Skocz do zawartości
MrMichal

Problemy Z T-25

Polecane posty

MrMichal    0

dziś kupiłem ropy za 200zł wlałem i nie pachocze rzeczywiście :) Czekawe jak długo ;) A co dolnego zasilania to coś chyba będę kombiniował ale jak wypale to (po żniwach)

Dzięki Wszystkim za Pomoc !!! A szczególnie Balacerekowi masz Chłopie pojęcie ;)

Nie zamykajcie bo mam jeszcze kilka pytań ;)

Wiem że nie wolno myć ciepłego silnika ale dziś po przyjechaniu z pola (orałem błoto praktycznie :)) zostawiłem go na 3 godziny na odpoczynek i potem przyszedłem i jak dotykałem do cylindra to był ciepły ale spokojnie dało się trzymać rękę i nie parzyło umyłem cały ciągnik i po chwili silnik pod ciśnieniem wszystko.Chyba nic się nie stało co ?

Edytowano przez MrMichal

johenek    3

nie powinno nic się stać jak były one tak chłodne że dotykałeś ręką, jak byś umył jak by byłe gorące tak że można odpalać od nich papierosy(mój ojciec tak robi) to w tedy było by rysyko że popękają lub się jakoś odkształcą.

Ale jak były chłodne to spokojnie, napewno nic się nie stało :)

MrMichal    0

jak chociaż trochę zlikwidować luzy ? Obecnie mam z 3/4 obrotu kierownicą ;) Nauczyłem się już jezdzić z nim ale chciał bym to naprawić :) No i jeszcze to sciąganie w prawą stronę...

Teraz ciągnik dymi na czarno.W sensie że jak dodaje gazu to dymi strasznie mocno na czarno czy to dobrze ? Wcześniej nie dymił :) Może to przez to że teraz dostaje tyle ropy ile powinnien ? ;)

Edytowano przez MrMichal

Wiadomość z agroFakt.pl

mtracz    71

Co do kolumny poszukaj odpowiedniego tematu, było już pisane o tym.

Co do dymu, dłubałeś coś przy pompie wtryskowej czy tylko zatankowałeś do pełna?

Teoretycznie przy mocnym prze gazowaniu dym się pokazuje ale po osiągnięciu obrotów ma zniknąć. Trudno ocenić na odległość jak to u ciebie wygląda, jak pracuje silnik.

Jak kondycja silnika i czystość filtra powietrza.

Ale można przyjąć to co Ty. Ma teraz odpowiednia ilość paliwa więc widać to w spalaniu. Czarny dym to niespalone paliwo.

MrMichal    0

w pompie nie dłubałem... jest tylko mały wyciek na tylnym krócicu który idzie od baku i trochę go podkręciłem lecz dalej cieknie.Filtry nie dawno wymieniałem.Zapewnie to wtryski...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się