Skocz do zawartości
Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

WHATEVER

BodzioE90    0

Sprawić by kobieta czuła się jako ta najważniejsza,najwspanialsza i nigdy nie spoczywać na laurach.

Pod warunkiem, że ona też się stara taka być. Jak jej będziesz tylko słodził a jej nie będzie zależało to kopnie cię w tyłek nawet jak nie będziesz się tego spodziewał. Czasem warto przystopować i sprawdzić czy tej drugiej osobie też zależy, nie ma sensu trzymać kogoś przy sobie na siłę. Świat się zmienił i nikt na zabój już nie walczy o miłość. Teraz wezmą cię co najwyżej za desperata. Właśnie dlatego tak trudno zbudować coś trwałego, bo obojgu musi równo zależeć, po to by jeden drugiego wspierał w trudnych chwilach. 

Artur jak tam te puste dwudziestki ? Wyrwałeś  ? Rozmawiałeś ? Są takie puste jak myślisz ? 

artur125    287

Artur jak tam te puste dwudziestki ? Wyrwałeś  ? Rozmawiałeś ? Są takie puste jak myślisz ? 

na weekendzie byłem w dolnośląskim u siostry, także nie było szans na wiejską pootupajke. Nie twierdze ,że wszystkie.

aletes    65

Ha-jestem :)
Nie znudzimy się wami bo Darek wczoraj już wyjaśnił, że nigdzie indziej takich nie ma jak tu ;)

BodzioE90    0

To czy indziej takich nie ma to tylko kwestia manipulacji, jak sobie wmawiasz, że tylko tutaj tacy są to i tak będziesz myślała :P bez urazy dla nikogo, widać, że każdy tu ma głowę na karku ale w necie łatwiej pokazać się z lepszej strony.

aletes    65

Przecież lubicie słodkie? A pogoda dzisiaj była piękna- z nawozami ruszyli ale ja jeszcze nie :(

Majcin    6

Przecież lubicie słodkie? A pogoda dzisiaj była piękna- z nawozami ruszyli ale ja jeszcze nie :(

Słodkie truskawki :), pogoda barowa :P

Tomasz78    321

Wielkanoc jeszcze nas śniegiem przywita ,nie ma to jak zające ze śniegu lepić :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się