News
Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia
no wyciszylam i teraz ciagle wibruje 😂

Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia
Tu nie ma się czego bać, telefon wystarczy trzymać ciągle w kieszeni 😂

Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia
No polecam, wtedy wiem że coś ciekawego się dzieje na AF 😄

Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia
do kłótni zawsze można się przyłączyć ;) nic się niestety nie naprawiło... emotki z telefonu można wstawiać, troszkę inaczej wyglądają no ale może być i tak 😉

Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia
słoneczko świeciło przez ostatnie dwa dni to się opaliły troszkę :p

Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

No takie dwie emotikonki :17_heart_eyes: :17_heart_eyes:   

:P;)

Gość 30pawel   
Gość 30pawel
Nikt z nikim i nigdze:) strach cokolwiek napisać bo banany lecą jak do małp w zoo:)

Gość 30pawel   
Gość 30pawel
@withanight jestem, ja by Cię zostawił?! a kto będzie Cie wk....:) nikt mnie nie wygnal musialem klasyka c360 naładować;) jak sie steskniles to już jestem.

Gość 30pawel   
Gość 30pawel
"Bujaj,bujaj" nikt Ci nie zabrania :) tylko uważaj na to co z nieba będzie spadac;)

Gość 30pawel   
Gość 30pawel
gdzie to priv bo ja ślepy i na tel chu.. widać. moj post zacyt. w temacie o Ursusie jest w pogodzie. Wiem w czym problem ale.... :)

withanight    1103

Ano, widzisz, bo chciałem Ci tylko pokazać jak łatwo jest manipulować posiadaną  informacją , faktami , jak łatwo można odwlec coś od rzeczywistości ... 

Celowo sprowokowałem Cię żebyś na mój profil wszedł,  żeby było widać Twoje wejście , żebym mógł napisać , że faktycznie do mnie tego priva wysłałeś. 

I w sumie każdy by w to uwierzył gdybym tego tutaj , teraz nie napisał . że to nie prawda i żadnego priva nie było . 

Wiesz dlaczego to zrobiłem ? Bo Tobie , ktoś (wiadomo o kogo chodzi), gdzieś napisał że ja Gej i Ty w to ślepo wierzysz , i dobrą nowinę niesiesz dalej :D 

Także zastanów się następnym razem zanim coś napiszesz , żeby komu krzywdy nie zrobić :) 

Nic do Ciebie nie mam , tylko myśl swoją głową i nie pozwól zeby ktoś myślał za Ciebie ... :)

Gość 30pawel   
Gość 30pawel
Dalej nie wiem o co Ci chodzi? pisz po Polsku bo ja być tępy i nic nie rozumiem. Kto komu co napisał? w necie nikt anonimowy nie jest i każdego można znaleźć. Nie wiem o kogo o co Ci chodzi?

Gość aletes   
Gość aletes

Co tu umarło?

Kochani jakie auto wybrać  Opelka czy Toyotę....hybrydowe czy diesela?

Nie wiem a czas już mnie goni :(

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.