Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
Gacuseks

Składy używanych opon rolniczych w mazowieckim/świętokrzyskim i lubelskim

Polecane posty

Gacuseks    2

Witam

Szukam używanej opony 18,4-34 do Ursusa 1012, na ciągniku jeden Petlas z 90% bieżnikiem. Patrząc po serwisach aukcyjnych, żaden problem nabyć, lecz za przesyłkę kupę kasy wołają. Jestem z okolic Radomia i powiedzmy do 400km w obie strony mogę podjechać.

Może ktoś mi podpowie gdzie są składnice używanych opon w zakreślonym przeze mnie rejonie.

Pozdrawiam Michał

Wiadomość z agroFakt.pl

szybki00    4

Witam wszystkich agrofotowiczów, mam takie pytanie do kolegów równiez i koleżanek z woj. wielkopolskiego, przy trasie nr 10 Bydgoszcz - Piła widziałem tam duże składowisko opon różnego rodzaju. Z tego co wiem to jest to miejscowośc Nieżychowo 208km, niestety nie miałem jak zatrzymać sie żeby cokolwiek się tam dowiedzieć. Moja prośba jest taka że potrzebuje żeby ktoś załatwił mi numer do tego gościa, za pomoc byłbym bardzo wdzięczny :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez MarcinBelarus
      Witam. Mam ursusa 1012 i chce założyć mu z przodu opony na balonie, tzn. małe a szerokie takie jak przy rozrzutniku przykładowo.

Jeśłi ktoś robi taką zamianke niech napisze jaki koszt i co potrzebne do zrobienia tego.

Druga sprawa, jest taka iż chce zalożyć bliźniaki z tyłu, same opony przykręcane odpowiednimi uchwytami do felgi. Zakładał ktoś samą opone czy z felgami tylko?

Pozdrawiam.
    • Przez Tomek1209
      Mam zamiar kupić k100 i nie wiem na jakich oponkach wziąć wyższych czy niższych?????????
    • Przez vw141998
      Witam. Ma może ktoś konto na UNIROL'u ??
    • Przez k120
      czy moge zalozyc inne opony niz te ktore posiadam przod R20 8,3 a tyl R38 155, i gdzie najlepiej zakupic takie uzywane albo nowe.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.