Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
damian513

Co sądzicie o ciągniku case maxxum 140 i massey ferguson 5475

Polecane posty

damian513    1

Witam mam zamiar kupić ciągnik case maxxum 140 lub massey ferguson 5475 który z tych ciągników jest lepszy i mniej spali co sądzicie o tych ciągnikach ??

Ziel    26

Zamiast case maxxum 140 może weź pumę 140 100 razy lepszy komfort i solidność. :)

Marcin6    0

Mam maxxuma 140 i 300 godzin przepracowane w sumie bezawaryjnie poza tym, że nawalił czujnik obrotów WOM-u. Ciągnik wygodny. Podłokietnik multicontroller- wszystko pod ręką. Mam amortyzowaną oś i kabinę, co jest naprawdę komfortowe bo bez tego to jakbyś jeździł zetorem 16145:) nie chcę nikogo obrażać, ale takie są fakty. Ogólnie mówiąc Case maxxum 140 to według mnie dobre i wygodne ciągniki:D

Co do wypowiedzi użytkownika Ziel to ma rację, jest może różnica jeżeli chodzi o komfort, jest różnica jeżeli chodzi o masę ale pewnie i różnica w cenie:)

Wiadomość z agroFakt.pl

Marcin6    0

A ile zapłaciłeś za niego Marcin6

Kupowany był w zeszłym roku a ciągnik jest z 2011 więc dealer zrobił dobrą cenę bo 225 tys netto, praktycznie full opcja bez przedniego tuza:D

Dodam że mój też jest MC:D

ja w zeszłą środę zamówiłem Maxxuma 110 MC na full, teraz tylko czekać aż go zrobią i dostarczą :)

Ile taki Case, bo zastanawiamy się jeszcze nad kupnem mniejszego ciągnika?

Vrykoulakas    11

no cóż, z opcjami zaszalałem i wyszło mi 260k netto, ale to naprawdę FULL FULLA, m.in. z monitorem, radarem, odważnikiem, tuz z wom i wiele innych d*pereli ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować