Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gacuseks

Składy używanych opon rolniczych w mazowieckim/świętokrzyskim i lubelskim

Polecane posty

WHATEVER

Gacuseks    2

Witam

Szukam używanej opony 18,4-34 do Ursusa 1012, na ciągniku jeden Petlas z 90% bieżnikiem. Patrząc po serwisach aukcyjnych, żaden problem nabyć, lecz za przesyłkę kupę kasy wołają. Jestem z okolic Radomia i powiedzmy do 400km w obie strony mogę podjechać.

Może ktoś mi podpowie gdzie są składnice używanych opon w zakreślonym przeze mnie rejonie.

Pozdrawiam Michał

Wiadomość z agroFakt.pl

szybki00    4

Witam wszystkich agrofotowiczów, mam takie pytanie do kolegów równiez i koleżanek z woj. wielkopolskiego, przy trasie nr 10 Bydgoszcz - Piła widziałem tam duże składowisko opon różnego rodzaju. Z tego co wiem to jest to miejscowośc Nieżychowo 208km, niestety nie miałem jak zatrzymać sie żeby cokolwiek się tam dowiedzieć. Moja prośba jest taka że potrzebuje żeby ktoś załatwił mi numer do tego gościa, za pomoc byłbym bardzo wdzięczny :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez MarcinBelarus
      Witam. Mam ursusa 1012 i chce założyć mu z przodu opony na balonie, tzn. małe a szerokie takie jak przy rozrzutniku przykładowo.

Jeśłi ktoś robi taką zamianke niech napisze jaki koszt i co potrzebne do zrobienia tego.

Druga sprawa, jest taka iż chce zalożyć bliźniaki z tyłu, same opony przykręcane odpowiednimi uchwytami do felgi. Zakładał ktoś samą opone czy z felgami tylko?

Pozdrawiam.
    • Przez Tomek1209
      Mam zamiar kupić k100 i nie wiem na jakich oponkach wziąć wyższych czy niższych?????????
    • Przez Dany9587
      Witam. Chciałbym abyscie mi podpowiedzieli gdzie w Warminsko-Mazurskim znajde jakies komisy uzywanych maszyn rolniczych. I jakies osoby prywatne jesli znacie. Konkretnie chodzi mi o beczke asenizacyjna 4-5tys litrow oraz 2 pługi najlepiej kverneland-y 2 i 3skibowe lub obydwa trzy skibowe na okragłej ramie z zabezpieczeniami resorowymi (ew. ten 2 skibowy mogł by byc na ramie kwadratowej) Mam juz jeden plug na oku w Dobrym Miescie (wyjezdzam z Ełku) i przy okazji mogł bym po drodze popatrzec inne ale nie wiem gdzie i dlatego prosze was o pomoc. Pozdrawiam Ps Podlaskie juz objezdziłem ale nic ciekawego nie znalazłem...
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam chciałbym ostrzec wszystkich przed sprzedającym z okolic Wandowa woj. wielkopolskie, który specjalizuje się w sprzedaży kombajnów marki claas dominator, maszyny są wyszykowane tylko powierzchownie często gęsto ściągane w beznadziejnym stanie, niestety ja złapałem się na jego haczyk. Zakupiłem u szanownego pana kombajn marki claas, który był w stanie wręcz idealnym, z racji szybkiego ukończenia żniw zdecydowałem się na szybki zakup i to był mój błąd, według zapewnień sprzedającego maszyna gotowa do pracy, w rzeczywistości po zakupie rozleciała się w drobny mak sieczkarnia, po przeanalizowaniu przez autoryzowany serwis Claasa okazało się, że wał był złożony z dwóch elementów, w obudowach były łożyska zużyte, po głębszej analizie okazało się, że brakuje w znacznej części czujników a dużo elementów dorobione były na wzór. Przestrzegam wszystkich forumowiczów przed szybkim i pochopnym kupowaniem maszyn rolniczych, naprawdę warto wydać te 200-500zł na serwisanta, która przejrzy sprzęt prze zakupem. Próbowałem sprawę załatwić osobiście ale sprzedający śmiał się ironicznie i powtarzał cytuje NIE JEST PAN PIERWSZYM I OSTATNIM.... skorzystałem z pomocy adwokata i dzięki jego pismom i groźbą skierowania sprawy do sądu udało mi się wymienić wadliwy element jakim była sieczkarnia, cały proces trwał od lipca 2013 do stycznia 2014. Także szanowni forumowicze uważajcie i sprawdzajcie bo dużo jest nieuczciwych handlarzy, którzy tylko czekają.Sprawa zakończyła się mam nadzieję pozytywnie chociaż ostateczna próba maszyny odbędzie się w te żniwa i to zadecyduje czy zostanie w moim gospodarstwie.