żeby tył zastąpić 18.4-30 ale nie wiem czy one będą się zgrywały z przodem. Na jakiejś stronie znalazłem informację, że w tym traktorze powinny być następujące rozmiary: przód 13.6-24, a tył 16.9-34 więc całkiem inne niż ja mam obecnie.
      Proszę o rady
    • Przez Mateusz_6340
      Witam. W swoim zetorze posiadam opony 12.4 r24 i chciałbym je zmienić na szersze tylko żeby nie były wyższe, bo napęd nie będzie się zgrywać. Opony na startym bieżniku mają wysokość 108 cm i szerokość 30 cm więc z 100% bieżnikiem mogą mieć wysokość +/- 112 cm. Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez adamjazyniec
      Witam. Kupilem nh ts 115 na oponach przod 480 65r28. Tyl 18.4 r38. Tyl jest jednak do wymiany. Oryginalne ogumienie tej maszyny to przod 14.9 R28 oraz tyl 18.4 R38.
      Chcialbym zalozyc do niego opony 480 tyl oraz przod ale jak dobrac rozmiar by wszystko sie zgrywało przy włączonym przednim napedzie?
    • Przez Adamo90
      Witam mam mały problem a może pytanie gdzie w podlaskim można wynająć jakąś maszynę rolniczą np traktor. U jakiś dealerów czy są specjalne firmy zajmujące się takimi sprawami. Jestem trochę zielony w to ale chcę się dowiedzieć gdzie co i jak.
    • Przez didu70
      Witam chciałem zapytac czy ktos z was wie u jakiego dealera w małopolskim lub podkarpackim lub w swietokrzyskim mozna kupic sprzet rolniczy na zasadzie faktury z terminem płatnosci 90 dni wpłatą zaliczki i odbiorze sprzetu po wpłacie zaliczki.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj