Skocz do zawartości

Polecane posty

daro170225    0

Witam, jak podłączyć sterownik prasy JD do zasilania? (gdy nie mam wtyczki w ciągniku) są 3 przewody, gruby czerwony przewód i gruby czarny przewód, trzeci przewód jest czerwony cienki i ma dwa zespolone przewody. Gdzie jest + a gdzie - ?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Rozbierz obudowę sterownika, i zobaczysz na płycie drukowanej jaka jest polaryzacja. Czerwony powinien być "+" a czarny"-", ale na odległość nikt Ci tego nie potwierdzi.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez celeronik
      Zastanawiam się nad kupnem używanej prasy rolującej do mojego ursuska. Z kasą cienko, 12-14tys. zł, myślałem nad jakąś zachodnia zmiennokomorową riviere cassalis lub stałokomorową welgera. Prasy używana by była wyłącznie do słomy (no chyba, ze na usługach do siana), baloty chciałbym robić 120x120, a moze nawet i mniejsze jakby była zmiennokomorowa. Wiem że 3512 to nie ciągnik do prasy, no ale co zrobic.
    • Przez endriu13
      Witam

Rocznie będę robił 250/300 szt. belotów  z siana słomy i sianokiszonki. Ciągnik jaki posiadam to C-360-3p.Zastanawiam się nad wyborem JD 540, 545 lub 550.Proszę o podpowiedź na co zwrócić uwagę przy zakupie kazde uwagi będą dla mnie cenne bo jestem laikiem gdyż zamierzam przesiąść z kostki na zwijkę. Z góry WIELKIE DZIĘKI :mellow:
    • Przez Nowy81
      Witam.
      Posiada ktoś taki siewnik? Ta przekładnia to teraz jest na tak zwanym zwiększonym czy zmniejszonym. Jak przełożyć tą przekładnie?
      Spod tego wałka na dole cieknie olej ,dużo jest pracy by wymienić tam uszczelniacz. posiada ktoś jakiś katalog części?
      Nie posiadam żadnej książki ani nalepki. Jak przeprowadzać próbę kręconą ile razy kręcić korbą?
      Proszę o pomoc.

• Przez gerard22a
      Witam was forumowicze, Kupiłem prase deutz fahr rb 3.56 całkiem ładnie śmiga, ale mam problem z rozszyfrowaniem jego komputerka.
      czy ktoś mógłby opisać jego funkcje? on pasuje do deutz oraz vicon 

Ponumerowałem dane obrazki i chciałbym byscie mi je rozszyfrowali  
      z góry dziękuje  

• Przez Ganiek
      Witam tak jak w temacie owijarka nie zlicz mi obrotów magnes i wszystko jest dobrze ustawione przewód nowy a ona nadal nie zlicza myślę że problem tkwi w tym pilocie lecz prosił bym o wypowiedź kogoś kto miał taki sam problem