Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
agrorobert

Posuw hydrauliczny cynkomet 8t

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Cynkomet

agrorobert    52

Witam!

Od pewnego czasu borykam się z problemami które są przyczyna mechanicznego posuwu w moim rozrzutniku cynkomet 8t. Czy ktoś wie ile kosztuje dokupienie do niego posuwu hydraulicznego?

kris14    259

W przypadku nowych rozrzutników dopłata wynosi ok 4-5tys zł. Droga jest przekładnia główna- jakieś 2,5-3tys, potem jeszcze do tego mocny silnik, zawór regulacji przepływu, przewody, złącza itp no i się 4tys nazbiera....

Wiadomość z agroFakt.pl

walkol    33

mechaniczny posuw w rozrzutniku o takiej ładowności to totalna porażka ale olejowy potrzebuje około 20km więcej i mocna pompe hydrauliczna bo ci zejdzie z obrotów ;)

agrorobert    52

Z tym rozrzutnikiem pracuje deutz fahr 4.30 o mocy 80km to jak obornik jest słomiasty i uleżały to aż zabezpieczenie w przekazniku "się ślizga" a nie mogę zmniejszyć już posuwu taśmy...

Czy naprawdę posuw hydrauliczny potrzebuje więcej km?

Edytowano przez agrorobert

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez robertbara
      Piszcie ceny nowych rozrzutników do obornika. :blink:

Mam 2-osiowy rozrzutnik 4 tonowy i chcę kupić nowy identyczny, tylko z podwójnymi burtami do zielonki (potrójne sam dorobię), np. Brzegu RT-6.
      I tak obornik prosto z obory idzie najpierw na kupę w pole, a dopiero tam jest po przelasowaniu wywożony. Dlatego decyzja o małym rozrzutniku.
      Niestety na forum nie znalazłem postów poświęconym temu tematowi.

Pozdrawiam!
    • Przez danex
      Witam

Jeśli macie jakieś cenniki kombajnów zbożowych to wrzucajcie. najbardziej zależy mi nA JD

pozdrawiam
    • Przez kamik90
      New Holland t7.175
      Moc znamionowa silnika: 110 kW / 140KM
      Skrzynia biegów: półautomatyczna Semi Power Shift 19x6 ECO 40km/h Range CommandTM,
      radio,klimatyzacja,fotel pasa¿era,koła 650/38,hydraulika na elektrozaworach,podłokietnik sidewinder II z wyswietlaczem,4pary wyjsc hydraulicznych,wolny spływ,tuz przedni,miekka os,fotel pneumatyczny.    Cena 305 300 PLN netto (375 519 PLN brutto)
    • Przez coolman111
      Witam wszystkich forumowiczów . W tym temacie prosiłbym o pisanie postów związanych z cenami nowych ciągników Fendt i Massey Ferguson. Więc jeśli ktoś zna ceny tych maszy to do dzieła . Pozdrawiam!
    • Przez johny22
      Poszukuje siewnika do poplonów najlepiej jak by był to nowy zestaw, preferował bym układ z rurami wysiewającymi w ilości +/- 10szt na 3m robocze. Na co ciekawego zwrócić uwagę, co możecie polecić co się sprawdza dla wysiewu drobnych i grubych nasion?