Skocz do zawartości

Polecane posty

daro170225    0

Witam, jak podłączyć sterownik prasy JD do zasilania? (gdy nie mam wtyczki w ciągniku) są 3 przewody, gruby czerwony przewód i gruby czarny przewód, trzeci przewód jest czerwony cienki i ma dwa zespolone przewody. Gdzie jest + a gdzie - ?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Rozbierz obudowę sterownika, i zobaczysz na płycie drukowanej jaka jest polaryzacja. Czerwony powinien być "+" a czarny"-", ale na odległość nikt Ci tego nie potwierdzi.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Arturo1610
      Witam.
      Czy ktoś może wie ile kosztuje sterownik STARTER SEED od scieżek do agregatu uprawowo siewnego unia famarol S 400/3 ?
      Z góry dziękuję
    • Przez kamcio2a
      Witam. Mam problem z nowo zakupioną prasą krone kr 130s. W prasie jest sterownik komfortu z którym nie wiem co się dzieje, po podłączeniu do zasilania brak jakiej kolwiek reakcji z strony sterownika. Moje pytanie jest takie,  czy zna ktoś może jakiegoś elektronika , który by się podjął naprawy tego sterownika?, naj lepiej woj. Podlaskim  lub  wie ktoś może jak to samemu naprawić, dodam że bezpiecznik w środku jest zmieniony, wszystkie przewody całe i podłączone, sterownik  był już  osuszany zapobiegawczo i dalej brak reakcji. 
    • Przez Adrian_1
      Witam! 
      Mógłby mi ktoś pomóc wytłumaczyć działanie tego sterownika od siewnika zbożowego? 

• Przez viperwlkp
      witam wszystkich. mam pytanie jakiej siatki i jakiej długości używacie w prasach ursus i warfama u. z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez ZetorPower
      Witam mam w opryskiwaczu własnie taki sterownik ale nie mam podświetlonego manometru i chciałbym go podświetlić w płytce sterownika są 4 wsówki męskie 2 to zasilanie płytki a 2 są wolne wie ktoś może do czego one są i czy można by tutaj podłączyc to podświetlenie a może one po to są ????

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.